اطلاعات تماس

پارک شگفت انگیز فراری
2021 / 05 / 10

پارک شگفت انگیز فراری

در فضای بسته یکی از پارک های موضوعی با تم مسابقات فرمول یک است. تم اصلی فراری پارک ابوظبی، سرعت بالا آن است که نقاط برجسته یکی از مسابقات فرمول یک محسوب می شود. بیشترین شهرت در این وسایل تفریحی ” Formula Rossa ” می باشد که با سرعت 240 کیلومتر بر ساعت، در میان سایرین، عنوان سریع ترین را هم دارد. داماک پرشین ( damacpersian.org ) در این مقاله قصد دارد شمارا با موضوع ” پارک جالب فراری ” آشنا کند.

این پارک در منطقه ای به وسعت 86000 متر مربع قرار دارد و از 12000 تن فلز استیل در ساخت آن استفاده شده است. تعداد زیادی وسایل تفریحی هیجان انگیز و جالب در این  پارک وجود دارد. همچون، Formula Rossa، The Racing Legends، Bell’Italia، Fiorana GT Challenge،  Junior GT، Speed of Magic، Scuderia Challenge، Paddock و غیره.

علاوه بر تفریحات هیجان انگیزی که نفس را در سینه حبس می کنند، شما میتوانید وسایل مربوط به این مسابقات را از مغازه فروش سوغات فرمول یک نیز، خریداری کنیدو همچنین برای کسانی که میل به غذا خوردن دارند رستوران وجود دارد.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بخش های مختلف فراری پارک ابوظبی

۱ورودی فراری پارک ابوظبی

در ابتدا توریست ها می توانند ادوات تزئینی، ابزار و همچنین لباس هایی با مارک فراری  در فروشگاه و نمایشگاه های مربوط در قسمت ورود به مجموعه وجود دارد.

در یک راهرو که بعد از عبور به این فروشگاه  که شما را با مجموعه اصلی هدایت می کند یک موتور فراری 458 بر روی زمین، به صورت جدا از بدنه قرار دارد که واقا شاهکاری فوق العاده است.

۲نمایشگاه فراری پارک

بعد از عبور از این قسمت به محل ورودی مجموعه اصلی می رسید.

در قسمت های مختلف این پارک، چند فراری سواری و یک نمونه فرمول وان می باشد که اولین چیزی است توجه شمارا جلب می کند.

فراری های سواری از دومدل کالیفرنیا و از نوع 458 و F12 می باشند.

مدل فرمول وان نیز همان نمونه استفاده شده ای است که اتفاقاً، قهرمانی را نیز تجربه کرده است.

ساخت و ابعاد پروژه فراری پارک ابوظبی

شروع ساخت پارک فراری در سال 2007 آغاز شد و در سال 2010 در 4 نوامبر در جزیره مصنوعی یاس در 20 کیلمتری شهر ابوظبی به بهره برداری رسید. پارک فراری سریع ترین ترن هوایی جهان را به نام (Formula Rossa) با سرعت 240 کیلومتر بر ساعت را دارد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

موزه توهمات دبی

موزه  شعر العقیلی