اطلاعات تماس

نخستین خلبان زن اماراتی
2021 / 04 / 27

نخستین خلبان زن اماراتی

کشور امارات متحده عربی کشوری است که همیشه اولین ها را افتتاح می کنند. خواسته کاپتن شیخ موزه بن مروان آل مکتوم از زنان اماراتی این است که پا به پای صفحه بگذارند و در تمام زمینه ها با نمایندگی محلی و بین المللی، ملت خود را سر بلند کنند.

با داماک پرشین به قلب شهر دبی سفر کنید و اطلاعاتی در مورد نخستین خلبان زن اماراتی بدست آورید، برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

او با حضور در جلسات منحصر به فرد در محل اجتماع زنان دبی 2020، از رهبری هوشمندانه امارات متحده عربی به دلیل این انتخاب کاپتن زن تشکر کرد.

کاپتن موزه نه تنها اولین خلبان زن تجاری امارات متحده عربی شد بلکه اولین زن به عنوان اولین خلبان ستوان به بال هوایی پلیس دبی نیز می باشد.

او مورد حمایت از خانواده و رهبری امارات  است و برای دستیابی به رویاهای خود، در این مسئله مؤثر است.

خانم موزه فرزند مروان آل مکتوم گفت: ” من نمی توانم باور داشته باشم که چیزی که به عنوان سرگرمی شروع شده است ، زندگی من را با چنین روشی معقول و معقول خواهد چرخاند. “

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

اپلیکیشن داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

در طی سال های طولانی اشتیاق اوبرای پرواز شکوفا شد و در نهایت وقتی تازه 17 ساله شد اولین پرواز او در آکادمی هواپیمایی هوانوردی آکسفورد به زمین نشست.

در ادامه کاپتن موزه اینطور بیان کرد که: ما به عنوان زن، تمایل داریم مرزهایی را در جایی که لازم نباشد ایجاد کنیم. ما قبل از اینکه حتی با صدای بلند از آنها سؤال شود، به سؤالات آنها پاسخ می دهیم.

او با حمایت خانواده اش توانست برای اولین با در خارج از کشور مجوز خلبانی تجاری خود را پیگیری کند.

جالب این است که بگوییم شیخ موزه اقدام به تاسیس انجمن زنان در هوانوردی کرد که به دنبال آن زنان می توانند به منظور افزایش آگاهی در مورد فضا از فرصت های باز در حمل و نقل، وکلا، مهندسین، پزشکان یا خلبانان فعالیت داشته باشند.

5 مورد از نکات جالب خلبانان

‏خلبانان شرکت‌های هواپیمایی بین المللی ملزم هستند به زبان انگلیسی صحبت کنند.

پروازهای بیشتر از ۸ ساعت  نیاز به سه خلبان ( یک کاپیتان و دو کمک خلبان ) و پرواز های بیشتر از ۱۲ ساعت نیاز به چهار خلبان دارند ( ۱ کاپیتان و سه کمک خلبان ) و معمولاً هر ۳ تا ۴ ساعت یکبار شیفت خود را عوض می‌کند.

خلبانان خلبانان به دلیل این که مدت زیادی دور از خانه هستند بیشتر آنان برای رفع دلتنگی عکس های خانواده خود را در آستر کلاه های خود نگه می دارند.

خلبانان در هواپیما به منظور کاهش ریسک بیماری وعده های غذایی متفاوت نسبت به مسافران و مهمانداران می خورند.

خلبانان چراغ فرود یا چراغ های بال ها را در هنگام شب وقتی از روی کشتی عبور میکنند به عنوان سلام روشن میکنند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم، در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب مرتبط :

اولین بانوی فضانورد اماراتی

تأسیس اولین تیم پلیس زنان در دبی