اطلاعات تماس

صدور ویزا برای ایرانی‌ها از سر گرفته شد
2021 / 04 / 12

صدور ویزا برای ایرانی‌ها از سر گرفته شد

مرز های امارات، پس از گذشت پنج ماه از بسته شدن آن، در تاریخ 8 اسفند 99 به این دلیل که بیماری کرونا، شیوع پیدا کرده بود، مرز های خود را برای ورود گردشگران ایرانی و حتی ایرانی های مقیم این کشور، مشروط به انجام تست ویروس کرونا باز کرد.

ما در این مقاله که در وبسایت (Damacpersian.org) می باشد، مطالبی در باره صدور ویزا برای ایرانی ها از سر گرفته شد را به اشتراک می گذاریم.

از روز پنج شنبه (26  تیر ماه ) سفارت امارات متحده عربی در تهران باز شده است و برای ویزای توریستی امکان درخواست وجود دارد. البته سفر به این کشور مشروط به انجام تست در مراکز اعلام شده از سوی این سفارت، چهار روز پیش از سفر و همراه داشتن گواهی آن در هنگام سفر است. همچنین در صورت داشتن ویروس کرونا، مسافران تعهد می دهند که در امارات، با هزینه خود قرنطینه بشوند. در امارات متحده عربی، گردشگری نقش پر رنگی را در اقتصاد این کشور بازی می کند. در سال 2019 دبی به تنهایی میزبان 16.7 میلیون توریست با درامدی بیش از 150 میلیارد درهم بود.

پس از ضرر های شدید وارد شده به گردشگری امارات، حالا به دنبال بازگشایی تدریجی مرزهایش، برای جبران کردن بخشی از این ضرر ها پرواز ها را از سر گرفته است. برای همه مسافران که دارای ویزای توریستی، بیزینس و اقامت معتبر از این کشور هستند، در اطلاعیه هایی که شرکت های هواپیمایی  امارات متحده منتشر کرده اند لازم و تاکید شده است که تست PCR انجام شود.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

همچنین اشاره شده است که گواهی مربوط به این تست، باید از مراکزی که سفارت امارات در ایران مشخص کرده، دریافت شود. مسافران زیر دوسال به انجام تست PCR نیاز ندارند. در زمان ورود به کشور امارات به مسافران توصیه شده است : از زمان صدور گواهی تست منفی PCR نباید بیش از 96 ساعت گذشته باشد و دارا بودن بیمه نامه  مسافرتی، داشتن اصل گواهی تست منفی کرونا، ارائه کپی آن به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خود اظهاری معتبر نیز الزامی است. 

از مسافران به صورت موردی (Random) در فرودگاه دبی تست PCR  گرفته می شود. ایرلاین های داخلی و اماراتی که در این مسیر پرواز دارند، تاکید کرده اند برای همه مسافران این پروتکل ها رعایت خواهد شد و بین مسافرانی که از خدمات CIP یا تشریفات فرودگاه استفاده می کنند، تفاوتی وجود ندارد. لازم است بدانیم پذیرش مسافران تنها با ویزای توریستی و یا اقامت انجام می شود و پذیرا بودن از مسافران به ترانزیت امکان پذیر نیست.                                              

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

هتل های فرودگاه دبی

هتل سه ستاره سنترو برشا دبی