اطلاعات تماس

امارات، اولین کشور در زمینه حکومت داری
2021 / 04 / 28

امارات، اولین کشور در زمینه حکومت داری

در سال ۲۰۲۱ امارات متحده عربی در زمینه حاکمیت خود، توسط موسسه چندلر برای حکمرانی منتشر شده است و امارات متحده برای ارتقاء توانایی های خود در یک سازمان غیر انتفاعی با دولت ها همکاری کرده و جزو اولین کشور در خاورمیانه در زمینه حکومت داری خوب قرار گرفته است.

داماک پرشین شما را به دریافت مطالبی درمورد ” اولین کشور در خاور میانه در زمینه حکومت داری خوب  ” دعوت می کند. برای دریافت اطلاعات ببیشتر، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

امارات متحده عربی در سال‌های اخیر یکسری دستاوردهای قابل توجهی در تمام زمینه های زندگی و در زمینه نوآوری از جمله توسعه سیستم های آموزشی تقویت استفاده از رایانه و دستگاه های هوشمند در مدارس افتتاح مرکز جدید آموزش عالی الکترونیکی در  سراسر کشور به دست آمده است.

امتیاز خوب را امارات متحده عربی در زمینه طبقه بندی عمومی به دست آورد و از دیگر کشورها مانند: پرتقال، اسرائیل، اسپانیا، لهستان، ایتالیا، چین، تایلند، روسیه، کرواسی، گرجستان و غیره پیش گرفت.

طبق تحقیقات صورت گرفته بر اساس سوابق سازمان تجارت جهانی بیش از ۵۰ منبع داده باز، سازمان ملل و بانک جهانی، این شاخص اثربخشی عملکرد ۱۰۴ دولت در سراسر جهان را که حدود ۹۰ درصد از جمعیت جهان را نمایش می دهد و اندازه گیری می کند. بر اساس ۳۴ زیر شاخص، این طبقه بندی که در هفت ستون توزیع شده است، یعنی رهبری و آینده نگری قوانین و سیاست های موثر جذابیت بازار نهادهای قوی هدایت مالی شهرت جهانی و حمایت مردم از پیشرفت و توسعه می باشد.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

 در مقایسه با تولید ناخالص داخلی و رتبه بندی اعتباری امارات متحده عربی متوسط درآمد و هزینه دولت بر اساس تراز مالی کارهای دولت در رده ششم ستون راهنمای مالی قرار گرفت. شیوه زندگی و رویکرد اداری برای نوسازی کار دولت امارات متحده عربی از نوآوری و تقویت توسعه پایدار اقتصادی مبتنی بر استراتژی ها روشن ساخته است و نتیجه به دست آمده توسط امارات متحده عربی به دلیل سیاست‌های مشخصی که در رابطه با علوم فناوری و نوآوری وجود داردسس شامل ۱۰۰ طرح ملی علاوه بر مجموعه‌ای از سیاست‌های جدید قانون‌گذاری، فناوری سرمایه گذاری آموزشی و مالی تا سال ۲۰۲۱ که هدف آن تقویت متنوع‌سازی اقتصاد ملی می باشد.

امارات متحده عربی پشتیبانی نوآوری به طور مستمر ظرفیت های توسعه پایدار خود را تقویت کرده و برای نسل‌های امروزه و جدید محیط ایده‌آلی را فراهم می‌کند و تامین کننده ذهن نوآورانه بازار کارمی باشد.

 در سال ۲۰۱۵ ۲۰۱۶ موفقیت، هفته نوآوری مناسبات در امارات اعلام شد که در ماه فوریه ۲۰۱۸ یک ماه کامل به عنوان ماه نوآوری نامگذاری می شود خیابان جشن ملی را به خود گرفته و برای تجلیل از نوآوری در کشور شناخته می‌شود.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) را معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

دبی و تاریخچه آن

سوغاتی از امارات چی بخرم؟ از دبی چی بخرم؟

امارات تا سال ۲۰۲۲ یک کاوشگر به ماه می فرستد