اطلاعات تماس

DAMAC Lagoons (لاگونز) (داماک هیلز 3)
2021 / 11 / 18

DAMAC Lagoons (لاگونز) (داماک هیلز 3)

کشور امارات متحده عربی که از اتحاد و بهم‌ پیوستن 7 امیرنشین ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین در سال 1971 میلادی تشکیل گردیده.

با توجه به موقعیت مناسب جغرافیائی خود از جمله قرار گرفتن در مسیر تردد کشتی‌های تجاری بین‌المللی و بر اساس بینش و نگرش پایه‌گذاران این کشور مبنی بر استفاده از تمامی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در این امارت‌‌ها، از سرمایه انسانی گرفته تا گسترش روابط دوستانه تجاری با سایر کشورها، بسرعت پله‌های ترقی در تمامی زمینه‌ها از اقتصاد تا فناوری را طی نموده و با وجود اینکه بیش از نیم قرن از تاسیس این کشور نمی‌گذرد، توانسته خود را در زمره کشورهای صاحب‌نام و مطرح در بسیاری از زمینه‌ها در سطح جهانی قرار دهد.

بر همین اساس، دولت امارات متحده عربی و در راًس آن، امیرنشین دبی در راستای این سیاست و با توجه به روند افزایشی ورود و جذب مهاجرین از اقشار مختلف، خصوصاً سرمایه‌گذاران، نخبگان علمی، مدال‌آوران ورزشی، هنرمندان برجسته و امثالهم، تسهیلاتی را فراهم آورده و شرکت‌های سازنده املاک را در این امر سهیم نموده است که داماک، برترین و معتبرترین شرکت سازنده املاک لوکس در جهان این افتخار را دارد تا با احداث پروژه‌های متعدد و عظیم مسکونی، تجاری، اداری و حتی صنعت هتلداری گام بلندی در جهت تحقق این اهداف برداشته و با احداث شهرک‌های اختصاصی، بهترین و لوکس‌ترین خدمات را به متقاضیان و مشتاقان اقامت و سکونت در کشور امارات متحده عربی و بویژه شهر زیبا و رویایی دبی ارائه نماید که در ذیل به مهم‌ترین این موارد اشاره می‌کنیم.

داماک هیلز (DAMAC Hills)

داماک هیلز، یک بافت شهری با موقعیت شناخته شده و کاملاً مستقل در منطقه پرطرفدار دبی‌لند است که متشکل از ویلاها، آپارتمان‌ها و یک هتل مجلل می‌باشد.

این منطقه با وسعتی بالغ بر 42 میلیون فوت مربع (بیش از سه میلیون و نهصد هزار متر مربع، برابر با سیصد و نود هکتار)، همچنین محل استقرار باشگاه بین‌المللی گلف ترامپ در دبی، با بیش از چهار میلیون فوت مربع (سیصد و هفتاد هزار متر مربع) فضای سبز شامل پارک‌های سرگرم‌کننده متنوع برای استراحت و ورزش، ساحل مصنوعی، دریاچه ماهیگیری، باغ‌ها و دریاچه‌های آرامش‌بخش، پارک اسکیت، اصطبل، مزرعه حیوانات، زمین‌های گلف، فوتبال، تنیس، بسکتبال، مراکز خرید، داروخانه و سایر امکانات رفاهی می‌باشد.

رستوران‌های سیار پرطرفدار و یک ون بستنی مستقر در منطقه، در کنار سوپرمارکت‌های اسپینیز و کارفور، مدرسه بین‌المللی جبل علی، سالن‌ها و خدمات نظافتی، یک باغ گل ویژه فروش گیاهان، خدمات حمل‌ونقل به مراکز خرید امارات در حال خدمت‌رسانی به ساکنین می‌باشند که در آینده نزدیک امکانات و خدمات جدید دیگر بسیاری به آن اضافه خواهد شد.

