اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
صدور ویزا برای ایرانی‌ها از سر گرفته شد

صدور ویزا برای ایرانی‌ها از سر گرفته شد

مرز های امارات، پس از گذشت پنج ماه از بسته شدن آن، در تاریخ 8 اسفند 99 به این دلیل که بیماری کرونا، شیوع پیدا کرده بود، مرز های خود را برای ورود گردشگران ایرانی و حتی ایرانی های مقیم این کشور، مشروط به انجام تست ویروس کرونا باز کرد.

ما در این مقاله که در وبسایت (Damacpersian.org) می باشد، مطالبی در باره صدور ویزا برای ایرانی ها از سر گرفته شد را به اشتراک می گذاریم.

از روز پنج شنبه (26  تیر ماه ) سفارت امارات متحده عربی در تهران باز شده است و برای ویزای توریستی امکان درخواست وجود دارد. البته سفر به این کشور مشروط به انجام تست در مراکز اعلام شده از سوی این سفارت، چهار روز پیش از سفر و همراه داشتن گواهی آن در هنگام سفر است. همچنین در صورت داشتن ویروس کرونا، مسافران تعهد می دهند که در امارات، با هزینه خود قرنطینه بشوند. در امارات متحده عربی، گردشگری نقش پر رنگی را در اقتصاد این کشور بازی می کند. در سال 2019 دبی به تنهایی میزبان 16.7 میلیون توریست با بیش از 150 میلیارد درهم درامد بود.

پس از ضرر های شدید وارد شده به گردشگری امارات، حالا به دنبال بازگشایی تدریجی مرزهایش، برای جبران کردن بخشی از این ضرر ها پرواز ها را از سر گرفته است. برای همه مسافران که دارای ویزای توریستی، بیزینس و اقامت معتبر از این کشور هستند، در اطلاعیه هایی که شرکت های هواپیمایی  امارات متحده منتشر کرده اند لازم و تاکید شده است که تست PCR انجام شود.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

همچنین اشاره شده است که گواهی مربوط به این تست ، باید از مراکزی که سفارت امارات در ایران مشخص کرده، دریافت شود. مسافران زیر دوسال به انجام تست PCR نیاز ندارند. در زمان ورود به کشور امارات به مسافران توصیه شده است : از زمان صدور گواهی تست منفی PCR نباید بیش از 96 ساعت گذشته باشد و دارا بودن بیمه نامه  مسافرتی، داشتن اصل گواهی تست منفی کرونا، ارائه کپی آن به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خود اظهاری معتبر نیز الزامی است. 

از مسافران به صورت موردی (  Random) در فرودگاه دبی تست PCR  گرفته می شود. ایرلاین های داخلی و اماراتی که در این مسیر پرواز دارند، تاکید کرده اند برای همه مسافران این پروتکل ها رعایت خواهد شد و بین مسافرانی که از خدمات CIP یا تشریفات فرودگاه استفاده می کنند، تفاوتی وجود ندارد. لازم است بدانیم پذیرش مسافران تنها با ویزای توریستی و یا اقامت انجام می شود و پذیرا بودن از مسافران به ترانزیت امکان پذیر نیست.                                              

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

هتل های فرودگاه دبی

هتل سه ستاره سنترو برشا دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *