اطلاعات تماس

5 گالری برتر دبی
2021 / 05 / 16

5 گالری برتر دبی

مسئولان دبی برای یک بعدی نبون شهر و  تنوع دادن به این شهر غیر از مراکزی همچون هتل های مدرن و شیک و مراکز خرید پر زرق و برق، این بار مراکز هنری بسیاری بنا کرده اند تا این شهر متنوع تر شود و جنبه هنری پیدا کند تا این شهر از تمام جنبه ها حفظ کند و به پایگاهی مدرن تبدیل کند.

داماک پرشین به شما مطالبی در مورد ” 5 گالری برتر دبی ” ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

1-  mottahedan projects

این گالری جذاب در سال 2011 توسط ” محمد متحدان ” ساخته شد. هدف او از بنا کردن این گالری هنر که یکی از کلکسیونر های آثار مدرن می باشد، اجرا کردن کار های خود به شکلی عمومی تر بود که در سال های اخیر در هر دوره کار، آثار موجود در گالری را گسترس داد و به توان گری آن افزوده شد.

2- Artspace

در سال 2003 این گالری به دستور آرت اسپیس ساخته و آغاز شد و برای معماران، هنرمندان و طراحان، امکانات و ویژگی های بسیار خوبی در نظر گرفته شد. از کشور های مختلف و بیشتر از کشور های عربی، هنرمندان زیادی در این نمايشگاه حضور یافتند و آرت اسپیس این نمایشگاه رو با شور و شوق هنری بسیاری راه اندازی کرد و در این مکان معمولا تنها، آثار هنرمندان عالی و ممتاز به نمایش گذاشته می شوند.

3- cuadro Fine Art Gallery

در مرکزی تجاری، گالری ” cuadro Fine Art Gallery ” در سال 2008 افتتاح شد که به طور خیلی سریع به یکی از مهم ترین و برترین گالری های دبی  تبدیل شد که این مرکز از نظر سیاست گذاری کلی، بر روی چهار اصل استوار است همانند: نمایشگاه ها، آموزش، میزبانی همیشگی آثار های برجسته و مهم و مشاوره برای خرید آثار هنری.

منون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

4- Lawrie Shabibi

این گالری در اوایل قرار بود تنها بخشی از یک پروژه بزرگ تر باشد، اما در آخر به صورت جالبی خودش به طور کل به گالری مهمی در شهر تبدیل شد که میزبان برنامه های مهمی همچون PULSE New York یا نمایشگاه های بین المللی آثار، استانبول دست پیدا کرد. مهم ترین تفاوت این گالری با دیگر مراکزی که از آنها اسم بردیم  در بین المللی بودن آن است.

5- Art Sawa

این گالری بیشتر مختص هنرمندانی است که راهی بهتر در پیش پای خود ببینند. اگر شما از این گالری جذاب بازدید کنید، درک بهتری از آثار استفاده شده در محیط های شهری خواهید داشت. در اصل این مرکز، فلسفه ساختی توسط عامل مکاوی به این دلیل بوده است تا با ایده های متفاوتی از کشور های مختلف، این آثار هنرمندان شرقی، در این نمایشگاه به مردم و حتی مسئولان شهری نشان دهد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

فجیره نا شناخته جذاب امارات

هتل های فرودگاه دبی