اطلاعات تماس

اقامت دبی
2021 / 11 / 02

اقامت دبی

اخذ اقامت دبی با شرکت داماک damac

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه‌مند به مهاجرت و درخواست اقامت به شهر مدرن دبی هستند . اگر شما از طریق ویزای کار اقدام کرده و کارفرما شما را برای کار خود انتخاب کند می توانید اقامت دبی را به راحتی دریافت کنید. ویزای اقامت دبی باید هر سه سال تمدید شود. همچنین یکی ار روش های پرطرفدار دیگر که به شما عزیزان برای اخذ اقامت در دبی پیشنهاد می کنیم، خرید ملک در این شهر رویائی است. همچنین پس از اخذ اقامت شخصی، شما مجاز به افتتاح حساب بانکی در شهر دبی خواهید شد.

مشاوران شرکت داماک در دبی می توانند در مورد راه های اصلی اخذ اقامت در امارات شما را راهنمایی کنند. با یک تجربه گسترده در امور مختلف شرکتی، در صورت نیاز به راهنمایی، برای افتتاح شرکت در دبی نیز می توانید به متخصصان ما اعتماد کنید.

چه کسانی می توانند اقامت امارات صادر کنند؟

چندین شرایط وجود دارد که براساس آنها، یک فرد خارجی می تواند درخواست اقامت در امارات را دریافت کند. این شرایط همچنین به ملیت متقاضی بستگی دارد. پس لازم است در هنگام درخواست اجازه اقامت دبی شرایط زیر را در نظر بگیرید:

شهروندان سایر ملتها، به غیر از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، هنگام عزیمت به دبی باید درخواست اجازه اقامت بگیرند.

در صورت اخذ ویزای اقامت از طریق اشتغال، این کارفرما خواهد بود که ویزا را از طرف شهروند خارجی درخواست می کند.

ویزای اقامت برای اقدامات مختلف از جمله تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف از جمله خودرو ضروری است.

اعتبار گذرنامه هنگام درخواست ویزای اقامت دبی حداقل 6 ماه است.

مشاوران شرکت داماک damac می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه مزایایی که یک شهروند خارجی می تواند پس از اخذ مجوز اقامت در امارات به دست آورد، به شما ارائه دهد.

شرایط جدید برای اخذ ویزای اقامت دبی با داماک damac

در سال 2018 ، دولت امارات متحده عربی، تعدادی از الزامات مربوط به اخذ اقامت دبی را تغییر داده است. در قانون جدید، اتباع خارجی که متقاضی دریافت اجازه اقامت بر اساس یک قرارداد کاری هستند، باید گواهی عدم سوء پیشینه را نیز ارائه دهند که این گواهی می بایست از کشور محل اقامت آنها اخذ شود. همچنین یک قانون جدید برای اتباع خارجی که متقاضی مجوز اقامت هستند، داشتن آدرس ایمیل معتبر است، از طریق مقامات محلی به آنها ایمیلی ارسال می شود که در مورد شرایط فعلی ویزاها به آنها اطلاع داده می شود.

نقل مکان در یک منطقه آزاد در دبی  با شرکت داماک damac

در مورد مجوز اقامت به دست آمده از طریق اشتغال، مقامات منطقه آزاد به محض اینکه کارمندان کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای شروع کار را ارسال کنند، ویزای این افراد را صادر می کنند، در حالی که در مورد شرکت در یک منطقه آزاد مانند دبی، اجازه اقامت بخشی از مراحل ثبت نام می باشد.

اقامتگاه با خرید ملک در دبی  با شرکت داماک damac

روش دیگر اخذ ویزای اقامت دبی خرید ملک است، کارآفرینان خارجی می توانند با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، اقامت بلندمدت دبی را اخذ نمایند.

شرایط اخذ ویزای اقامت از طریق ملک اینگونه است که ارزش ملک باید حداقل 750 هزار درهم باشد. ویزای اقامت به دست آمده با خرید یک ملک در دبی دوره اعتباری دو ساله داشته و به شخص حق کار کردن در امارات را نخواهد داد. اما مزیت اصلی آن این است که مالکان ملزم به ثبت شرکت در دبی نمی‌باشند. شرکت داماک به شما کمک می کند که براحتی اقامت بلند مدت شهر دیدنی دبی را بدست آورید .

شرکت داماک، همواره از گام نخست تا انتهای راه با شماست و با اعتماد به این شرکت عظیم و معتبر هیچ‌گونه نگرانی برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت. همچنین شما با شرکت داماک damac صاحب خانه های لوکس ولاکچری می‌شوید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فارسی زبان داماک در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط  باشید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک