اطلاعات تماس

 • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
 • Persian@damacgroup.com
 • 00971505023238
حقایقی درباره موزه لوور ابوظبی

حقایقی درباره موزه لوور ابوظبی

در ابوظبی امارات، موزه لوور قرار گرفته و افتتاح شد. در این موزه بیش از600 اثر هنری از سراسر جهان قرار گرفته است و هزینه برپایی این موزه، یک و نیم میلیارد یورو اعلام شده است. داماک پرشین به شما مطالبی درمورد ” حقایقی درباره موزه لوور ابوظبی” ارائه می دهد؛ برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 موزه لوور توسط معمار فرانسوی ژان نوول (Jean Nouvel)  در سال 2017 در 8 نوامبر طراحی شده، که اولین موسسه از موسسات بسیاری است که در این منطقه قرار است افتتاح شوند. این موزه لوور یک نمونه از موزه هنر و تمدن است و در منطقه فرهنگی جزیره سعدیات قرار گرفته است و ساخت آن 10 سال زمان برده است. جالب است بدانید با اینکه هیچ یک از مقام های ایرانی در افتتاحیه این موزه حضور نداشت، اما در این موزه آثار های هنری، ایرانی در این  موزه و سالن های متعدد آن، چیده شده است که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. این آثار مربوط به مراحل متعدد تاریخی و همچنین شهر های مختلف ایران است. نمونه هایی از این آثار، گلدانی با طرح های هندسی و همچنین تصاویر حیوانات مختلف مربوط به 4200 تا 3800 سال قبل از میلاد مسیح بوده و از شوش در ایران آمده است. از موزه لوور پاریس این گلدان زیبا به امانت گر فته شده است.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

شاید اولین موزه گالری بزرگ امارات  متحده عربی “موزه لوور ابوظبی” باشد که در آن صد ها تابلو و اثر هنری، چیده شده است. جالب است بدانید، این موزه بیشتر از آنکه تاثیری از نظر فرهنگی و هنری داشته باشد، بیشتر در جذب توریست موفق بوده است. در یکی دیگر از سالن های موزه لوور دارای یک تصویر کماندار هخامنشی برروی یک سنگی که به سال 510 پیش از میلاد بر می گردد که موجب بازدید کنندگان هم قرار گرفته است که این اثر در منطقه شوش کشف شده و مربوط به امپراتوری هخامنشی و عمر آن هم حدود 330 تا 550 پیش از میلاد تخمین زده شده است. در این موزه آثار هایی جذاب و متعددی قرار گرفته است.

فرانسوا اولاند بعد از رونمایی از تابلوئی به نام  ” مرکز حفظ آثار آینده ” بیان کرد:  اولین ماموریت مرکز لییوان، نگهداری آثار موزه لوور پاریس است و ماموریت دیگر متاسفانه مرتبط با حوادث و مصیبت ها و بلایایی است که اکنون جهان شاهد آن است به گونه ای که میراث فرهنگی در معرض تهدید تروریست ها به ویژه در سوریه و عراق قرار گرفته است. ماجرای  این موزه تازه تاسیس به همین موارد ختم نمی شود بلکه دقیقا در نوامبر سال 2015 رئیس جمهور فرانسه برای حفظ میراث فرهنگی و باستانی مورد تهدید های تروریستی پیشنهاد داد به حفظ  آثار میراث فرهنگی لییوان عراق و سوریه، منتقل میشوند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

روستای گردشگری هریتیج

برترین بیمارستان های دبی

Every element of the system is made with exquisite goose down padding to ensure maximum comfort, features cushions finished with a piping that defines their profile and a distinctive aluminium strip, slightly rounded at the edges which skims the floor, in a brand new polished Brandy colour finish.

You Will Never Fake the Feeling of Being in Such a Place

West leaves plenty of room for interesting compositional possibilities: it enters a harmonious dialogue in terms of both colour and shape with the Amber coffee tables, is complemented by the Side coffee tables, with their frame in saddle hide that evokes that of the backrest and enhanced by the Clive consoles, which play around with surfaces, even setting one over another. The combination of the two looks of West, one with backrest in saddle hide and the other more conventional version with padded backrest and armrest.

“Even if you don’t have a ready sketch of what you want – we will help you to get the result you dreamed of.”
DAVID OSWALD

Caule for Flos is an outdoor lighting collection with simple understated lines yet strong style identity. Copying the botanical structure of a flower, the collection features a real flexible slender stem, almost a natural element, a subtle addition to any outdoor setting. Available in different heights and configurations, the Caule series comes in a variety of materials and surface finishes.

The bulky look created by the solid sculptural masses of the semi-circular legs of Wedge contrasts with the lightweight feet, which culminate in an oblique chisel tip shape.

Tom Black
Tom Black

He is attended the State University of New York at Oswego where he majored in English Literature and Creative Writing.

Incredible Urban Architecture & Landscapes
March 19, 2020
The Golden Ratio Rule for Best 2D Sketch
March 20, 2020

Comments (02)

 1. Pablo Villalpando
  Liza Benedict
  2 Days ago

  Hi! Very interesting post! I think natural materials is very important in interior design! The minimalism base on the natural materials and alive unprocessed textures — close to nature.

 • Pablo Villalpando
  Frank Barry
  2 Days ago

  I think natural materials has memory and appreciates to the culture, roots, archetypes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *