اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل
2021 / 05 / 27

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

کشور امارات متحده عربی از نظر تحصیل در این کشور از رتبه بالایی برخوردار است داماک پرشین به شما مطالبی در مورد اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل را ارائه می دهد تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با جزئیات تحصیل نظام آموزشی امارات متحده عربی همچنین کنفرانس ها و جشن های دانشگاه آشنا کنیم. در کشور امارات متحده عریی تحصیل از سن شش سالگی آغاز می شود.  رمز این دانش آموزان در مقطع دبستان شش سال تحصیلی را پشت سر گذاشته و این دوره تحصیلی به صورت اجباری تا ۱۲ سالگی انجام می گیرد تحصیل دانش‌آموزان اماراتی در این دوره کاملا رایگان می باشد.  اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم دروس اصلی که در این مقطع تدریس می شود شامل علوم دینی و زبان عربی و انگلیسی است تحصیل در کشور امارات از اهمیت بالایی برخوردار است مربوط به خود هستند.

نظام آموزشی امارات متحده عربی

همانطور که دوره ها را بهتان گفتیم بعد از این دوره شش ساله که تا سن ۱۲ سالگی است دوره راهنمایی در کشور امارات ۳ سال زمان را طی می کند از ۱۲ سالگی آغاز می‌شود و تا ۱۵ سالگی به پایان میرسد این دوره هم همانند دوره ابتدایی اجباری است دوره هایی که در مقطع راهنمایی در کشور امارات گذرانده می شود شامل Advanced Placement, SAT, IB Diploma, IGCSE, GCE Advanced است.


ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این را هم بدانید که در نهایت تحصیل فرد می تواند مدرک دیپلم درجه ۲ داشته باشد در دوره دبیرستان در کشور امارات تحصیل به دو صورت وجود دارد هردو زمان دوره تحصیل سه سال است که از سن ۱۵ سالگی آغاز و تا سن 18 سالگی  ادامه دارد و در نهایت مدرک دیپلم نظری به فرد داده میشود شما با شرکت در دوره های فنی و حرفه‌ای میتوانید در نهایت مدرک دیپلم‌فنی داشته باشید.

جشن های دانشگاه‌ها در امارات متحده

دانشگاه های این کشور جشن روز ملی برگزار می‌شود که تاریخ آن به طور دقیق در دوم دسامبر برگزار می شود. فضای بسیار جذابی دارند. در برخی از دانشگاه های امارات جشن موسیقی صورت می گیرد و به طور یک هفته در ماه ژوئن برگزار می شود.

کنفرانس های علمی در امارات متحده عربی

 1. کنفرانس بین المللی یادگیری زبان
 2. کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و بیوشیمی
 3. علوم و مدیریت،  یازدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی
 4. چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی فناوری اطلاعات
 5. بیست و ششمین کنفرانس بین المللی روانشناسی و تحقیقات زبان
 6. بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی بهداشت و سلامتی
 7. دهمین کنفرانس بین‌المللی عصب شناسی
 8. دهمین کنفرانس جهانی آب

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

فجیره نا شناخته جذاب امارات

5 روش اخذ اقامت امارات