اطلاعات تماس

پیست اسکی دبی ( Ski Dubai )
2021 / 05 / 25

پیست اسکی دبی ( Ski Dubai )

داخل کشور امارات متحده عربی در شهر دبی پیست اسکی بزرگ قرار گرفته است و یکی از فرح بخش ترین و جذاب ترین مناطق گردشگری دبی و بزرگ ترین پیست اسکی سرپوشیده در سراسر جهان است. این پیست اسکی در مجموعه بزرگ امارات مال که یک مرکز خرید بسیار بزرگ است، واقع شده است. داماک پرشین مطالبی در مورد ” پیست اسکی دبی ” به شما ارائه می دهد؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. شما می توانید در این پیست 6 هزار تن برف سفید خالص ببینید. پیست اسکی سرپوشیده در سال 2005 میلادی، در ماه نوامبر عنوان اولین پیست اسکی سرپوشیده در خاور میانه، شهر دبی در کشور امارات افتتاح گشت. از زمان افتتاح، به مهم ترین و بزرگ ترین مرکز اسکی سرپوشیده در امارات متحده و در شهر دبی، تبدیل شد که از راه دور و نزدیک گردشگران و همچنین مسافران بسیاری را به خود جذب کرده است و باز هم تکرار می کنیم که بزرگ ترین پیست اسکی سرپوشیده در سراسر جهان، ” پیست اسکی دبی ” می باشد. 

امکانات و ویژگی های پیست اسکی دبی

گنجایش این پیست اسکی 1500 بازدید کننده، در داخل یک سالن با وسعت 22500 متر مربع زمین ساخته شده است و دمای هوای آن بین منفی یک تا منفی 5 درجه سانتی گراد قرار گرفته شده است که عرض آن 80 متر و ارتفاع آن 85 متر می باشد. می توان از دیگر امکانات این مجموعه برای میهمانی بچه ها به اتاق های خصوصی، کمد های لباس، فروشگاه خرده فروشی انحصاری – کافه هایی همچون کافه سنت مورتیس و کافه آوالانچه و اسنو پرو اشاره کرد. در این پیست اسکی 5 دور با شیب های متنوع و ارتفاع آماده شده است که طولانی ترین دور آن 400 متر با سقوطی بیش از 60 متر را داراست.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک

اگر شما به این پیست اسکی رفته اید و با خود وسایل و امکانات لازم را همراه خود نداشتید؛ اصلا نگران نباشید به دلیل اینکه در این مرکز بزرگ تمام تجهیزات و امکانات مورد استفاده همچون اسنوبورد و تجهیزات اسکی آماده شده و در اختیار شما گردشگران و مسافران، قرار گرفته شده است. در این پیست 20 پنگوئن از تگزاس آورده شده و همچنین برای این پنگوئن ها یک دامپزشک متخصص در نظر گرفته شده است تا سلامت پنگوئن ها را تضمین کرده و محیط طبیعی را برایشان در این مجموعه فراهم آورند.

نکته جالب برای شما این است که بدانید، اولین سالن سرپوشیده پیست اسکی، برای مردم آدلایند استرالیا در سال 1987 میلادی ساخته شد تا بتوانند بدون رفتن به کوه های مشهور آلپ، در این سراشیبی های پوشیده از برف مشغول اسکی شوند. این سالن های سرپوشیده اسکی در کشورهای مختلف سراسر جهان همچون فرانسه، ژاپن، انگلستان و کره جنوبی نیز شدند. شما گردشگران در این سالن ها می توانید، ورزش ها و تفریحاتی انجام دهید که حتما مربوط به اسکی نمیشود سورتمه سواری و اسنوبرد هم به صورت گسترده مورد توجه گردشگران و توریست ها در جهان قرار می‌گیرد از دیگر قسمت های این پیست اسکی در کنار کوه برفی پارک برفی خالصی قرار گرفته است که داخل آن یک محوطه بازی به مساحت ۳ هزار متر مربع می باشد می باشد از دیگر امکانات این مجموعه بزرگ تئاتر سه بعدی سرسره و اسنوبال شوتینگ و برج های مخصوص بالا رفتن سورتمه و غیره می باشد.

مطالب دیگر:

پارک آبی آکوآونچر دبی

جاذبه های پرطرفدار شارجه

جزیره یاس ابوظبی