اطلاعات تماس

جاذبه های پرطرفدار شارجه
2021 / 05 / 12

جاذبه های پرطرفدار شارجه

موزه هنرهای شارجه

یکی از بزرگترین موزه های هنری امارات متحده عربی می باشد  که افتتاح این موزه در سال 1997 افتتاح گشت و محل برگزاری نمایشگاه های موقت می باشد و مجموعه دائمی شامل آثار تاریخی و ارزشمند از مجموعه شیخ دکتر سلطان بن محمد آل قاسمی است و این موزه شامل 72 گالری است  که در سه طبقه واقع شده است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” جاذبه های شارجه  دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بافت تاریخی شارجه

این بافت تاریخی از چندین موزه تلفیق شده است که آثار باستانی شارجه و همچنین نمایشگاه هایی ست که تمام جنبه های زندگی سنتی و قدیمی اماراتی را در بر می گیرد این موزه به بررسی از جنبه های هنری عرب پرداخته و مکان بسیار خوبی برای درک عمیق تر از فرهنگ و زندگی سنتی امارات می باشد.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بازار مرکزی

این بازار مشهور ترین بخش دیدنی شهر است. به این بازارBlue Souk   لقب داده شده است بیش از 600 مغازه در داخل این بازار مرکزی قرار دارد که هر یک از این بخش ها به طلا و جواهرات، عطر، لباس، غذا، وسایل الکتونیک و انواع هدایا و سوغاتی داده شده است.

قلعه شارجه

قلعه شارجه ( به عربی آل هیتن ) در گوشه ای از بافت تاریخی شارجه قرار گرفته است. این بنا 200 سال پیش ساخته شد و به عنوان یکی از مراکز دفاعی برای شهر و همچنین مورد استفاده اقامتگاه سنتی خانواده، حاکم شارجه قرار گرفته است.


جزیره آلنور

در دریاچه خالد، پارک عمومی قرار گرفته است و در خیابان مرکزی کرنیش، از طریق پلی قابل دسترسی است و اگر بعد از گشت و گزار و خرید در موزه به دنبال مکانی برای استراحت کردن هستید این چارک عمومی به شما پیشنهاد می شود که یکی از بهترین نقاط شارجه است و در قسمت های مختلف این پارک عمومی از آثار هنرمندان از سراسر جهان به چشم می خورد، یک نمونه از این آثار، مجسمه های سنگ تراشی شده و مدرن می باشد. خانه پروانه ای در این جزیره النوراز 500 گونه مختلف پروانه شکل متشکل شده است.

بازار الجبل

اگر به دنبال خرید محلی هستید، می توانید به خریداران محلی که به این بازار می آیند و بیشتر در قسمت بازار ماهی فروشی ها هستند بپیوندید تا راهنمای خوبی برای شما باشند. در این بازار شما غرق عطر میوه ها و سبزیجات خواهید شد.

آکواریوم و موزه دریایی شارجه

این آکواریوم  همیشه در تعامل با دریا به عنوان یک شهر کوچک دریایی بوده است و این آکواریوم یک جاذبه هیجانی برای همه افراد می باشد به خصوص این موزه برای بچه ها  بسیار جذاب و دیدنی است و این آکواریوم میزبان 150 گونه زنده دریایی است.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر: