اطلاعات تماس

محبوب ترین غذاها در امارات متحده عربی
2021 / 06 / 23

محبوب ترین غذاها در امارات متحده عربی

مردم و ساکنین کشور امارات متحده عربی غیر از اینکه با تکنولوژی ها و جاذبه های جدید و گردشگری بالایی که دارد، برای سنت ها و غذا های ملی احترام خاصی قائل هستند. در کشور امارات متحده عربی تعداد بسیار زیادی رستوران های بین المللی وجود دارد اما برای اینکه از تنوع غذا های اماراتی قدردانی کنید باید از نهاد های سنتی بازدید کنید. داماک پرشین مطالبی در مورد ” آشپزی امارات متحده ” به شما همراهیان گرامی ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیش تر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با انواع غذاهای اماراتی آشنا شوید. منو غذا های عربی در امارات متحده عربی بسیار فوق العاده می باشد.

ویژگی غذاهای امارات متحده عربی

مردم کشور امارات متحده عربی همه نوع گوشت را میخورند اما گوشت خوک را نمیخورند، گوشت گوسفند در بین مردم بسیار محبوب می باشد که به صورت کباب دم کرده و میل می کنند. همچنین از ادویه جات و ترشی جات، گشنیز و طعم های عالی و طعم اصلی غذا های محلی و عربی می دهند.

ماهی های محبوب امارات متحده عربی

در ناحیه خلیج فارس و عمان پر از غذا و ماهی های دریایی می باشد. به این دلیل در هر رستوران یک غذای ماهی سرخ است. معروف ترین ماهی در آشپز خانه ها و رستوران ها، کیک پف دار مثلثی با ماهی یا میگو، با سبزیجات و لیمو سرو می شود. المدروبا، ماهی های شور با یک سس مخصوص.

همچنین علاوه بر این ها در رستوران های امارات متحده عربی می توانید انواع غذا های میگو و خرچنگ، ماهی تن و حتی گوشت کوسه را بخورید.

از انواع 10 غذا های برتر می توان به مواردی همچون:

هاریس

هاریس یکی از غذا های سنتی امارات که در ماه رمضان و عید فطر ارائه می شود. موارد و اجزای اصلی آن، مرغ، گوشت بره و گندم می باشد خیس خورده می باشند.

شاورما

شاورما، مانند کباب ترکی یا گیروس یونانی می باشد که تمام این موارد از گوشت کبابی تهیه و به مردم ارائه داده می شوند.

خوزی

از این غذا اعراب ها در جشن های خود استفاده می کنند، برای تهیه و ارائه این غذا ها از گوشت بره، بز کباب شده، به همراه غلات استفاده می شود. اگر این غذا به همراه غلات، استفاده شود. این غذا در بیش تر رستوران های امارات سرو می شود.

تارید

از تارید در ماه رمضان به عنوان یکی از غذا های محبوب است، که همراه نان سرو می شود. برای مصرف این غذا از نان فطیر، یا نان روتی استفاده می شود. برای تهیه مواد داخل نان از گوشت بره، مرغ یا سبزیجات پر می شود.

تبوله

چنانکه شما به غذا های گیاهی علاقه دارید این سالاد برای شما بسیار مناسب است، این غذای سالاد مانند از بلغور تازه، جعفری و سبزیجات دیگر استفاده می کند. این سبزیجات بیش تر پیاز و گوجه فرنگی هستند. و مجبوس، اش آساریا، فلافل، بریانی، شتر شکم پر از بزرگ ترین غذا های جهان، می باشند.

مطلب مشابه :

خوشمزه ترین غذاهای دبی را بشناسیم

دبی و رستوران های دبی