از مهم‌ترین پروژه‌های موجود در این شهرک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • آپارتمان‌های GOLF TOWN متشکل از مجتمع‌های مسکونی 8 تا 12 طبقه دارای تراس‌های بزرگ با دید به زمین گلف و دریاچه. این آپارتمان‌ها عبارتند از :

GOLF HORIZONE, GOLF PANORAMA, GOLF PROMENADE, GOLF TERRACE, GOLF VEDUTA, GOLF VISTA,

  • مجتمع‌های ویلایی:

BROOKFIELD, DAMAC HILLS, DAMAC VILLAS BY PARAMOUNT HOTELS & RESORTS DUBAI, FENDI VILLAS, GREENWODS, LONG VIEW, PELHAM, PHOENIX, PICCADILLY GREEN, QUEENS MEADOW, RICHMOND, ROCHESTER, ROCKWOOD, SILVER SPRINGS, THE FIELD, THE FLORA, THE LEGENDS, THE PANGE, THE TRUMP ESTATES, THE TURF, TOPANGA, TRINITY, VENETO, WHITE FIELD

  • برج‌ها:

ARTESIA, BELLAVISTA, GOLF VITA, RADISSSON BLU HOTEL

داماک هیلز 2 (DAMAC Hills 2)

داماک هیلز 2، یک منطقه سرآمد است که در محدوده  صحرای القدره ودریاچه مصنوعی و محیط اطراف آن در دبی‌لند به وسعت بیش از  55 میلیون فوت مربع (بیش از پنج میلیون و یکصد هزار متر مربع ، معادل 510 هکتار) واقع گردیده و تجربه سبک زندگی ایده‌ال که تلفیقی از امکانات ورزشی و تفریحی در کنار ساحل مفرح و نشاط‌آور  برای همه سنین می‌باشد را به ساکنین ارائه می‌کند.

این شهرک، بزرگترین شهرک مسکونی ویلایی در جهان بوده و تنها شهرک مسکونی در امارات متحده عربی است که مجهز به ایستگاه پلیس، ایستگاه آتش‌نشانی، بیمارستان مجهز به همراه آمبولانس اختصاصی و اتاق عمل، پمپ ‌بنزین  و دفتر پست می‌باشد.

همچنین وجود چندین مرکز خرید، مدارس بین‌المللی، مسجد، منطقه ویژه بازی کودکان و باشگاه ورزشی از دیگر ویژگی‌های این شهرک مدرن است بطوری که ساکنین آن احتیاجی به خارج شدن از شهرک جهت برآورده شدن نیازهای روزانه خود ندارند و تمامی ضروریات آنها در داخل شهرک در دسترس می‌باشند.

داماک‌ هیلز 2 که قبلاً با نام آکویا از آن یاد می‌شد، مجموعه‌ای ویلایی است که هوشمندانه طراحی گردیده و با طیف جدیدی از تجارب، جذابیت‌ها و تسهیلات احاطه شده‌ است. داماک هیلز 2، مجتمعی کاملاً مستقل و رو به رشد بوده که تعادل بین آرامش و فعالیت را به دور از هیاهوی زندگی شهری، در عین دستیابی به مراکز خرید و تفریحی خود برقرار می‌سازد. این شهرک دارای  5 برج 13 طبقه نیز می‌باشد که قسمت کوچکی از شهرک را تشکیل می‌دهند.

این منطقه در فاصله کمی از DAMAC Hills و نزدیک به بزرگراه‌های اصلی، تلفیقی از طبیعت، تندرستی، فعالیت و زندگی اجتماعی است که از طریق پنج زنجیره مجزا به شهر آب (Water Town)، شهر ورزشی (Sports Town)، مرکز شهر (Down Town)، شهر سوارکاری (Equestrian Town) و شهر موتور (Motor Town) دسترسی دارد.

از ویژگی‌ها و دیگر امکانات رفاهی این شهرک می‌توان به ساحل مصنوعی، پارک آبی، اصطبل اسب‌سواری، کارتینگ، زمین‌های فوتبال، بسکتبال، تنیس، کریکت و گلف اشاره کرد که استفاده از آنها برای ساکنین رایگان است.

وجود ویلاهای ساخت شرکت‌های برند نظیر ویلاهای کاوالی، با امکاناتی از قبیل سینمای روباز، زمین یوگا، زمین ورزشی، مزرعه پرورش گیاهان که همگی انحصاراً در اختیار ساکنین این ویلاها قرار دارند به اعتبار این شهرک بیش از پیش افزوده است.

از برجسته‌ترین پروژه‌های اجرا شده در این منطقه می‌توان به مجتمع‌های زیر اشاره نمود.

  • ویلاهای DAMAC HILLS 2 و JUST CAVALLI
  • برج‌های AMORA و FIORA

داماک لاگونز (DAMAC Lagoons)-DAMAC Hills 3

بلندپروازی‌های برترین شرکت ساختمانی جهان و سازنده بنام و معروف سازه‌‌های لوکس و ابتکارات و نوآوری‌های شرکت املاک و مستغلات داماک تمامی ندارد و بنیانگذاران و مدیران ارشد این غول صنعت املاک لوکس در جهان سقفی برای آرزوها و تصورات خود که همانا دست یافتن به رفاه و آسایش مشتریان و مشتاقان این سبک زندگی می‌باشد، متصور نیستند.

بر همین اساس این شرکت معتبر اقدام به اجرای پروژه‌های جدید دیگری در منطقه‌ای متفاوت از دو منطقه پیشین خود نموده که در آینده از این منطقه بعنوان داماک هیلز 3  یاد خواهیم کرد. در اولین گام این پروژه، داماک اقدام به احداث مجتمع‌های داماک لاگونز و سانتورینی نموده که در این بخش به معرفی این پروژه‌ها خواهیم پرداخت.

تصور کنید که به یک سفر دریایی در سواحل مدیترانه رفته‌اید بدون اینکه خانه خود را ترک کنید. Lagoons، پروژه‌ای جدید با ایده‌ای متفاوت است که این شرایط را برای شما مهیا می‌کند.

معماری و سبک زندگی برگرفته از 8 منطقه گردشگری و توریستی واقع در شهرها و سواحل شگفت‌انگیز دنیا با آب و هوای مدیترانه‌ای، مانند PORTOFINO و VENICE (ایتالیا)، ANDALUCIA و COSTA BRAVA (اسپانیا)، MALTA، NICE (فرانسه)، SANTORINI (یونان)، MOROCCO (مراکش)، زندگی در Lagoons به مانند همیشه در تعطیلات و تفریح بودن است.

محوطه استقرار وسایل تناسب اندام، یوگا، اسپا در دریاچه، سینمای شناور، بار، کلاب، رستوران، کافی‌شاپ ساحلی، دریاچه قایقرانی، ساحل مصنوعی، آبشار، صخره‌نوردی، غواصی، جت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اسکی، زیپ‌ لاین، ترامپولین در آب، بازی‌های آبی، پارک آبی، موج ‌سواری، مرکز خرید، پیست دوچرخه ‌سواری و غیره، اینها فقط بخشی از امکاناتی است که در این مجموعه در اختیار ساکنین قرار می‌گیرند.

مطالب و ویدئو های مربوطه:

داماک هیلز3

پروژه داماک هیلز2

بلاویستای داماک هیلز

ویلا های داماک هیلز

پروژه داماک هیلز 2

امورا در داماک هیلز 2

پروژه وردان داماک هیلز2

داماک هیلز2

ویلاهای ترامپ در داماک هیلز

گلف تاون داماک هیلز

FENDI VILLAS (ویلاهای فندی)

DAMAC HILLS (داماک هیلز)

Golf Town (گلف تاون) در داماک هیلز

DAMAC Lagoons (لاگونز) (داماک هیلز 3)

پروژه بلاویستا داماک هیلز1

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک