اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
پارک صحرایی جبل حفیت
2021 / 08 / 05

پارک صحرایی جبل حفیت

بلند ترین کوه ابوظبی ” جبل حفیت ” می باشد و این پارک صحرایی دارای امکانات ویژه ای می باشد؛ از مکان های باستانی شناسی تاریخی گرفته تا مناطق زیبا و خیره کننده از طبیعت زیبا، این مکان یکی از محبوب ترین مکان های پربازدید امارات می باشد.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک به شما مطالبی در زمینه پارک صحرایی جبل حفیت ارائه میدهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

حس ماجراجویی را آماده کنید و آماده غرق شدن در تاریخ غنی و چشم اندازهای باورنکردنی در پارک بی نظیر جبل حافیت در العین، شهر باغ سرسبز ابوظبی، حدود یک ساعت و نیم دورتر از پایتخت شوید.

شگفتی های طبیعی و باستانی پارک کویر جبل حفیت به عنوان شواهد زنده تاریخ طولانی و غنی امارات متحده عربی به شمار می رود. یکی از سایت های فرهنگی العین که اولین امارات متحده عربی را به عنوان میراث جهانی یونسکو تعیین کرده است، این پارک توسط یونسکو به دلیل ” ارزش جهانی برجسته ” شناخته شده است، و مکان های آن “شهادت استثنایی برای توسعه فرهنگ های پیاپی ماقبل تاریخ” است.

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بازدیدکنندگان با اشغال یک امتداد نه کیلومتری در پایه کوه ناهموار جبل حفیت، بلندترین قله ابوظبی، می توانند با طبیعت گردی، دوچرخه سواری، اسب یا شتر در طبیعت باشکوه این پارک دوستدار خانواده آشنا شوند و بقایای شگفت انگیز باستانی و تاریخی را کشف کنند. داستانهای مسحورکننده ای از سکونت باستانی این منطقه منحصر به فرد بیان کنید. بقایای باستان شناسی شامل بقایای دوران نوسنگی از 8000 سال پیش، تا آرامگاه جبل حفیت 5000 ساله است که در سال 1959 به درخواست مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان، پدر بنیانگذار امارات متحده عربی حفاری شد.

در سال 2011، یونسکو منطقه پارک بیابان جبل حفیت را به عنوان یکی از اجزای حیاتی میراث جهانی العین، اولین میراث جهانی امارات را به رسمیت شناخت. پارک کویری جبل حفیت نه تنها تاریخ غنی این منطقه را حفظ می کند بلکه تنوع زیستی منحصر به فرد آن را نیز حفظ می کند و بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا این منظره پویا را از نزدیک تجربه کرده و بفهمند که چگونه در طول میلیون ها سال تغییر کرده است.

برای یک استراحت به یاد ماندنی که مسافران با سلیقه های مختلف از آن لذت ببرند، این پارک سه تجربه کمپینگ را به مهمانان ارائه می دهد: کمپینگ اولیه که باید وسایل خود را به همراه داشته باشید (لوازم کمپینگ ارزان را در چندین فروشگاه شهر العین و ابوظبی خواهید یافت) ؛ کمپ کاملاً خدماتی، از جمله صبحانه، در اردوگاهی که چادرهای بادیه نشین (اعراب کوچ نشین) را نشان می دهد، و چادرهای حباب دار پنج ستاره مبله با تهویه مطبوع مبله.

اگر خواستید در شهر پربازدید دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان آسان تر بشود. ما به شما شرکت داماک  ( damacgroup.org )که بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است را معرفی می کنیم،  با کمک این شرکت می توانید صاحب خانه لوکس و لاکچری در بهترین مکان شهر دبی شوید و لذت واقعی را تجربه کنید.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.