اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
موزه توهمات دبی

موزه توهمات دبی

به دلیل جدید بودن این موزه گردشگران زیادی جذب آن شده اند و نسبت به دیگر جاذبه های گردشگری، با جرئت می توان گفت این یک موزه چالش و شگفت انگیز و متفاوتی می باشد. این موزه در کشور های دیگر هم افتتاح و برگزار شده است و هرساله شهر دبی، فستیوال ها و رویداد های گوناگونی را جشن می گیرند.  با اضافه کردن موزه توهمات، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” موزه توهمات دبی ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در دبی علاوه بر موزه توهمات عوامل دیگر مانند: رستوران ها، کنفرانس ها، مراکز تفریحی،  فستیوال ها و… باعث شده است اکثر گردشگران دبی را انتخاب کنند که از شهر های توریستی خاورمیانه محسوب می شود. این شهر هرساله مکان ها و جاذبه های گردشگری زیادی را افتتاح می کند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

موزه توهم چگونه موزه ای است؟

این موزه بسیار منحصر به فرد و هیجان انگیز می باشد و شامل اتاق ها، با طراحی های متفاوت و مختلف می باشد. اتاق ها به گونه ای طراحی شده اند که در فرد باعث خطای دید می شود. جالب است بدانیم،  برای اولین بار این موزه در سال 2015 با مفهوم و تصویر کلی توهمات در کشور کرواسی برگزار شد و همچنین در کشور های دیگر مانند: اتریش، عمان، مالزی، آلمان و چندین کشور دیگر هم افتتاح شد.

همیینطور که گفتیم یکی از شهر هایی که این موزه را افتتاح کرده است، دبی می باشد. می توانید با سفر به دبی از این موزه جالب دیدن کنید. با اطمینان خاطر می توان گفت با  بازدید از این موزه توهمات دبی قطعا لحظات ناب و فراموش نشدنی و مهیجی را برای خود رقم خواهد زد و و در کنار خانواده تجربه ای شیرین را به یاد گذاشته می شود. به همین دلیل از جاذبه های دیگر دبی می توان به همین موزه توهمات دبی، اشاره کرد.

بزرگ ترین مجموعه خطاهای دید

می توانید در این موزه، بزرگ ترین مجموعه خطاهای دید را مشاهده کنید. در این موزه، توهمات نوری در همه ابعاد و اشکال قابل مشاهده هستند. مدیر موزه ، طی گفته ای اینطور بیان کردند که، نمایشگاه های این موزه با دقت و حساسیت های خاصی انتخاب می شوند. از این رو این موزه توانسته است بیشترین آمار جذب گردشگران را به خود اختصاص دهد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

کشتی سوپر مارکت دبی

امارات تلاقی جهانی فرهنگ ها

سازه شناور دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *