اطلاعات تماس

دلایل عجیب بودن امارات
2021 / 05 / 17

دلایل عجیب بودن امارات

  1. در شهر دبی حدود یک چهارم از جرثقیل های بزرگ پروژه های ساختمان سازی جهان، قرار دارد. رقم این آمار حدود 30 هزار عدد است.
  2. در طول ماه رمضان بر فراز بام بلندترین آسمان خراش دبی نسبت به سایر افراد این شهر به مدت دو دقیقه دیر تر افطار می کنند، به دلیل اینکه خورشید در این ارتفاع برای مدت زمان بیشتری قابل مشاهده است.
  3. در شهر دبی هیچ کد پستی و آدرسی وجود ندارد و این قضیه به دلیل اداره پست این شهر است که هیچ محصولی را به هیچ آدرسی تحویل نمی دهد. هر یک از افراد در این شهر در اداره پست دارای یک صندوق اختصاصی هستند و محصول های خود را در این صندوق ها می توانند دریافت کنند.
  4. صاحب بیشتر ساختمان های کرایسلر در منتهن ابوظبی قرار دارد.
  5. در شهر ابوظبی، عابر بانک هایی وجود دارد که به مردم شمش طلا می دهند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

6- اگرچه از نظر تولید آلاینده های جوی در جهان کشور امارات متحده عربی  دارای شرایط مناسبی است و سومین کشور پاک از این نظر محسوب می شود. اما  این کشور، همچنین یکی از طرفداران اصلی پروتکل کیوتو و حامی گسترش سوخت های پاک است؛ و در حال حاضر بیشتر صنایع این کشور با گاز فعالیت می کنند.

7- اعراب تنها 13 درصد از ساکنین امارات متحده عربی را تشکیل می دهند. بیشترین ساکنان این کشور، اهالی کشور های جنوب آسیا هستند.

8- دنیای جزیره ها یا The World Islands یک پروژه در حال اجرا است که دارای مجموعه ای بسیار مشهور و گران قیمت در حال ساخت می باشد که کاملا روی دریا شناور خواهد بود.

9- ابوظبی یک شهر جدیدی به نام مصدر Masdar City ساخته است، که تمامی انرژی مورد نیاز خود را از طریق خورشید تامین می کند.

10- بعد از تخریب شدن شهر جوپلین Joplin در ایالت میسوری Missouri آمریکا، امارات متحده به هر یک از دانش آموزان این شهر، یک لب تاپ هدیه داد.

11- زمانی که از شیخ راشد بنیان گذار امارات متحده عربی پرسیده شد که آینده این کشور را چگونه می بینید؟ او در پاسخ چنین بیان کرد که: « پدربزرگ من با شتر تردد می کرد، پدر من هم از شتر برای رفت و آمد استفاده می کرد اما من سوار بر مرسدس بنز هستم، پسر من لندروور می راند و پسر وی نیز لندروور خواهد راند، اما احتمالا فرزند وی دوباره از شتر استفاده کند!» وی با این عبارات ترس خود را از تمام شدن منابع نفتی که اصلی ترین منبع ثروت کشورش محسوب میشد، بیان کرد.

12- شهر دبی علی رغم اینکه در صحرا قرار دارد، داخل آن یک زمین گلف بسیار بزرگ وجود دارد که بسیار عظیم است و آبیاری روزانه آن نیازمند 4 میلیون گالن آب است.

13 خلیج فارس تا سال 1800 میلادی خلیج فارس با عنوان ساحل دزدان دریایی شهرت داشت، از جمله ثروتمند ترین خاندان های جهان، حاکمان فعلی این کشور محسوب می شوند. در آن زمان قبایل کوچک دزدان دریایی را تشکیل می دادند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

فجیره نا شناخته جذاب امارات

هتل های فرودگاه دبی