اطلاعات تماس

بزرگترین سیاره سبز در دبی
2021 / 04 / 11

بزرگترین سیاره سبز در دبی

همانطور که می دانید شهر دبی از جاذبه های خاص و گردشگری و منحصر به فردی برخوردار است و هرساله، به جاذبه های این شهر مدرن افزوده می شود.
یکی دیگر از جاذبه های زیبا و خاص که در سپتامبر 2016 در دبی افتتاح شده است، سیاره سبز می باشد که بزرگ ترین سیاره سبز در امارات می باشد. اگر می خواهید با این سیاره سبز بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید تا در این مقاله مطالب جالب و خاصی را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. این سیاره یک گنبد زیستی مستقل است. منطقه جمیرا امروزه زیستگاه جنگل های بارانی و استوایی شده است که در آن، شاهد گونه های فراوانی از گیاهان و جانوران هستیم.

داخل این سیاره یک درخت مصنوعی وجود دارد که نظر هر بیننده ایس را به خود جلب می کند. لازم به ذکر است که سیاره سبز دبی با 25 متر ارتفاع  لقب بلند ترین درخت جهان را به خود اختصاص داده است.

این گنبد بزرگ ( که اصلا شکل ظاهری آن شبیه گنبد نیست ) دارای رطوبت زیادی است و اگر بخواهیم به طوردقیق بیان کنیم، رطوبت آن به حدود 70 درصد می رسد. تا برای گیاهان و جانوران، جنگل های بارانی و شرایط محیطی برای رشد فراهم سازد. در این سیاره  بیش از 3000 گونه گیاهی و جانوری مختلف وجود دارد. پرندگان رنگارنگ و دل نشین نیز در این مکان مشاهده می شوند که از شاخه ای به شاخه ای دیگر در جای جای این جنگل پرواز می کنند و یک فضای فوق العاده و خاصی را برای بینندگان به نمایش میگذارند.

بزرگ ترین سیاره سبز دبی، در خیابان شیخ زاید دبی واقع شده است و از اول سپتامبر 2016 به روی همگان باز شده است. این درخت تمام ارتفاع منطقه سر پوشیده این محل را پوشانیده است. در گوشه و کنار این سیاره زیبا که قدم بزنید، می توانید آکواریوم هایی را ببینید که در آن ها زیباترین موجودات دریایی زندگی می کنند، همچنین شایان ذکر است که حیوانات دیگری مانند : جوجه تیغی، سوسمار، کوالا، کروکدیل، مارهای سبز، خرس های درختی نیز در فضای خارج از اکواریوم و در میان درختان وجود دارند.

شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید، لایق بهترین ها هستید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اگر میخواهید در شهر دبی به خرید و فروش مسکن بپردازید باید با یک مشاور متخصص املاک مشورت نمائید تا روند انجام کارهایتان راحت تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم؛ شما با اعتماد به این شرکت معتبر می توانید در هر نقطه از امارات صاحب ملک و خانه های لوکس و لاکچری شوید.

پبشنهاد ما به شما عزیزان و همراهان همیشگی داماک، بازدید از ویدئو های ما در وبسایت ( damacpersian.org ) می باشد.

مطالب دیگر:

برج طلایی قاب عکس دبی

آبنمای دبی