اطلاعات تماس

سرمایه گذاری در داماک
2021 / 11 / 09

سرمایه گذاری در داماک

امروزه با متکی شدن به یک حوزه کاری نمی توانید نیازهای زندگی خود را برآورده کنید، بلکه برای به دست آوردن ثروت بیشتر، سرمایه گذاری های مختلف و مطمئنی لازم است که با توجه به روند رو به رشد تورم و همزمان با آن کاهش ارزش پول، دچار مشکل نشویم.سرمایه‌گذاری مطمئن در دبی حتی اگر به افزایش دارایی منجر نشود دست کم می‌تواند جلوی کاهش ارزش سرمایه را بگیرد.هرچند بازارهای مختلفی همچون بورس، ملک برای سرمایه گذاری مطمئن دردبی وجود دارد، اما سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات دبی سود بیشتری به همراه خواهد داشت.

سرمایه گذاری مطمئن در دبی به چه معنا است؟

برای اینکه بتوانیم بهترین حوزه برای سرمایه گذاری مطمئن در دبی را انتخاب کنیم ، اول باید بدانیم سرمایه گذاری مطمئن در دبی دقیقا چه معنایی دارد. تعریف کلی و ساده سرمایه گذاری مطمئن این است که خرید کالا یا دارایی ، با افزایش قیمت آن در آینده همراه شود.

مزایای سرمایه گذاری مطمئن در املاک دبی چیست؟

برای سرمایه گذاری مطمئن در بازار املاک باید 3 فاکتور مهم را مورد بررسی قرار دهید.

  • مدت زمان انت
  • ریسک
  • نقدینگی

سپس با توجه به سبک زندگی و اقتصاد کشور امارات بهترین گزینه را انتخاب کنید. حال این پرسش مطرح می شود که مزایای سرمایه گذاری در املاک دبی نسبت به سایر حوزه ها چیست؟

چرا باید سرمایه گذاری مطمئن در بازار مسکن را به عنوان یک گزینه در نظر بگیریم؟

  • دردسر کمتر در تامین سرمایه
  • بازگشت درآمد جذاب و پایدار
  • افزایش ثبات در دارایی
  • اطمینان از رشد سرمایه
  • امنیت روانی صاحب خانه بودن
  • کنترل صد درصد روی سرمایه
  • ریسک کمتر سرمایه گذاری مطمئن دردبی در بازار مسکن

یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر فرد، تامین مسکن در طول زندگی است. در هرم سلسله مراتب نیازهای ضروری که یکی از نظریه‌های مهم درمورد نیازهای اساسی انسان و برانگیختگی او برای رفع این نیازها است، مسکن جزو نیازهای زیستی عنوان شده که در اوج سلسله مراتب قرار داشته و عمده فعالیت‌های هر فرد حول محور برآوردن این نیاز خواهد بود. به دلیل نقش حیاتی مسکن و تلاش افراد برای تامین آن، دولت‌ها نیز برای رفاه شهروندان ، خود را مکلف به فراهم آوردن مسکن می‌دانند و تلاش می‌کنند دستیابی به مسکن را برای همه طبقات اجتماعی تسهیل کنند. به دلیل گرانی قیمت خانه و در راستای تأمین این نیاز، معمولا دولت، وام‌ها و تسهیلاتی به افراد می‌دهد، روند خرید خانه آنها را تسهیل کند. این میزان تاثیرگذاری وام‌ها معمولا با شاخصی تحت عنوان Loan to Value یا LTV سنجیده می شود که عبارت است از: نسبت میزان وام مسکن به ارزش ملک که هرچه این رقم بالاتر باشد، اثرپذیری وام مسکن برای خریدار بالاتر است. اقتصاددانان بر این باور هستند که یک وام مسکن موثر باید شاخص LTV حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد باشد تا وام اعطایی اثربخشی کافی را برای تامین مسکن داشته باشند.

در راستای این امر، شرکت داماک damac ،جامع ترین و کامل ترین سایت املاک دبی در جهان، به منظور رفاه حال مشتریان جهت خرید اپارتمان های خود وام بدون بهره می دهد.

اگر قصد دارید در دبی ملک بخرید، با شرکت damac  می توانید با خیالی راحت سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و درآمد کسب کنید. در مقالات بعدی ، جزئیات و نکات جالبی ، دراین رابطه ارائه می گردد. حال در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری مطمئن دردبی از طریق خرید ملک را دارید، با کارشناسان داماک گروپ در تماس باشید. تیم های متخصص ما در هر ساعت از شبانه روز از مشتریان پشتیبانی می کنند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک