اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
معرفی سینما های دبی
2021 / 09 / 13

معرفی سینما های دبی

سینما ریل

سینما ریل سینمای فوق العاده لوکس است که تجربه جدید و لذت بخشی از دیدن بهترین و جدیدترین فیلم های روز دنیا را برای شما به ارمغان می آورد، این سینما با مبلمان نرم و راحت و امکانات زیادی که نصب می کند بسیار مشهور و محبوب بین بازدیدکنندگان و گردشگران، دارای 22 سالن سینما و بزرگترین مجموعه سینمایی در کل امارات متحده عربی است. این اتاق مجلل ترین اتاق سینما است که شامل یک اتاق خصوصی با طراحی بسیار لوکس از سنگ مرمر و مبلمان چرمی راحت و محیطی آرام است که بین گردشگران تماشای فیلم بسیار محبوب است. این نیز یکی از امکانات عالی است. یعنی دکمه ای در کنار صندلی ها وجود دارد که شخص برای ارائه خدمات به آن مراجعه می کند و نکته جالب این است که حتی در مواقعی که نیاز دارید فیلم خود را با سهولت و لذت ببینید ، بالش و پتو به شما می دهند.

اگر می خواهید فیلمی را در سینما ریل تماشا کنید، پس از مشخص شدن سفر خود به مرکز خریدهای دبی، فیلم مورد نظر خود را انتخاب کرده و از فیلم لذت ببرید.

سینما ریل دارای 4 شعبه در دبی می باشد که برای شما نام می بریم.

• سینما ریل دبی مال 
• سینما ریل دبی مارینا مال
• سینما ریل ساحلی 
• سینما ریل شعبه سیتی واک

سینما وکس دبی

سینما وکس دبی از نظر فنی پرچمدار مدرن ترین سینمای دبی است. با تماشای فیلم در این سینما می توانید یک تجربه هیجان انگیز را تجربه کنید زیرا این یک سینمای 4 بعدی با صندلی است. دارای کارکردهایی مانند حرکت در جهات مختلف، ارتعاش، شبیه ساز باران و … است و این سینما نیز با توجه به اتفاقات فیلم کارکردهایی مانند روشنایی، باران و انتقال بو را دارد.

سینمای کودکان در دبی

سینمای کودک در دبی در اکثر مراکز خرید دبی دارای چندین سینما است که فیلم های درجه یک را نمایش می دهند و این سینماها فیلم ها را به زبان انگلیسی نمایش می دهند و تماشای آنها در کنار کودکان و خانواده ها دو برابر سرگرم کننده است. این سینماها تعداد زیادی کارتون و فیلم تولید شده مناسب کودکان را نمایش می دهند و کودکان از تماشای این فیلم ها و کارتون ها لذت فوق العاده ای می برند. علاوه بر این سینماها، سینماهای چند بعدی در شهربازی ها و مراکز سرگرمی سرپوشیده دبی وجود دارد و اگر می خواهید به خرید بروید، سینماهای مراکز خرید دبی را انتخاب کنید تا بتوانید خودتان خرید کنید و کودک شما می تواند یک فیلم جالب را در محل تماشا کند.

جشنواره فیلم کودک در دبی 

بزرگترین جشنواره فیلم کودک نیز در دبی برگزار می گردد و سومین جشنواره بزرگ فیلم کودک که بسیار باشکوه است در شهر دبی برگزار می شود. در این جشنواره 70 فیلم از 60 کشور جهان با بیش از 50 زبان برگزیده اکران می شوند که شما و کودکان نیز می توانید در این جشنواره شرکت کنید و برای خانواده هایی که قصد تفریح با کودکانشان را دارند این جشنواره جالب ترین و هیجان انگیز ترین تفریح می باشد. و این جشنواره در سینما وکس دبی از 27 آوریل تا 7 می برگزار می شود . 

در آخر نیز این را یاد آور می شویم که دبی دارای چند سینمای مدرن و چند پرده در کنار مراکز خریدش دارد و فیلم هایی که در این سینما ها اکران می شود فیلم های بروز سینما و فیلم های هالیوودی و خانه هنر می باشد .

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک