اطلاعات تماس

معرفی ویلاهای داماک
2021 / 11 / 04

معرفی ویلاهای داماک

سایت داماک پرشین، در این مقاله به معرفی ویلاهای لوکس داماک می پردازد.

در مطالب گذشته در مورد ویلاهای لوکس و زیبای دبی صحبت کردیم؛ در ادامه با ما همراه باشید تا ویلاهای داماک را به شما عزیزان معرفی کنیم.

ویلای جاست کاوالی

«جاست کاوالی» یکی از ویلاهای بسیار شیک و مجلل داماک می باشد. واحد های این ویلا سه خوابه و یا شش خوابه هستند.

امکانات ویلا:

استخر شنا- محوطه بازی کودکان- کافه ها – مراکز پرورش اندام- پارکینگ ها و پارک های طبیعی- تجهیزات ورزشی- مدارس و مهد کودک ها.

یکی دیگر از این ویلاها، پلهام دی پارک ویلا است که موقعیت محلی آن شرکت داماک هیلز است. این ویلا که بصورت دوبلکس می باشد دارای دریاچه، زمین گلف، پارک، خدمات شبانه روزی، نگهبانی، کافی شاپ، رستوران و همچنین نزدیک به مرکز خرید می باشد.

سایر توضیحات راجع به ویلای پلهام دی پارک: حدود 4 میلیون متر مربع توسعه اصلی- سینمای آسمان نما در فضای باز- تالار سرپوشیده – منطقه چند منظوره فصلی- پارک – حدود 371614 متر مربع مساحت پارک لند خصوصی.

ویلای پارامونت

این ویلاهای لوکس و لاکچری که دوبلکس هستند به صورت فول فرنیش و مجهز به تمامی امکانات رفاهی می باشند. از امکانات این ویلاها می‌توان به: استخر، سونا، سالن ورزشى، سالن بازى، نگهبانى و خدمات شبانه روزى، فروشگاه، پارک و زمین گلف اشاره کرد. از مزیت های این ویلا نزدیک بودن به مركز خريد ، فضاى تفريحى و امكانات كامل شهرك داماك هيلز می باشد.

فندی ویلا

فندی ویلا در شهرک داماک هیلز قرار دارد. دارای امکاناتی مثل: استخر، سونا، سالن ورزشی، سالن بازی، نگهبانی، خدمات شبانه روزی و فروشگاه است. مساحت آن 585 متر است و به صورت اقساط بدون بهره می باشد.

ویلای ترامپ

زمان تحویل این ویلای لوکس فروردین سال 1400 هجری خورشیدی می باشد و درواقع در شهرک داماک هیلز است. این ویلای دوبلکس که نزدیک به امارات مال می باشد و دارای امکانی از قبیل: استخر-سونا- نگهبانی و خدمات شبانه روزی، رستوران،کافی شاپ، خدمات عمومی، زمین گلف ، پارک بازی و غیره است. مساحت زمین آن 450 متر می باشد.

ویلای سیلور اسپرینگ

این ویلا که در شهرک داماک هیلز واقع شده دارای آشپزخانه فول فرنیش است. همچنین نزدیک به امارات مال بوده و تنوع متراژ آن از 240 الی 500 متر، مساحت زمین آن 300 – 700 متر و مساحت ساخت 240- 500 می باشد.

ترینیتی دی پارک ویلا

این ویلا نیز، واقع در داماک هیلز بوده و امکانات متنوعی را شامل می شود.

تنوع متراژ آن از 192 متر الی 209 متر، مساحت زمین از 253 متر الی 254 متر و مساحت ساخت از 192 متر الی 209 متر می باشد. نحوه پرداخت آن به صورت اقساط بدون بهره می باشد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک