اطلاعات تماس

مجموعه بازی اُلی اُلی OliOli دبی
2021 / 07 / 24

مجموعه بازی اُلی اُلی OliOli دبی

مجموعه بازی تفریحی دبی معروف به اُلی اُلی می باشد که مطمئناً یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای تخیل کودک شما به تصویر می کشد.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک، به شما مطالبی در زمینه “مجموعه بازی اُلی اُلی” ارائه می دهد تا بیشتر با این مجموعه بازی تفریحی دبی آشنا شوید، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه باشید.

OliOli

OliOli، یک موزه بازی که در آن کودکان تشویق می شوند تا مکان شاد خود را پیدا کنند، در حال منفجر شدن بر روی بوم آموزشی سرگرمی دبی است. رفتیم تا همه چیز را بدانیم

آیا می توانید یک پارک بازی ماکرامه دست بافت برای کودکان را تصور کنید که می توانند از آن بالا بروند و بچرخند، وزنی بیش از 800 کیلوگرم با قدرت نگه داشتن 29 بچه فیل. این تنها یکی از نصب های هیجان انگیزی است که OliOli باید به آن ببالد و ما نمی توانیم منتظر آزمایش آن باشیم. زیرا جدیدترین فضای کودک محور دبی بهترین ها را در موزه ها، مراکز علمی و استودیوهای هنری در سرتاسر جهان گردآوری کرده است و آنها را به دبی آورده است تا “Tomorrow’s Playgound” را ایجاد کنند.

بنابراین، وقتی بچه‌ها از انبار بزرگ تغییر کاربری‌شده در القوز، جایی که اُلی اُلی خانه‌اش را ساخته است عبور می‌کنند، انتظار دارند چه چیزی پیدا کنند؟ به گفته سازندگان آن، آنها بسیار مشغول کاوش در هشت گالری با مضمون منحصر به فرد هستند که شامل بیش از 40 فعالیت عملی است که همه آنها برای پرورش حس کنجکاوی و جستجو در آنها طراحی شده اند.

یکی از هیجان‌انگیزترین جنبه‌های فضا مسلماً شبکه توشی است که توسط هنرمند نساجی ژاپنی، توشیکو هوریوچی ماکادام طراحی شده است. این یک زمین بازی دست بافت است که برای ایجاد یک محیط بازی چالش برانگیز برای کودکان کوچک طراحی شده است تا بتوانند ارزیابی ریسک را تمرین کنند.

تاسیس کننده مجموعه اُلی اُلی: «ساختارهای ما کودکان را تشویق می‌کند تا خودشان را به چالش بکشند، اما با راه‌ها و گزینه‌های زیادی.

هیچ برنامه ای برای بازی وجود ندارد. “برخی از مانورهای آنها برای تماشاچیان دلخراش است – اما آنها می دانند دارند چه می کنند.”

و هنگامی که آنها راه خود را از طریق شبکه بالا می روند، هنوز چیزهای بیشتری برای کشف وجود دارد. دانشمندان کوچک عاشق ساختن و پرتاب موشک های خود در حین حرکت هوا در گالری هوا هستند.

تمام خانواده می توانند در آزمایشگاه خلاق مشغول شوند، زیرا آنها با هم تلاش می کنند تا یک اثر شگفت انگیزی بسازند، یا شاهد زنده شدن خلاقیت هایشان در پارک آینده باشند، جایی که می توانند چند مدل سه بعدی بسازند. با قلعه‌هایی برای ساخت، ماشین‌ها برای مسابقه و یک منطقه ویژه فقط برای کودکان نوپا، این یک تجربه بازی است که ما به آن توجه خواهیم کرد.

ما در این قسمت تجربه ای از بازی های این مجموعه را برایتان شرح می دهیم:

هوا

گشت و گذار در موزه یک بازدید منظم در گالری هوای سبک و بزرگ آغاز می شود که در آن می توانید موشک و شناور بسازید، فشار و نیروی طوفان را در غرفه طوفان تجربه کنید و روسری های رنگارنگ را در اطراف تونل های باد ببینید.

آزمایشگاه خلاق

وقت آن است که شروع به انعطاف پذیری عضلات خلاق خود کنیم. این فضای انعطاف پذیر برای فعالیت های مختلف و نمایش های موقت در طول سال استفاده می شود.

در آخرین بازدید ما، مرکز بسیاری از Game On بود! فعالیت هایی از جمله Dance Revolution ،Hi-Five و Aerial Skee-ball ترکیبی از حرکت فیزیکی ، هماهنگی چشم با بسیاری از ابزارهای فنی.

 پارک آینده

با رفتن به طبقه بالا از طریق پرده ها به سمت اتاق تاریک، فضای خلاقانه پارک آینده را تجربه خواهید کرد. یک چیز زیبا و مسحورکننده در مورد پارک آینده وجود دارد، از کوچکترین چیزها گرفته تا بزرگسالانی که تجربه حسی در این اتاق را دوست دارند.

وقت خلاقیت فرا رسیده است (من فقط درمورد بچه هایی صحبت نمی کنم که مادران و پدران زیادی را دیده ام که چهره های توجه آنها را در اینجا آستین بالا زده اند!)

آب

سفر شما در اطراف موزه شما را به طبقه همکف بازمی گرداند – برای خیس شدن آماده شوید! حتی با بارانی های ارائه شده ، می تواند تجربه ای مبهم در گالری آب باشد، اما مطمئناً آنها بهترین ها را برای آخر وقت صرفه جویی می کنند!

از مهندسی گرفته تا فیزیک، بچه ها در اینجا در این زمینه بسیار جذب می شوند و من اطمینان می دهم که آنها نمی دانند که یاد می گیرند! 10 نمایشگاه در یک اتاق، بچه های شما می توانند همه چیز ، از آب پاش گرفته تا کارواش را با چاشنی های خیره کننده خارق العاده تجربه کنند!

اتومبیل های خود را بسازید و قوانین فیزیک را در این گالری سرگرم کننده عملی آزمایش کنید. این همه آزمایش و خطا است که شما اتومبیل مسابقه خود را می سازید و آن را در پیست ها مورد آزمایش قرار می دهید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

امیدواریم با بازدید از ویدئو های وبسایت داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.