اطلاعات تماس

موزه توهمات دبی
2021 / 05 / 08

موزه توهمات دبی

به دلیل جدید بودن این موزه گردشگران زیادی جذب آن شده اند و نسبت به دیگر جاذبه های گردشگری، با جرئت می توان گفت این یک موزه چالش و شگفت انگیز و متفاوتی می باشد. این موزه در کشور های دیگر هم افتتاح و برگزار شده است و هرساله شهر دبی، فستیوال ها و رویداد های گوناگونی را جشن می گیرند.  با اضافه کردن موزه توهمات، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” موزه توهمات دبی ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

در دبی علاوه بر موزه توهمات عوامل دیگر مانند: رستوران ها، کنفرانس ها، مراکز تفریحی،  فستیوال ها و… باعث شده است اکثر گردشگران دبی را انتخاب کنند که از شهر های توریستی خاورمیانه محسوب می شود. این شهر هرساله مکان ها و جاذبه های گردشگری زیادی را افتتاح می کند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

موزه توهم چگونه موزه ای است؟

این موزه بسیار منحصر به فرد و هیجان انگیز می باشد و شامل اتاق ها، با طراحی های متفاوت و مختلف می باشد. اتاق ها به گونه ای طراحی شده اند که در فرد باعث خطای دید می شود. جالب است بدانیم،  برای اولین بار این موزه در سال 2015 با مفهوم و تصویر کلی توهمات در کشور کرواسی برگزار شد و همچنین در کشور های دیگر مانند: اتریش، عمان، مالزی، آلمان و چندین کشور دیگر هم افتتاح شد.

همیینطور که گفتیم یکی از شهر هایی که این موزه را افتتاح کرده است، دبی می باشد. می توانید با سفر به دبی از این موزه جالب دیدن کنید. با اطمینان خاطر می توان گفت با  بازدید از این موزه توهمات دبی قطعا لحظات ناب و فراموش نشدنی و مهیجی را برای خود رقم خواهد زد و و در کنار خانواده تجربه ای شیرین را به یاد گذاشته می شود. به همین دلیل از جاذبه های دیگر دبی می توان به همین موزه توهمات دبی، اشاره کرد.

بزرگ ترین مجموعه خطاهای دید

می توانید در این موزه، بزرگ ترین مجموعه خطاهای دید را مشاهده کنید. در این موزه، توهمات نوری در همه ابعاد و اشکال قابل مشاهده هستند. مدیر موزه ، طی گفته ای اینطور بیان کرد” نمایشگاه های این موزه با دقت و حساسیت های خاصی انتخاب می شوند. از این رو این موزه توانسته است بیشترین آمار جذب گردشگران را به خود اختصاص دهد.”

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

کشتی سوپر مارکت دبی

امارات تلاقی جهانی فرهنگ ها

سازه شناور دبی