اطلاعات تماس

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج
2021 / 05 / 31

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

یکی از روش های دریافت اقامت در امارات، مهاجرت به امارات از طریق ازدواج می باشد. داماک پریشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک در مورد مهاجرت به امارات از طریق ازدواج مطالبی را ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج اسلامی

ازدواج اسلامی در دادگاه شریعت صورت می گیرد و داماد باید مسلمان باشد همچنین پدر عروس هم باید در دادگاه حضور داشته باشد و موافقت خود را از ازدواج دختر اعلام نماید؛ اگر عروس قبلا طلاق گرفته باشد یا بیوه باشد و یا غیر مسلمان باشد ممکن است مدارک مختلفی لازم شود.

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج مسیحی

در محل برگزاری ازدواج فرقه یا مذهب عروس و داماد مهم می باشد، به دلیل اینکه خواهان ازدواج مسیحی بعضی فرقه ها فقط با اعضای فرقه خود ازدواج میکنند، همچنین عروسی احتمال دارد در کلیسا و در صورت موافقت مقام مربوطه به مکان‌های دیگری اعلام شود. شرایط ازدواج حداقل سند قانونی ۱۸ سال برای عروس و برای داماد ۱۸ تا ۲۱ سالگی می باشد همچنین زوجین باید بعد از مراحل ازدواج نسخه انتخاب شده از ثبت ازدواج را به موسسه های معتبر مانند دادگاه دبی، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه ارائه دهند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

ثبت درخواست ویزا از طریق ازدواج در امارات

برای استفاده از این روش از این طریق اگر شوهر دارای شغلی باشد و همسر خود را به لحاظ مالی حمایت کند در این صورت می تواند درخواست اقامت را امضا و ثبت کند.  در صورتی که سن زن زیر ۲۵ سال باشد به تاییدیه مدیر کل قسمت تابعیت و اقامت احتیاج می باشد. این مراحل ازدواج در مدت ۶۰ روز باید صورت بگیرد و اگر بیش از ۶۰ روز طول بکشد. شوهر باید از سفارت خود گواهی دریافت کند و ثابت کند که او فقط حامی مالی همسر خودش است؛ گاهی باید توسط وزارت امور خارجه مورد تایید قرار بگیرد.

برای دریافت ویزا باید درخواست دهید که همسر شما می تواند به امارات مهاجرت کند بعد از این که همسر به امارات ورود کرد؛ شوهر او قادر میباشد برای ویزای اقامت درخواست بدهد که مدارک مورد نیاز به آن عبارت است از :

یک نسخه کپی از کارت eGate 

یک نسخه کپی از گذرنامه

یک نسخه کپی از گذرنامه همسر

ارائه قرارداد کاری باید تایید شود

ارائه دادن معاینه پزشکی همسر، در یک بیمارستان معتبر

ویزا نیز باید پس از سه سال تمدید شود

برای مهاجرت به کشور امارات از طریق ازدواج به مدارک زیر احتیاج دارید :

 ارائه قرارداد کاری

اصل گذرنامه همسر

یک نسخه کپی از پاسپورت شوهر

سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه همسر

مطالب دیگر:

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

5 روش اخذ اقامت امارات

14 کشوری که به کارمندان دورکار، اقامت می دهند

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری