اطلاعات تماس

اقامت دبی با خرید ملک
2021 / 11 / 08

اقامت دبی با خرید ملک

اخذ اقامت دبی، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات متحده عربی، باید به فکر راه های دیگری بود. شرکت داماک که از بزرگ‌ترین و بهترین شرکت های ساختمانی جهان است اقامت دبی با خرید ملک، را ممکن کرده است. در این مقاله قصد داریم تمامی موارد مربوط به اقامت دبی از طریق خرید ملک رابه شما عزیزان ارائه دهیم.

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است، کشور امارات و در راس آن شهر دبی را می توان نام برد.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می‌نمایند، در واقع نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

اما نکته ای که حائز اهمیت است، متقاضیانی هستند که قصد خرید ملک در دبی دارند باید به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد، می‌تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهم‌ترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد. دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد:

 1. اقامت 6 ماهه (چندبار ورود)

 2. اقامت دو ساله

شرایط خرید ملک در داماک (اقامت شش ماهه)

1.متقاضی می‌بایست حداقل 750.000درهم جهت خرید ملک هزینه نماید .

2.در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می‌باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل 750.000 درهم باشد.

3.املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش، نمی توان در دبی ملک خریداری نمود).

4.ویزای 6 ماهه ای که به خریدار ملک داده می‌شود، هر 6 ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دائم را ندارد. ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی ندارند.

5.ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای خرید ملک دبی از طریق داماک

1.سند ملک

2.گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود

3.تصویر پاسپورت

4. 6قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

مهاجرت به امارات 

امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی امارات از طریق صادرات نفت، این کشور بستر مناسبی برای زندگی و کار به شمار می رود. اما لازم است از همین ابتدا توجه کنید که دریافت اقامت دائم و کسب تابعیت و شهروندی امارات بسیار دشوار می باشد و تنها افرادی که ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت دائم امارات شوند.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی

اقامت دبی با خرید ملک، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت 3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، همچنین شما می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید.

اخذ اقامت دبی با شرکت داماک

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اقامت در دبی هستند. اگر حامی مالی شما یک کارفرما باشد، می توانید اقامت در دبی را دریافت کنید. ویزای اقامت دبی باید هر سه سال تمدید شود. یکی از بهترین راه‌ها برای اخذ اقامت در دبی، خرید ملک است. پس از اخذ اقامت، شخص مجاز به افتتاح حساب بانکی در دبی نیز خواهد بود.

چه کسانی می توانند در خواست اقامت درامارات را صادر کنند؟

چندین شرط وجود دارد که براساس آنها، یک فرد خارجی می تواند درخواست اقامت در امارات را صادر کند. این شرایط همچنین به ملیت متقاضی بستگی دارد. در هنگام درخواست اجازه اقامت دبی باید شرایط زیر را در نظر بگیرید:

  1. شهروندان سایر ملیت ها به غیر از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، هنگام عزیمت به دبی باید درخواست اجازه اقامت دهند.

2.در صورت اخذ ویزای اقامت از طریق اشتغال، این کارفرما خواهد بود که ویزا را از طرف شهروند خارجی درخواست کند.

3.ویزای اقامت برای اقدامات مختلف؛ از جمله تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف از جمله خودرو؛ ضروری است.

4.اعتبار گذرنامه هنگام درخواست ویزای اقامت دبی حداقل 6 ماه است.

ویزای اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید کرد. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برایشان صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در امارات) بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود. در غیر این صورت ویزای فرد خارجی مسدود گردیده و در صورت رفع مسدودی بایستی هزینه جداگانه ای پرداخت شود.

 مراحل اخذ ویزای کسب‌ و کار در دبی

برای به دست آوردن ویزای کسب و کار به منظور ثبت شرکت در امارات، مراحل و شرایطی لازم است. مراحل و فرآیند دریافت ویزا به شرح زیر می باشد:

1.ارائه کپی پاسپورت دارای اعتبار و سایر اسناد مورد نیاز توسط متقاضی

2.ارائه صورت حساب بانکی شخص متقاضی

3.ارائه مدارک مربوط به محل سکونت متقاضی

4.اخذ گواهینامه ثبت شرکت مورد نظر ظرف مدت چند روز

5.به دست آوردن مجوز اقامت در امارات متحده عربی

www.damacpersian.org

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک