اطلاعات تماس

سودآور ترین تجارت در دبی پس از نفت
2021 / 04 / 14

سودآور ترین تجارت در دبی پس از نفت

داماک پرشین قصد دارد شما را با سودآور ترین تجارت دبی پس از نفت آشنا کند. تجارت طلا پس از نفت سودآورترین صادرات در دبی است. دبی با تمرکز بر موقعیت جغرافیایی ویژه خود، روی ذخایر طلا و تاسیسات طلا و جواهر و پالایشگاه طلا سرمایه‌گذاری کرده است.

زمانی که قصد سفر به  شهر دبی را دارید، تقریبا غیرممکن است که به بازارهای مختلف از جمله بازار طلا این شهر سری نزنید و اینکه جالب است بدانید، دبی به تجارت طلا هم در دنیا معروف است و این بازارها یکی از مناطق گردشگری دبی در کشور زیبای امارات متحده عربی نیز می باشد.

امارات متحده عربی هیچ معدن طلایی در خاک خود ندارد با این حال، بازار طلای دبی و صنعت طلای امارات، یکی از وسیع‌ترین و رو به رشد‌ترین بازار‌ها در جهان است به نحوی که می‌توان این کشور را در حال حرکت به سمت تبدیل‌شدن به یکی از قطب‌های اصلی صنعت طلا در جهان دانست.

درالتحاد، طلا را به شمش تبدیل می‌کنند. آن‌ها بانک‌های شمش طلا دارند و معامله و عرضه عمده جواهرات را با تمام مراحل های آن انجام می‌دهند.

همچنین تحویل مناسب طلا، اعتبار بخشی و رعایت معیار‌های بین‌ٰالمللی مناسب را در کیفیت و مشخصات فنی برعهده دارد. محصول نهایی یک شمش ۱۰ کیلوگرمی طلاست. مانند هر کالایی قیمت آن ممکن است تغییر کند. اما با نرخ‌های فعلی بازار، ارزش آن چهارصد و پنجاه و چهار هزار یورو است. بین ۲۰ تا ۴۰ درصد از سهم طلای جهان هر ساله از دبی عبور می‌کنند و بیشتر آن به بازار طلای دبی می‌آید. در بازار طلای دبی ۳۰۰ مغازه تنها در نیم کیلومتر مربع جمع شده‌اند. کارگزاران طلا با بهره بردن از ویژگی منطقه زمانی دبی، از ۶ صبح تا ۱۱ شب باز هستند و یکی از معدود بازار‌های مبادلاتی جهان است که می‌تواند همه مناطق زمانی از استرالیا تا سواحل غربی ایالات متحده را پوشش دهد.

وجود تنوع زیاد از طلاهای لوکس و اشرافی چون دست بند، گوشواره، سرویس های مختلف طلا، انواع الماس، زمرد و یاقوت در پشت ویترین های طلا فروشی باعث شده بازار طلای دبی به عنوان پرطرفدارترین جاذبه گردشگری دبی در بخش خاورمیانه به شمار بیاید. اگر در هنگام شب به این بازار بروید بسیار دیدنی و هیجان آور است و از دیدن طلاهایی به این زیبایی و با کیفیتی لذت می برید. به غیر از دیدن و خرید طلا شما می توانید داد و ستد هم در بازار طلای دبی انجام دهید و این تجارت مهمترین قسمت بازار دبی از گذشته تا کنون بوده است. شما می توانید برای خرید و فروش طلا در هر فروشگاهی که وارد می شوید این کار را انجام دهید، زیرا تمامی فروشگاه های دبی با پیشنهاد قیمت مناسب و استقبال زیاد این کار را انجام می دهند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

کشتی سوپر مارکت دبی

امارات تلاقی جهانی فرهنگ ها

سازه شناور دبی