اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
بزرگترین سیاره سبز در دبی
2021 / 04 / 11

بزرگترین سیاره سبز در دبی

همانطور که می دانید شهر دبی پر از جاذبه های خاص و گردشگری و منحصر به فرد است، هرساله، به جاذبه های این شهر اضافه می شود.
یکی دیگر از جاذبه های زیبا و خاص که در سپتامبر 2016 در دبی افتتاح شده است، این سیاره سبز، بزرگ ترین سیاره سبز دبی است. اگر می خواهید با این سیاره سبز بیشتر آشنا بشوید با ما همراه باشید تا در این مقاله مطالب جالب و خاصی را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. این سیاره یک گنبد زیستی مستقل است، حالا جمیرا زیستگاه جنگل های بارانی و استوایی شده است که در آن، شاهد گیاهان و جانوران هستید.

داخل این سیاره درخت مصنوعی وجود دارد که شما با آن مواجه می شوید. سیاره سبز دبی با 25 متر ارتفاع  لقب بلند ترین درخت جهان را به خود اختصاص داده است.

این گنبد بزرگ ( که اصلا شکل ظاهری آن شبیه گنبد نیست ) دارای رطوبت زیاد است و اگر بخواهیم به طوردقیق بیان کنیم، همیشه حدود 70 درصد می باشد تا برای گیاهان و جانوران، جنگل های بارانی و شرایط محیطی برای رشد فراهم کند. در این سیاره  بیش از 3000 گونه گیاهی و حیوانی زمین و گیاهان مختلف دیگر نیز در آن وجود دارد. این درخت مصنوعی واقعی نیست اما بر روی تنه آن گیاهانی طبیعی کاشته شده است که می توانند به راحتی رشد کنند و به این منظور این درخت در سال های آینده سرسبز تر و زیبا تر از الان می شود.

بزرگ ترین سیاره سبز دبی، واقع در خیابان شیخ زاید دبی می باشد. از اول سپتامبر 2016 به روی همگان باز شده است. این درخت کل ارتفاع منطقه سر پوشیده این محل را گرفته است. در گوشه و کنار این سیاره زیبا که قدم بزنید، می توان آکواریوم هایی را ببینید که در این آکواریوم زیبا ترین جانورانی که می توان دید، پرندگان رنگارنگ و دل نشین هستند که از شاخه ای به شاخه ای دیگر در جای جای این جنگل پرواز می کنند و یک فضای فوق العاده و خاصی را برای شما  به نمایش میگذارند. البته نا گفته نماند که حیوانات دیگری مانند : جوجه تیغی، سوسمار، کوالا، کروکدیل، مارهای سبز، خرس های درختی نیز در این درخت بسیار زیبا وجود دارد.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم؛ در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

در این مقاله ما به شما پیشنهاد می کنیم که از ویدئو های ما در وبسایت ( damacpersian.org ) دیدن کنید.

مطالب دیگر:

برج طلایی قاب عکس دبی

آبنمای دبی