اطلاعات تماس

ویلای قسطی در دبی
2021 / 11 / 07

ویلای قسطی در دبی

خرید قسطی ویلا در دبی، اقتصاد و موقعیت مالی بسیاری از افراد را ارتقاء داده و سبب رشد آنها در زمینه های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی، خانوادگی و فردی شده است. دبی با داشتن آب و هوایی مناسب و مناظر زیبا و دیدنی، همه روزه مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

 نکات قابل توجه برای خرید ویلای قسطی در دبی:

1- تعداد اقساط

2-سند دار بودن ویلا

3-زمان تحویل

4-تعهدات شرکت سازنده

5-نرخ بهره

برای خرید ویلای قسطی در دبی متراژ واقعی زمین را با سند مطابقت دهید. ممکن است ویلا چند سال ساخت و یا نوساز باشد و موارد ضروری مثل آب، برق و گاز تکمیل نشده باشد. مهم ترین مسئله در خرید اقساطی ویلا در دبی، اطمینان ازمستحکم بودن این ویلاهاست.

هنگام عقد قرارداد جهت خرید ویلای قسطی در دبی، بسیاری از شرکت ها وعده های بسیاری می دهند که ممکن است قادر به انجام آنها نباشند، پس لازم است تمامی موارد حتما در قرارداد قید شوند.

هنگامی که ویلای خود را انتخاب نمودید، اسناد و مدارکی که صحت مشخصات ویلای شما را ثابت می کند، مجوز ساخت و پایان کار است که نسبت به اصل بودن آنها نهایت دقت را باید به خرج دهید. دیگر فاکتورها مثل موقعیت مکانی، متراژ و برآورد نهایی قیمت ویلا در دبی از جمله موارد مهم در تصمیم گیری نهایی هستند.

محدودیت های جدید در امارات

بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد. این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، لازم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتربه سایت www.damacgroup.org مراجعه كنيد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک