اطلاعات تماس

باغ میراکل گاردن دبی
2021 / 05 / 10

باغ میراکل گاردن دبی

دبی، جاذبه های گردشگری بسیاری دارد یکی از همان جاذبه های گردشگری ” باغ معجزه میراکل گاردن ” می باشد که واقا ایجاد همچین فضای زیبا با تنوع گونه های مختلف گل های بسیار، با توجه به موقعیت آب و هوایی بسیار گرم و سوزان و بیابانی دبی، بسیار حیرت انگیز است. باغ معجزه میراکل 72000 متر می باشد. داماک پرشین ( damacpersian.org ) در این مقاله قصد دارد شما را به دریافت مطالبی از موضوع ” باغ میراکل گاردن دبی ” آشنا کند.

نام باغ گل میراکل گاردن دبی با عنوان ” بزرگ ترین باغ گل موجود در جهان ” در رکورد های گینس به ثبت رسیده است. تجربه دیدن یک دنیای رنگارنگ که پر از گل های رنگی مختلف برای هر انسانی لازم است. در کل اگر هر انسانی در طبیعت گشت و گذار کند، واقعا با انرژی و روح و روان و آرامش انسان بازی میکند اما با بازدید از میراکل گاردن شهر دبی، گردشگران به معنای واقعی این لذت و تجربه بی نظیر و قدم زدن و دویدن در باغ های پروانه و گل های زیبا که مانند بهشت هست را تجربه خواهند کرد. این بهشت گل، در دل کویر باعث متعجب شدن گردشگران شده است به همین دلیل نام این باغ گل، معجزه یا میراکل می باشد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بخش های مختلف باغ گل میراکل باغ های گل

باغ پروانه

محوطه بازی کودکان

حوضچه ماهی ها

فروشگاه های سوغات

امکانات باغ گل معجزه

  • اتاق نگهبانی
  • نمازخانه و وضو
  • سرویس های بهداشتی
  • محل هایی برای نشستن
  • انواع رستوران ها و کافی شاپ ها
  • اتاق ویلچر، برای بازدید کنندگان
  • اتاق کمک های اولیه
  • انواع فروشگاه ها و مغازه ها برای تهیه سوغاتی

نکته در باغ گل معجزه: در یکی از روزنامه های روز کشور انگلستان، این باغ با بالا ترین رای به عنوان جانشین مدرن باغ های عجیب باستانی ( The Hanging Gardens of Babylon ) با نام : باغ های آویزان باییلون برگزیده شده است.  

برای علاقه مندان به گل و گیاه هیچ جایی، متنوع تر و زیبا تر از پارک باغ معجزه میراکل دبی را نمیتوانیم پیشنهاد دهیم. جالب است بدانید که در این باغ گل، بیش از 45 میلیون گل وجود دارد، حتی یک زنبور را هم نخواهید دید و از چمن و گل های این باغ که بسیار مرتب و تمیز است متعجب خواهید شد. با بازدید از این باغ گل هوش از سرتان میرود و به قدری بسیار جذب آن خواهید شد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین Damacpersian.org )  لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org)  را معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

نمایشگاه هنر آرت دبی

14 کشوری که به کارمندان دورکار، اقامت می دهند