اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
مجموعه بازی اُلی اُلی OliOli دبی
2021 / 07 / 24

مجموعه بازی اُلی اُلی OliOli دبی

مجموعه بازی تفریحی دبی معروف به اُلی اُلی می باشد که مطمئناً یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای تخیل کودک شما به تصویر می کشد و او را وادار می کند که برای کارهای دیگر بازگردد!

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک، به شما مطالبی درمورد “مجموعه بازی اُلی اُلی” ارائه می دهد تا بیشتر با این مجموعه بازی تفریحی دبی آشنا شوید، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه باشید.

مرکز خرید خود را فراموش کنید، این موزه با تجربه کودکان واقعا یک تجربه خانوادگی است. ایده آل برای روزهای گرم دبی، تمرکز در اینجا همه یادگیری، از طریق بازی است. مانند هیچ مکان سرپوشیده دیگری در دبی، زیبایی مفاهیم علمی را با خلاقیت و تخیل ترکیب می کند.

OliOli

با بازدید از دو طبقه جذاب هیجان انگیز، بازدید از OliOli شما را از طریق هشت گالری مختلف با بیش از 40 نمایشگاه عملی در سفر خود به اطراف موزه هدایت می کند.

بیشتر نمایشگاه ها دائمی هستند، اگرچه نمایش ها و برنامه های موقت در طول سال وجود خواهد داشت، مانند “موزه ماه” ، یا همانطور که در تعطیلات مدرسه گذشته بازی ON! و یک چالش واقعی در میان ما، یک بازی موضوعی بزرگ با بچه های بزرگتر!

ما در این قسمت تجربه ای از بازی های این مجموعه را برایتان شرح می دهیم

هوا

گشت و گذار در موزه در یک بازدید منظم در گالری هوای سبک و بزرگ آغاز می شود که در آن می توانید موشک و شناور بسازید، فشار و نیروی طوفان را در غرفه طوفان تجربه کنید و روسری های رنگارنگ را در اطراف تونل های باد ببینید.

آزمایشگاه خلاق

وقت آن است که شروع به انعطاف پذیری عضلات خلاق خود کنیم. این فضای انعطاف پذیر برای فعالیت های مختلف و نمایش های موقت در طول سال استفاده می شود.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

در آخرین بازدید ما، مرکز بسیاری از Game On بود! فعالیت هایی از جمله Dance Revolution ،Hi-Five و Aerial Skee-ball ترکیبی از حرکت فیزیکی ، هماهنگی چشم با بسیاری از ابزارهای فنی.

 پارک آینده

با رفتن به طبقه بالا از طریق پرده ها به سمت اتاق تاریک، فضای خلاقانه پارک آینده را تجربه خواهید کرد. یک چیز زیبا و مسحورکننده در مورد پارک آینده وجود دارد، از کوچکترین چیزها گرفته تا بزرگسالانی که تجربه حسی در این اتاق را دوست دارند.

وقت خلاقیت فرا رسیده است (من فقط درمورد بچه هایی صحبت نمی کنم که مادران و پدران زیادی را دیده ام که چهره های توجه آنها را در اینجا آستین بالا زده اند!)

آب

سفر شما در اطراف موزه شما را به طبقه همکف بازمی گرداند – برای مرطوب شدن آماده شوید! حتی با بارانی های ارائه شده ، می تواند تجربه ای مبهم در گالری آب باشد، اما مطمئناً آنها بهترین ها را برای آخر وقت صرفه جویی می کنند!

از مهندسی گرفته تا فیزیک، بچه ها در اینجا در این زمینه بسیار جذب می شوند و من اطمینان می دهم که آنها نمی دانند که یاد می گیرند! 10 نمایشگاه در یک اتاق، بچه های شما می توانند همه چیز ، از آب پاش گرفته تا کارواش را با چاشنی های خیره کننده خارق العاده تجربه کنند!

اتومبیل های خود را بسازید و قوانین فیزیک را در این گالری سرگرم کننده عملی آزمایش کنید. این همه آزمایش و خطا است که شما اتومبیل مسابقه خود را می سازید و آن را در پیست ها مورد آزمایش قرار می دهید.

امیدواریم با بازدید از ویدئو های وبسایت داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.