اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
اقدامات پیشگیرانه امارات دربرابر کرونا در ماه مبارک رمضان
2021 / 04 / 11

اقدامات پیشگیرانه امارات دربرابر کرونا در ماه مبارک رمضان

کشور امارات متحده عربی قصد دارد برای پیشگیری از ویروس کرونا در ماه مبارک رمضان اقداماتی انجام دهد. ما در این مقاله مطالبی در مورد ” اقدامات پیشگیرانه امارات در برابر کرونا در ماه مبارک رمضان ” را به شما ارائه می دهیم.

این اقدامات عبارت اند از:

1-جلوگیری از تجمعات در شب های ماه مبارک رمضان از جمله : تجمع در رستوران، بازار، مهمانی های خانوادگی، مراسم ازدواج

2-پخش وعده های غذایی در مقابل خانه ها کاملا ممنوع است.

3-خودداری از اجتماعات بزرگ مرتبط با فعالیت های ماه رمضان، مانند: بازارها و رستوران ها

4-فقط 30 درصد کارمندان ادارات دولتی و نیمه دولتی می توانند در محل کار حضور یابند و بقیه کارمندان به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه می دهند.

5-کسانی که از قانون سرپیچی میکنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمیکنند و ماسک نمیزنند 50 درهم جریمه میشوند.

به عنوان مثال : به دلیل نقض قوانین پیشگیرانه از ویروس کرونا، پلیس دبی گروهی را که در یک قایق تفریحی تجاری، مهمانی خصوصی برگزارشده بود را بازداشت کردند.

ظرفیت فعالیت های تجاری

ظرفیت فعالیت های اقتصادی40درصد، مراکز گردشگری 40 درصد،سواحل خصوصی 50درصد، استخرهای شنا 50 درصد، مراکز تجاری 40 درصد، رستوران و کافه ها 60 درصد، سالن های ورزشی 50 درصد، هتل ها 60 درصد، ظرفیت تاکسی 45 درصد و ظرفیت اتوبوس 75 درصد می باشد.

وزارت بهداشت امارات جهت جلوگیری و کاهش خطر، از شیوع ویروس کرونا یاری سازمان بحران ملی کشور و سازمان اضطراری نظارت بر وضعیت جهانی را ملزم میداند، تا بتوانند برترین تصمیمات درست را برای مداومت سیستم کار داخلی کشور ضمانت کنند. هنگام شیوع ویروس کرونا امارات متحده جهت اقدامات پیشگیرانه در برابر این ویروس جهانی شعار “پیشگیری اساس زندگی سالم است” را عنوان کرده است.

برپایه این شعار امارات اقدامات پیشگیرانه و هشیار بودن خود را در برابر این ویروس محکم سازی و تقویت کرده است که این شعاریک شیوه جدید زندگی در کشور لحاض شده است تا از گسترده شدن این ویروس جلوگیری کند. پیام وزارت کشور امارات به شهروندان خود: از الزامات عمومی و پیشگیرانه وزارت بهداشت پیروی کنید و اخبار مربوط به تحولات بهداشتی را از منابع معتبر دولتی و مقامات رسمی دنبال کنید. درگیر شایعات نباشید و آنهارا منتشر نکنید و کسانی که این کار را نقص کنند، پاسخگوی قانون خواهند بود.

مراکز تجاری در امارات که به مدت یک ماه جهت جلوگیری از ویروس کرونا بسته شده بود با فرارسیدن ماه مبارک رمضان امارات تصمیم گرفت، مراکز تجاری در این کشور باز شود که محدودیت های رفت و آمد را داشته باشد. به تصمیم مسئولان دبی تمامی بخش های اقتصادی مانند مراکز تجاری و رستوران ها، اولین روز ماه رمضان فعالیت خودرا دوباره شروع کنند. مراکز تجاری نیز از ساعت 12 ظهر تا 10 شب باز خواهند بود و فقط 30 درصد ازنیروهای خود یا خریداران را میتوانند پذیرش کنند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

باغ میراکل گاردن دبی

برج طلایی قاب عکس دبی