اطلاعات تماس

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری
2021 / 05 / 17

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری

آیا شما هم می خواهید به اخذ اقامت کاری در امارات، اقدام کنید؟ آیا مدارک مورد نیاز جهت کار در امارات را می دانید؟  آیا می دانید از چه طریقی باید برای اخذ ویزای کاری اقدام کنید؟ داماک پرشین مطالبی درمورد ” اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری ” به شما ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کشور امارات از جمله کشور هایی است که توانسته در سال های اخیر، اقتصاد خود را به خوبی گسترش و توسعه دهد که در این زمینه از جمله کشور های بسیار موفق آسیایی محسوب می شود. همینطور اقتصاد این کشور رو به پیشرفت است و روند خوبی در عرصه اقتصادی پیدا کرده است.

کار در امارات و نرخ بیکاری در امارات

نرخ بیکاری در امارات، از مهم ترین موضوعات برای متقاضیان کار در امارات می باشد، به طور کل نرخ بیکاری هر کشور، نشان دهنده میزان حضور سرمایه گذاران در اقتصاد آن کشور می باشد. هر چه اقصاد یک کشور قوی تر باشد، سرمایه گذاران و کارفرما های بیشتری در آن به فعالیت می پردازند. برای متقاضیان کار در امارات، موقعیت های کاری خوبی وجود دارد. نرخ بیکاری در این کشور زیر 3 در صد می باشد.

کار در امارات و ویزای کاری امارات

متقاضیان دریافت این ویزا در ابتدا باید یک کارفرما در خاک کشور امارات پیدا کنند، که باید اقدام به نیروی کاری نمایند. در این صورت، متقاضیان اصلی باشید با موسسات کاریابی یا سایت های بین المللی ارتباط برقرار کنند.

کار در امارات و مدارک مورد نیاز ویزای کار امارات

متقاضیان کار در امارات باید از تکمیل بودن مدارک خود اطمینان کامل را بدست آورند. برای دریافت ویزای کاری این کشور، باید دو نوع از مدارک را آماده کنند. یک نوع از مدارک مربوط به شرایط هویتی متقاضی است که شامل پاسپورت و فرم هایی می باشد و نوع دیگر آن هم باید مربوط به رزومه و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی متقاضی باشد.

مدارک مهم مورد نیاز:

پاسپورت ( حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد )

ترجمه آخرین مقطع تحصیلی

ارائه نامه تمکن مالی

بیمه نامه مسافرتی

تکمیل فرم های مربوط به سفارت

ارائه سابقه کاری ( به صورت سابقه بیمه ای یا نامه کاری )

مطالب دیگر:

فجیره نا شناخته جذاب امارات

5 روش اخذ اقامت امارات

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک