اطلاعات تماس

موزه دریایی شارجه امارات
2021 / 05 / 08

موزه دریایی شارجه امارات

شهر شارجه که با نام پایتخت هنری امارات متحده عربی، شناخته می شود، یکی از مقاصد مورد علاقه هنرمندان و گردشگران محسوب می شود، به دلیل اینکه این شهر پر از موزه و آثار هنری و تاریخی که هنرمندان و تاریخ دانان را به خود جذب می کند. همچنین برای حفظ این آثار، سعی و تلاش باعث شد که این شهر توسط یونسکو، به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب معرفی شد.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” موزه دریایی شارجه اماراتدعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موزه دریایی شارجه امارات متحده عربی

در موزه دریایی شارجه، شما می توانید در آنجا از جهازها ( نام عمومی انواع شناور های چوبی )، صید صدف و تجهیزات ماهی گیری دیدن کنید  و برای نیم ساعت یا بیشتر غرق تخیلات و رویا های خود شوید. ” موزه دریایی شارجه ” یکی از موزه های جذاب برای نشان دادن و معرفی تاریخ دریایی امارات می باشد.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

شارجه در کنار دریا وجود دارد و موزه دریایی در این شهر اهمیت دریا را برای رشد و توسعه نشان می دهد. در این موزه نمایشگاه های جذابی در قایق های چوبی سنتی جذاب تشکیل می شود. نقش مهمی که در اقتصاد شهر بسیار تاثیر گذار است این است که در گوشه ای از این موزه، نمایشگاه های مروارید و ماهی گیری را می بینید.

حتما از مجموعه مروارید های درخشان در موزه دریایی شارجه دیدن کنید، در بیرون از اسکله، برای بازدید از آن باید به سمت قایق چوبی بروید که در بیرون موزه در کنار اسکله پهلو قرار گرفته و حتی قدیمی ترین مروارید های جهان هم  در آن به نمایش گذاشته می شود. در بیرون از موزه بدون آنکه پایتان خیس شود شما، برای نزدیک شدن به موجودات دریایی  از ساحل غربی و شرقی امارات متحده وارد یک قایق می شوید. در آنجا از انواع جانورانی برای هر بیننده ای وجود دارد، جانوران دریایی همچون، کوسه، عروس دریایی، طبیعت موجود در زیر آب مانند تپه های مرجانی، مانگروها و دیگر زیستگاه های آبزی برای هر بیننده ای بسیار تماشایی و زیبا هستند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

موزه آینده دبی

بازار چینی ها در دبی