اطلاعات تماس

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل
2021 / 05 / 27

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

تحصیل در کشور امارات متحده عربی از رتبه بالایی برخوردار است داماک پرشین به شما مطالبی درزمینه اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل را ارائه می دهد، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با جزئیات تحصیل نظام آموزشی امارات متحده عربی همچنین کنفرانس ها و جشن های دانشگاه آشنا کنیم. در کشور امارات متحده عریی تحصیل از سن شش سالگی آغاز می شود.  رمز این دانش آموزان در مقطع دبستان شش سال تحصیلی را پشت سر گذاشته و این دوره تحصیلی به صورت اجباری تا ۱۲ سالگی انجام می گیرد تحصیل دانش‌آموزان اماراتی در این دوره کاملا رایگان می باشد. به طور کل دروس اصلی که در این مقطع علوم دینی و زبان عربی و انگلیسی تدریس می شود و تحصیل در کشور امارات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نظام آموزشی امارات متحده عربی

همانطور که مقطع دبستان را برای شما شرح دادیم بعد از این دوره شش ساله که تا سن ۱۲ سالگی است دوره راهنمایی در کشور امارات ۳ سال زمان می برد که از ۱۲ سالگی آغاز می‌شود و تا ۱۵ سالگی به پایان میرسد این دوره هم همانند دوره ابتدایی اجباری است.


باتشکر از شما همراهان گرامی داماک پرشین

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

این را هم بدانید که در نهایت تحصیل فرد می تواند مدرک دیپلم درجه ۲ داشته باشد در دوره دبیرستان در کشور امارات تحصیل به دو صورت وجود دارد هردو زمان دوره تحصیل سه سال است که از سن ۱۵ سالگی آغاز و تا سن 18 سالگی  ادامه دارد و در نهایت مدرک دیپلم نظری به فرد داده میشود شما با شرکت در دوره های فنی و حرفه‌ای میتوانید در نهایت مدرک دیپلم‌فنی داشته باشید.

جشن های دانشگاه‌ها در امارات متحده

در دانشگاه های این کشور جشن روز ملی برگزار می‌شود که تاریخ آن به طور دقیق در دوم دسامبر و در فضایی بسیار جذاب انجام می شود. در برخی از دانشگاه های امارات جشن موسیقی صورت می گیرد و به طور یک هفته در ماه ژوئن برگزار می شود.

کنفرانس های علمی در امارات متحده عربی

  1. کنفرانس بین المللی یادگیری زبان
  2. کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی و بیوشیمی
  3. علوم و مدیریت، یازدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی
  4. چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی فناوری اطلاعات
  5. بیست و ششمین کنفرانس بین المللی روانشناسی و تحقیقات زبان
  6. بیست و چهارمین کنفرانس بین المللی بهداشت و سلامتی
  7. دهمین کنفرانس بین‌المللی عصب شناسی
  8. دهمین کنفرانس جهانی آب

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر قصد مهخاجرت و اقامت در دبی را دارید و اگر می خواهید خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

فجیره نا شناخته جذاب امارات

5 روش اخذ اقامت امارات