اطلاعات تماس

سبک زندگی و فرهنگ مردم امارات، دبی
2021 / 08 / 28

سبک زندگی و فرهنگ مردم امارات، دبی

آیا به دنبال مهاجرت به خارج از کشور برای کار جدید هستید؟ معروف ترین و بهترین کشور برای زندگی، « امارات متحده عربی و شهر دبی » است که دارای فرصت های شغی و زندگی و موقعیت های گسترده دیگر می باشد.

با معماری هیجان انگیز، امتداد سواحل زیبای طلایی و آسمان خراش های بی حد و مرز، دبی پایگاه ایده آلی برای مهاجران فرهنگ طلب و مهاجران تجاری است. این منطقه که تقریباً 3.33 میلیون نفر جمعیت دارد، محل تنوع است که افراد از هر ملیت در آن زندگی می کنند و از آن دیدن می کنند.

برای اطلاعات بیشتر باما همراه باشید.

با توجه به اینکه 85 درصد از جمعیت مهاجر هستند، جامعه پررونق بدین معناست که کارگران مهاجر هنگامی که فرهنگ و شیوه زندگی محلی را آموختند، باید با آنها هماهنگ شوند. برای کمک به مهاجران جدید احساس می کنند که در خانه هستند.

با زبان آشنا شوید

این شهر میزبان زبان های فراوانی است. در حالی که زبان رسمی عربی می باشد، اکثر ساکنان به انگلیسی صحبت می کنند و با افرادی آشنا می شوید که به انواع زبان ها از جمله هندی، اردو، بنگالی، تامیل، تاگالوگ، فارسی، چینی و مالایایی مسلط هستند.

صحبت ، خواندن و نوشتن عربی مزیت قابل توجهی را برای کسانی که در خاورمیانه زندگی و کار می کنند می دهد. برخی مشاغل به تسلط زبان انگلیسی و عربی نیاز دارند و اگر بتوانید به هر دو زبان مکالمه کنید، افراد بیشتری را ملاقات کرده و روابط تجاری و دوستی های قوی تری را با سرعت بیشتری ایجاد خواهید کرد.

لازم نیست فوراً به زبان عربی مسلط باشید، اما چند عبارت اساسی واقعاً می تواند کمک کننده باشد، در حالی که یادگیری زبان عربی می تواند زندگی را آسان تر کند، شما همچنان می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید زیرا در دبی به طور گسترده صحبت می شود.

آداب معاشرت اجتماعی

اگرچه دبی یک شهر بسیار جهانی است و از تنوع و فراوانی بالایی برخوردار است، اما بیشتر شیوه های فرهنگی آن محافظه کارانه است. مهاجران و کارگران مهاجر باید به فرهنگ، قوانین منطقه و جوامع محلی و بازدید کننده احترام بگذارند.

احساس در خانه بودن

استقرار در یک فرهنگ و محیط جدید می تواند در ابتدا دشوار و اغلب زمان بر باشد، اما هرچه تلاش بیشتری برای درک و پذیرش تفاوت های فرهنگی انجام شود، سازگاری سریعتر با یک زندگی جدید بیشتر خواهد بود. قبل از مهاجرت به خارج از کشور، تا آنجا که می توانید در مورد قوانین، مالیات، حقوق بازنشستگی، شیوه های کار، بیمه درمانی، فرهنگ و حمل و نقل تحقیق کنید.

در حالی که انجام تحقیقات خود بسیار حیاتی است، تجربه فرهنگ محلی قبل از حرکت شما، چشم نوازتر است-اگر بتوانید قبل از شروع زندگی در امارات به آنجا سفر کنید، برای کار و شیوه زندگی جدید خود آمادگی بیشتری خواهید داشت.

برای بازدید و دسترسی به شبکه های مجازی ما به لینک های زیر مراجعه نمایید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

داماک بزرگ ترین، برند ترین شرکت ساختمانی سازه در جهان است.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک