اطلاعات تماس

مرکز خرید اوت لت مال دبی
2021 / 06 / 08

مرکز خرید اوت لت مال دبی

بیشتر مردم هنگامی که به شهر دبی سفر می کنند علاقه مند به خرید هستند، اگر قصد خرید در این شهر را دارید، داماک پرشین damacpersian.org به شما مرکز خرید ” اوت لت مال ” را معرفی می کند. برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای مقاله همراه داماک پرشین باشید.

این مجموعه بزرگ با مساحتی 9،800،000 متر مربع در قسمت دبی لند قرار گرفته شده است که جزو مناطق گردشگری دبی می باشد. در این مرکز خرید می توانید از امکانات متعددی بهره مند شوید بیشتر وسایل همچون: لباس، کیف، کفش و لوازم ضروری و غیره که از برند های مختلف و معروفی در اختیار عموم قرار گرفته شده است. شما گردشگران، در این مرکز خرید می توانید با قیمت مناسب و فوق العاده وسوسه انگیز خرید خود را انجام دهید.

اولین مرکز خرید در خاورمیانه اوت لت مال دبی می باشد، که میزبان 1200 برند برتر جهانی هم می باشد. در این مرکز بیش تر اجناس موجود با قیمت هایی باور نکردنی و تخفیف های 30 تا 90 درصدی در این فروشگاه ها به فروش برسد، شامل: مبلمان، کامپیوتر، کیف، کفش و موبایل و اجناس دیگری می شود.

شما علاوه بر خرید کردن هم می توانید از سرگرمی های این هتل بهره مند شوید و می توانید فرزندان خود را با خیال راحت و بدون نگرانی به شهر بازی کوچک در این مرکزخرید، بسپارید.

به اندازه هر 100 درهم خرید در این مرکز می توانید در روز های یکشنبه و چهارشنبه مهمان یک فنجان قهوه شوید.

از دیگر امکانات اوت لت مال دبی می توان به بازار دبی، شامل انواع هتل های مختلفی همانند: هتل های شناور، هتل بودجه، هتل سوما و همچنین، به یک مرکز فرهنگی تفریحی اشاره کرد. شما عزیزان با تهیه کارت پلاس اوت ‌لت (Outlet Plus Card) می توانید از فروشندگان تخفیف های بیش تری دریافت کنید، می توانید با استفاه از این کارت از هر کدام باجه های خدمات مشتریان این مرکز تهیه کنید؛ اعتبار این کارت فقط یه روز می باشد.

برای دسترسی به مرکز خرید اوت لت از متروی شهری می توانید استفاده کنید. این امکان را خطوط 66 و 67 از ایستگاه برجمان، برایتان محیا خواهد کرد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

مطالب دیگر:

بزرگترین مرکز خرید آینده جهان

5 نقاط خرید دبی را از دست ندهید