اطلاعات تماس

نکات خرید ویلا به صورت اقساط در دبی
2021 / 11 / 07

نکات خرید ویلا به صورت اقساط در دبی

در مسئله‌ای با محوریت خرید اقساطی ویلای دبی، چند نکته اساسی وجود دارد. نخست اینکه درهنگام معامله،حدوداً نصف مبلغ را از خریدار دریافت می‌کنند و عموماً اقساط تعریف شده برای پرداخت باقیمانده مبلغ است. این که مابقی مبلغ بایستی در چه بازه زمانی پرداخت گردد، مسئله‌ای است که خریدار و فروشنده بر سر آن به توافق می‌رسند.

عموماً حداقل زمانی که خریدار و فروشنده جهت پرداخت مبلغ باقیمانده به صورت اقساط با هم توافق می‌کنند، 6 ماه است، با این حال دست فروشنده کاملاً باز است، یعنی فروشنده می‌تواند اعلام کند که هزینه کمتری را به عنوان مبلغ اولیه دریافت خواهد کرد و در عوض مبلغ باقیمانده را در بازه‌ای کوتاه‌تر، اخذ می‌نماید. هرچند در تمام شهرهای دبی، تبلیغاتی همچون خرید از دم قسط ویلا و خرید ارزان قیمت ویلا مشاهده می‌گردد.

  • تنوع ویلا نتیجه فراوانی ساخت و ساز ویلا در دبی

خرید ویلا باغ، خرید ویلا دوبلکس، خرید ویلا تریبلکس و دیگر انواع ویلا در امارات و مابقی شهرهای دبی، ساده تر است می‌دانید چرا؟ به دلیل رشد ساخت و ساز ویلا در دبی و دیگر شهرها مثل ابوظبی، انواع ویلاها برای خریداری موجودند و شما می‌توانید بر حسب نیاز خود، یکی از ویلاها را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

امروزه به دلیل توان مالی محدود خریداران ویلای دبی، عموماً شمار ویلاهای بزرگ متراژ دائماً رو به افت است تا جایی که حتی می‌توان مدعی شد نسل این دست از ویلاها در آستانه انقراض است، به نوعی اگر بخواهیم ویلاها را برحسب تقاضا بالا ببریم تا جائیکه خاطرجمع باشیم ویلای ساخته شده به سادگی فروخته می‌شود.

لازم است به جای روی آوردن به ویلای بزرگ متراژ، ساخت ویلاهایی را در دستور کار قرار دهیم که متراژ کمتری دارند. خرید این دست از ویلاها برای اکثر افراد، به زودی اتفاق می افتد و خریدار ویلای دبی از عهده خرید آن بر می‌آید.

داماک پرشین تاکید دارد در خرید ویلا به صورت اقساطی حواسمان به تبلیغات خرد و کلان باشد!

همه ما می‌دانیم استفاده از روش‌های تبلیغاتی مناسب یکی از راه‌های صحیحی است که فروش ویلای دبی را در زمان سریع‌تر رقم می‌زند. فروش اقسطی ویلای دبی، اتفاقاً از همین تبلیغات زودبازده و پرترافیکی است که راه رسیدن به هدف را کوتاه تر می‌کند.

damac بزرگ‌ترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است، تیم متخصصین داماک در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده را در اختیار مشتریان قرار داده تا سرمایه گذاری مطمئنی انجام دهند. اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید، مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید. داماک در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار افراد قرار دهد و برای رفاه حال خریداران از مزایای وام های بدون بهره استفاده ببرند.

برای اطلاعات بیشتر با ما از طریق وب سایت و واتساپ و تماس با مشاورین ما در ارتباط باشید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک