اطلاعات تماس

مهاجرت به دبی
2021 / 08 / 11

مهاجرت به دبی

شهروندان یک کشور عضو اتحادیه اروپا مجاز به کار در سایر کشورهای عضو هستند بدون اینکه محدودیتی برای حرکت داشته باشند. این به کمک شبکه EURES، کمیسیون اروپا و خدمات اشتغال عمومی کشورهای متعلق به منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس را گرد هم می آورد. برای اقامت دائم شهروندان در اتحادیه اروپا، رفت و آمد بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا بسیار دشوار تر است. پس از 155 موج جدید الحاق به اتحادیه اروپا، اعضای اولیه اغلب اقداماتی را برای محدود کردن مشارکت شهروندان کشورهای جدید عضو اتحادیه اروپا در بازار کار “خود” انجام داده اند. به عنوان مثال ، اتریش ، بلژیک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، هلند ، پرتغال و اسپانیا هر دو در دور الحاق 2004 و 2007 بازار کار خود را تا هفت سال محدود کردند. داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در زمینه مهاجرت به دبی ارائه می دهد، برای اطلاعات بیشتر تا انتها مقاله با ما همراه باشید.

ژاپن نیز مانند کانادا با جمعیتی رو به کاهش روبرو است که در آن نرخ پایین زاد و ولد به سختی می تواند با نرخ مرگ و میر سالمندان کشور مطابقت داشته باشد. جمعیت در حال حاضر 128 میلیون نفر است، اما تحلیلگران تخمین می زنند که این تعداد در سال 2060 تا یک سوم کاهش می یابد و این کشور را مجبور به اتخاذ سیاست های بازتر می کند.

به دنبال مثال های کانادا و انگلستان ، ژاپن در بهار سال گذشته یک سیستم جدید مبتنی بر نقطه برای رتبه بندی مهاجران ارائه کرد. مهاجران بر اساس سابقه تحصیلی و تحقیق یا تجربه کاری خود و سایر عوامل امتیاز کسب می کنند. کسانی که نمره بالاتری کسب می کنند – عمدتا حرفه ای مانند استادان، پزشکان و مدیران شرکت ها – تحت درمان ترجیحی قرار می گیرند.

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

مهاجرت به دبی

کار در امارات متحده و در شهر دبی روز به روز بیشتر می شود و رشد اقتصادی این کشور بسیار بالا است و روز به روز بیشتر می شود. کشور امارات متحده عربی و شهر دبی یکی از موفق ترین و مدرن ترین و لاکچری ترین کشور و شهر جهان می باشد.

زندگی بدون مالیات در امارات

آیا می خواهید در آینده کاملاً بدون مالیات زندگی کنید؟ در کشوری که دیگران تعطیلات خود را سپری می کنند؟ در یکی از امن ترین و مدرن ترین کشورهای جهان؟ اگر به فکر مهاجرت به دبی، ابوظبی یا امارت دیگری از امارات هستید، فقط می توانیم این انتخاب را به شما تبریک بگوییم. احتمالاً هیچ کشوری مانند امارات و شهر دبی در جهان وجود ندارد که این همه مزیت را دارا باشد.

خدمات حرفه ای

برای زندگی در دبی، ابوظبی یا یکی از شهر های امارات شرط اساسی آن، ویزای اقامت است. اگر از اقوام و آشنایان شما کسی در امارات زندگی نمی کند، تنها سه راه برای دریافت ویزای اقامت وجود دارد. دو گزینه اول به عنوان کارمند یک شرکت محلی و یا از طریق خرید ملک امکان پذیر است و سومین امکان از طریق تاسیس شرکت یا مشارکت در یک شرکت موجود است. با این مجوز شما می توانید ویزای سرمایه گذاری مورد نظر را دریافت کنید. اما شما خرید ملک از داماک بسیار مزایای دیگه ای هم شاملتون میشه مهم تر اینکه شما با خرید ملک از داماک اقامت دبی خود و خانواده تان را هم دریافت می کنید.

 پس اگر می خواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان آسان تر بشود. ما به شما شرکت داماک   ( damacgroup.org ) بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است را معرفی می کنیم، با کمک این شرکت می توانید صاحب خانه لوکس و لاکچری در بهترین مکان شهر دبی شوید و لذت واقعی را تجربه کنید.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک