اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
نوع جدید ویروس کرونا ( دلتا )
2021 / 08 / 17

نوع جدید ویروس کرونا ( دلتا )

نوع جدید کرونا به نام دلتا بسیار مسری است، بیش از 2 برابر انواع جویروس کرونا قبلی مسری است.

برخی داده ها نشان می دهد نوع دلتا ممکن است باعث بیماری شدیدتری نسبت به گونه های قبلی در افراد واکسینه نشده شود. در دو مطالعه متفاوت از کانادا و اسکاتلند، بیماران مبتلا به نوع دلتا بیشتر از بیماران آلوده به آلفا یا سویه های اصلی ویروس در بیمارستان بستری می شوند.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک درمورد ” نوع جدید ویروس کرونا ( دلتا ) ” به شما مطالبی را ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

افراد واکسینه نشده بزرگترین نگرانی هستند: اگرچه عفونت های پیشرفتی بسیار کمتر از عفونت ها در افراد واکسینه نشده اتفاق می افتد، اما افراد آلوده به نوع دلتا، از جمله افرادی که کاملاً واکسینه شده اند و دارای عفونت های موفقیت آمیز هستند، می توانند آن را به دیگران منتقل کنند. همچنان به ارزیابی داده های مربوط به اینکه آیا افراد واکسینه شده کامل با عفونت های بدون علامت قابل انتقال می توانند ادامه دهند، ادامه می دهد. با این حال، بیشترین خطر انتقال در بین افرادی است که واکسینه نشده اند و احتمال ابتلا به آنها بیشتر است و بنابراین ویروس را منتقل می کنند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

افرادی که کاملاً واکسینه شده اند و دارای انواع مختلف عفونت های دلتا هستند می توانند ویروس را به دیگران منتقل کنند. با این حال، به نظر می رسد افراد واکسینه شده برای مدت کوتاهی عفونی هستند: انواع قبلی معمولاً ویروس کمتری در بدن افراد واکسینه شده (عفونت های موفقیت آمیز) نسبت به افراد واکسینه نشده ایجاد می کند. در مقابل، به نظر می رسد نوع دلتا همان مقدار بالایی از ویروس را در افراد واکسینه نشده و کاملاً واکسینه شده تولید کند. با این حال، مانند سایر انواع، میزان ویروس تولید شده توسط عفونت های موفقیت آمیز دلتا در افرادی که کاملاً واکسینه شده اند نیز سریعتر از عفونت در افراد واکسینه نشده کاهش می یابد. این بدان معناست که افراد کاملاً واکسینه شده نسبت به افراد واکسینه نشده برای مدت کمتری عفونی هستند.

ماسک ها

با توجه به آنچه در مورد نوع دلتا ، اثربخشی واکسن و پوشش فعلی واکسن می دانیم ، راهکارهای پیشگیری لایه ای مانند استفاده از ماسک برای کاهش انتقال این نوع مورد نیاز است.

در حال حاضر ، هنگامی که سطح واکسیناسیون را در سراسر کشور افزایش می دهیم ، همچنین باید از تمام راهکارهای پیشگیری موجود ، از جمله ماسک زدن در داخل خانه در مکان های عمومی ، برای جلوگیری از انتقال و جلوگیری از همه گیری استفاده کنیم.

واکسن ها نقش مهمی در محدود کردن شیوع ویروس و به حداقل رساندن بیماری های شدید دارند. اگرچه واکسن ها بسیار مثر هستند، اما کامل نیستند و عفونت های موفقیت آمیز واکسن وجود خواهد داشت. میلیون ها آمریکایی واکسینه شده اند و این تعداد رو به افزایش است. این بدان معناست که حتی اگر خطر عفونت های موفقیت آمیز پایین باشد ، هزاران نفر به طور کامل واکسینه می شوند که آلوده می شوند و می توانند دیگران را آلوده کنند، به ویژه با گسترش شدید نوع دلتا. پوشش کم واکسیناسیون در بسیاری از جوامع باعث افزایش سریع و گسترده در موارد مرتبط با نوع دلتا می شود، که همچنین احتمال ظهور انواع بیشتری را نیز افزایش می دهد.

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک