اطلاعات تماس

پارک مشرف دبی
2021 / 05 / 26

پارک مشرف دبی

اگر می خواهید یک سفر رویایی جذاب همراه با مراکز گردشگری بسیار زیبا و روزهایی به یاد ماندنی داشته باشید ما به شما کشور امارات و شهر دبی را معرفی می کنیم که دارای شگفتی های فراوان با فضایی سبز و مکانی فوق العاده که به محیطی زیبا برای تفریح تبدیل شده است. داماک پرشین ( damacprsian.org ) به شما مطالبی در مورد ” پارک مشرف در  دبی ” ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اطلاعاتی درباره پارک مشرف در دبی

در شهر دبی، یک پارک خانواده محور که دارای وسعت 5.25 کیلومتر مربع و در بخش شرقی شهر قرار گرفته است، جزو مکان های پر طرفدار دبی محسوب می شود. این پارک توسط شهرداری دبی، در سال  1980 میلادی افتتاح شد و بر وسعت آن روز به روز افزوده شد، تا به بزرگ ترین پارک در این شهر تبدیل شد و بزرگی این پارک در حدی است که می توانید در آن با ماشین رانندگی کنید.

 این پارک مشرف دبی در فاصله 16 کیلومتری در مرکز سنتی دبی قرار گرفته است و  می توانید برای تفریح و دورهمی خانواده ها باشد. در نزدیکی این پارک مشرف دیدنی های جذابی وجود دارد؛ دبی می باشد به شمار می آید و هنگام سفر به دبی حتما پارک مشرف به دبی را در برنامه تفریحی خود، قرار دهید. در این پارک خانه های مینیاتوری جذابی همراه با امکانات و از سرگرمی متنوعی بهره می برند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

هچنین امکانات تفریحی زیادی همچون امکانات رفاهی، سرگرمی های پارک مشرف می توان به بازی های الکترونیکی، مکان های مخصوص بازی کودکان، زمین های بازی ورزشی ( مانند بسکتبال ، والیبال و هندبال )، در جاده مخصوص پیاده روی، دوچرخه سواری، نمازخانه، فضای سبز، چندین رستوران، اغذیه فروشی، ترن هوایی، سواری با شتر و اسب، مکان هایی همچون باربیکیو و پیک نیک، استخر، تئاتر، پارک و امکاناتی برای افراد ناتوان جسمی اشاره نمود.

ساعت بازدید و بلیط های پارک مشرف در دبی

این پارک همه روزه پذیرای مراجعه کنندگان از صبح ساعت 8 تاشب ساعت 11 می باشد و همچنین برای استفاده از استخر این مجموعه بزرگ که هم بزرگسالان و هم کودکان می توانند استفاده کنند و همچنین برای سواری این ترن می توانید وقت خود را جوری تنظیم کنید که در بخش های مختلف پارک، روز خود را بگذرانید و همچنین در بعد از ظهر می توانید از سواری های این پارک لذت کافی را ببرید. هم اکنون فضای سبز بزرگ، یکی از جاذبه های بزرگ دبی است و هر ساله مبالغ زیادی برای بهتر شدن و پیشرفت آن صرف می گردد تا مورد استقبال بیشتر قرار بگیرد.

مطالب مرتبط:

پارک جالب فراری

پارک آبی آکوآونچر دبی

پارک ساحلی الممزر

پارک اسکیت روباز دبی

پارک تفریحی وایلد وادی