اطلاعات تماس

آکواریوم شارجه
2021 / 08 / 30

آکواریوم شارجه

آکواریوم شارجه برای اولین بار در 16 ژوئن 2008 درهای خود را باز کرد.

بازدید از آکواریوم شارجه

دنیای پنهان جذاب دریای عمیق را با موجودات شگفت انگیز آن مشاهده کنید. از نمای نزدیک ماهی های محلی لذت ببرید و با سواحل و بنادر تاریخی شارجه آشنا شوید.

دنیای پنهان شگفت انگیز زندگی در اعماق دریا را مشاهده کنید.

این آکواریوم ها دنیای پر جنب و جوش، مرموز و رنگارنگ اعماق دریا را روشن می کنند.

آنها منعکس کننده موجودات دریایی متنوع هستند که در محیط دریایی ما زندگی می کنند. این دنیایی فریبنده است که تقریباً (100) گونه باورنکردنی را نشان می دهد، از جمله ماهی دلقک زیبا، اسب دریایی ظریف، مارماهی، پرتوهای دریا و کوسه های صخره ای. به شکوه و جلال موجودات دریایی در هر اندازه در امتداد ساحل صخره ای و صخره های مرجانی و تالاب ها و حرا فکر کنید.

برای اطلاعات بیشتر با داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک همراه باشید.

آکواریوم شارجه اولین و بزرگترین مرکز آموزشی دولتی در امارات متحده عربی است. مساحت 6500 متر مربع؛ این شامل دو طبقه است که 21 آکواریوم را در بر می گیرد و 1.8 میلیون لیتر آب پر شده است.

آکواریوم شارجه یک برنامه توانبخشی لاک پشت را برگزار می کند، جایی که تیم پرورش، لاک پشت های بیمار / آسیب دیده را جمع آوری کرده و قبل از رهاسازی آنها به دریا – زیستگاه طبیعی آنها – پس از بازسازی، دریافت می کند. این امر نقش آکواریوم شارجه را در افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت حفظ اکوسیستم های دریایی از جمله موجودات شگفت انگیز آنها برجسته می کند.

به عنوان بخشی از ابتکار مسئولیت اجتماعی اداره موزه های شارجه “چون ما اهمیت می دهیم” آکواریوم شارجه یک کمپین سالانه پاکسازی محیط زیست دریایی را سازماندهی می کند که هدف آن افزایش آگاهی حفاظت از محیط زیست و القای ارزش های حفظ جاذبه های دریایی است. این کمپین همچنین با هدف گسترش آگاهی در مورد خطرات آلودگی دریایی، می تواند ناشی از رفتار غیر مسئولانه برخی افراد باشد.

جدا از همه چیزهای سرگرم کننده و عالی، آکواریوم شارجه مجموعه ای از امکانات را برای اطمینان از یک زمان راحت و آرامش بخش برای بازدیدکنندگان فراهم می کند. این امکانات عبارتند از:

وای فای رایگان

دسترسی به صندلی چرخدار برای افراد مسن و افراد مصمم

اتاق مادران با میزهای تعویض برای نوزادان

کافه ای برای تنقلات و وعده های غذایی سریع

یک نمازخانه

سوپرمارکت

آسانسور و سرویس بهداشتی

جای پارک وسیع

اگرچه در آکواریوم شارجه یک کافه وجود دارد، اما همیشه می توانید گزینه های دیگر را در نزدیکی امتحان کنید. برخی از رستوران های اطراف عبارتند از:

سماچ (400 متر) در فاصله پیاده روی.

رستوران سانوبار (2 کیلومتر) ، 4 دقیقه رانندگی با شما فاصله دارد.

رستوران بانکوک تاون (3 کیلومتر) ، حدود 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

Sufrat Al Mandi (2 کیلومتر) ، 4 دقیقه رانندگی با شما فاصله دارد.

این تنها چیزی است که ما در حال حاضر داریم و کارهای بسیار زیادی برای انجام رایگان در امارت شارجه وجود دارد، این امر آن را برای خانواده هایی که عاشق کشف، یادگیری و لذت بردن از میراث طبیعی و فرهنگی غنی شهر هستند ایده آل می کند.

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک