اطلاعات تماس

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور
2021 / 05 / 31

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور اقدامات و مراحل خاص خودش را دارد همچنین مدارک و نحوه دریافت بورسیه تحصیلی خارج از کشور و هزینه های زندگی مراحل های دیگری دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

کسانی که میخواهند بورسیه تحصیلی در خارج از کشور دریافت کنند حتما سوالات متعددی در ذهنشان ایجاد می شود، به عنوان مثال: شرایط بورسیه تحصیلی رایگان چیست؟ یا شرایط بورسیه تحصیلی در انگلیس یا بورسیه تحصیلی در کانادا و کشور های پیشرفته دیگر چگونه می باشد؟ داماک پرشین درزمینه بورسیه تحصیلی در خارج از کشور به شما مطالبی را ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

دریافت و شرایط بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

 شرایط اخذ بورسیه تحصیلی برای هر مقطع متفاوت و از شرایط خاصی برخوردار می باشد، بورسه تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در تمامی کشور ها یکسان نمی باشد.  شرایط بورسیه تحصیلی در آلمان و اتریش کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی باید مسلط به زبان آلمانی باشد.

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور و شرایط عمومی آن

در مورد بورسیه تحصیلی در خارج از کشور قبل از توضیح جزئیات در مقاطع مختلف به بررسی شرایط عمومی اخذ بورسیه تحصیلی در خارج از کشور می پردازد.

هر کشور دارای شرایط خاص خود می باشد. نکته دیگر این است که هر کشوری تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نداشته کشورهایی همچون اتریش، فرانسه، آلمان و نروژ دارای شرایط خاص دیگری هستند.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور در مقطع کارشناسی

بورسیه تحصیل در خارج از کشور یکی از مهم ترین مقطع تحصیلی که متقاضیان زیادی علاقه مند به آن هستند در مقطع کارشناسی می باشد. افراد علاقه مند به تحصیل مقطع کارشناسی، می توانند بدون بورسیه به راحتی در هر کشور دانشگاهی شرکت کنند و پذیرش رایگان بگیرند کسانی که در کشور فرانسه می خواهند بورسیه تحصیلی بگیرند. باید مسلط به زبان فرانسوی در این کشور باشند تا به صورت رایگان در بهترین کشور فعالیت کند.

افراد کشور های اتریش، آلمان، فرانسه، می توانند بدون پرداخت هزینه برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند. برای دریافت بورسیه تحصیلی در کشور نروژ حتما لازم نیست که زبان نروژی یاد بگیریم؛ باید مدارکی داشته باشید؛ مدرکی همچون مدرک آیلتس آکادمی که می توانید در بهترین رشته های تحصیلی به صورت رایگان تحصیل کنید.

می خواهیم در این قسمت از مقاله به شرایط تحصیل مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا نحوه دریافت بورسیه اشاره کنیم.

 نحوه دانشجویان از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به صورت زیر می باشد:

 اتریش ( رایگان )

 دانمارک ( رایگان )

 فنلاند ( رایگان )

 یونان ( رایگان )

 نروژ ( رایگان )

 آلمان ( رایگان )

فرانسه ( رایگان )

البته دانشجویانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا می خواهند بورسیه بگیرند غیر از کشور اتریش آلمان و نروژ رایگان می باشد

کشور فنلاند ۵ هزار تا 20 هزار یورو

کشور یونان هزار و پونصد یورو

کشور دانمارک ۶ هزار تا ۱۶ هزار یورو

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری

دریافت ویزای اقامت دبی برای اعضای خانواده