اطلاعات تماس

شکوفایی مدارس ورزشی ممتاز در دبی
2021 / 04 / 24

شکوفایی مدارس ورزشی ممتاز در دبی

در دبی حاصل گردش مالی، بخش ورزشی است که حدود 600 میلیون یورو می باشد. کار مدارس ورزشی دبی، سکه است و نوجوانان این مدارس توسط مربیان حرفه ای تشویق می شوند تا با تمرین منظم، پشتکار و زندگی سالم به رویا های ورزشی خود برسند و این موضوع اصلا جای تعجبی ندارد.

داماک پرشین شما را به دریافت اطلاعات درمورد ” مدارس ورزشی ممتاز دبی ” دعوت می کند. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازیکن سابق آرسنال یان سِلی، که سرمربی مدرسه باشگاه آرسنال در دبی است. می گوید: « فوتبال یک بازی تیمی است. استانداردهای اینجا بسیار بالاست. مسأله فقط برد نیست. بچه‌ها باید بتوانند با تمرینِ سخت پیشرفت کنند. »

یان معتقد است که همه جوره توانایی و استعداد در بچه های مدرسه اش هست، این مدرسه در سال 2009 افتتحاح گشت و تاکنون در سطح های مختلف حدود، 10 هزار بازیکن وارد آن شده اند. این توانایی ها و استعداد ها را به دو شیوه می توان بیان کرد، اینکه  بعضی ها با علاقه در این مدارس شرکت میکنند و فقط علاقه مند هستند، بعضیا هم با استعداد می آیند و واقا استعداد این ورزش را دارند. او و دستیارانش در آینده امید دارند بتوانند با شاگردان این مدرسه یک تیم فوتبال تشکیل بدهند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

اپلیکیشن داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

این مدرسه فوتبال آرسنال علاوه بر ورزش و آموزش در دبی به جامعه هم خدمت می کند. به گفته یان سلی در این مورد: « این مدرسه برای جامعه تأسیس شده و با اینکه مخاطبش قشر خاصی است اما برای ما مهم است که از تمامی ملّیت‌های مختلف شاگرد بپذیریم. »

در ساحل النسیم و در نزدیکی هتل، بازیکن سابق تیم ملی آموزش راگبی را در یک مدرسه ویژه اداره می کند. در دبی بیش از 700 مدرسه ورزشی مختلف فعالیت دارند. یکی از انگیزه های این مربیان، اردوی خارجی برای بچه های تیم ملی می باشد.

با همه گیری فناوری و شبکه های اجتماعی مایک معتقد است بتوان از تبلت و آی پد فاصله گرفت و به کار عملی پرداخت. وی می گوید: « بچه‌های امروز درگیر آی ‌پد و این چیزها هستند و این کمی نگران‌کننده است. مهم است که بچه‌ها بیرون بزنند و با ورزش و تفریح سرگرم شوند. »

شاگردان این مدرسه از تماشای بازیکنان حرفه ای لذت می برند و به آموخته هایشان هم اضافه می شود و از آنها یاد می گیرند.

مدارس راگبی بسیاری در دبی وجود دارد که مدیر یکی از معتبر ترین آنها ” ویل کیچن ” می باشد. ویل می گوید: « ورزش بخش‌ جدایی‌ناپذیر زندگی مردم است. آدمی برای فعالیت ساخته شده و وجود چندین مدرسه ورزشی نشان می‌دهد که مردم واقعا راغبند فعال باشند. »

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

ابوظبی امن ترین شهر جهان

آیا درهم امارات به جمع ارزهای موثر جهان می پیوندد؟؟

کلینیکی در دبی روند پیری را کنترل می کند