اطلاعات تماس

بزرگترین مرکز خرید آینده جهان
2021 / 05 / 02

بزرگترین مرکز خرید آینده جهان

دبی امروزه صاحب، بزرگترین مرکز خرید جهان، دبی مال می باشد. اما این جاذبه گردشگری برای اداره کنندگان شهر دبی قانع کننده نیست. به همین دلیل مسئولان میخواهند یک مرکز خرید بسیار بزرگ و مجلل بسازند که حتی از دبی مال هم نیز بزرگ تر است. این مرکز خرید جدید در میدان دبی قرار گرفته است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” بزرگترین مرکز خرید آینده جهان ” دعوت می کند. پس برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

میدان دبی از معماری جهانی الهام گرفته است

خالقان و  طراحان این جاذبه گردشگری، برای طراحی این مرکز خرید بسیار بزرگ از مکان های مختلف جهان مانند: پلازا میور مادرید، خیابان های آکسفورد در لندن، میدان پیازا دلا ریپابلیکا در فلورانس، شانزه لیزه در پاریس، تپه های بورلی هیلز لس آنجلس، محله گینزا در توکیو و ده ها جاذبه گردشگری دیگر در جهان الهام گرفته اند.

میدان دبی قرار است یک فروشگاه آنلاین جهانی نیز باشد

این جاذبه گردشگری در سال 2021 قرار شد، موجب جذب بیش از 20 میلیون گردشگر به شهر دبی شود و یک درامد 41 میلیارد دلاری را سالانه نصیب این شهر کند. این امر در این صورت است که راه حل های خلاقانه ای برای موفقیت این مرکز خرید بسیار بزرگ در نظر گرفته شود. به همین دلیل قرار است هوش مصنوعی که تا امروزه در هیچ جای دیگر آزمایش نشده به شیوه ای در اداره این مرکز خرید استفاده شود و گردشگران در طول گشت و گذار خود بتوانند از هوش مصنوعی بهره ببرند.

امکانات سرگرمی میدان دبی واقعا چشمگیر خواهد بود

قرار شد در قسمت همکف این مرکز خرید، یک فضای باز و بزرگ  جهت رویداد های فرهنگی ایجاد شود. همچنین  برای گردشگرانی که میخواهند بعد از گشت و گذار از این مرکز خرید خارج شوند یا گردشگران دیگری وارد شوند، داخل این مرکز خرید چندین کوچه و خیابان ایجاد شود.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

مرکز خرید دبی قرار است به یک مرکز، “آفرینش هنری” تبدیل شود

اگر کسانی قصد ساخت این جاذبه گردشگری را داشته باشند به همین منظور در قسمت طراحی و ساخت تمام فضای داخلی آن از دیدگاه های مختلف هنرمندان استفاده شود. تمام طراحی این جاذبه گردشگری توسط هنرمندان مختلف انجام شده است.

مرکز خرید میدان دبی قرار است به “برج کریک” دبی متصل شود

گردشگران در فاصله 10 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی دبی، می توانند از نزدیک از مرتفع ترین برج جهان که قرار است 928 متر ارتفاع داشته باشد و بیش از 100 متر از برج خلیفه هم مرتفع تر خواهد بود. قرار است داخل این جاذبه گردشگری با  درخت های نخل تزئین شود و از استخرها و آبنماهای مختلفی هم استفاده شود.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

مطالب دیگر:

حقایق جالب درباره موزه دبی

5 دلیل خرید طلا و جواهرات دبی

یکی از سواحل خاص و دیدنی در شهر دبی