اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
شرایط اقامت امارات
2021 / 07 / 19

شرایط اقامت امارات

کشور امارات متحده عربی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که به عروس خلیج فارس مربوط می باشد زبان رسمی این کشور عربی است اما زبان‌های رایج دیگری هم در این کشور وجود دارد و استفاده می شود مانند زبان انگلیسی، فارسی، اردو و هندی. امارات متحده عربی شامل هفت شیخ نشین کوچک می باشد جمعیت این کشور بیش از ۹ میلیون نفر و مساحت آن بیش از 83600 کیلومتر مربع میباشد.

شهروندان ملیت های مختلف هنگام سفر به دبی باید درخواست بدهند به غیر از کشورهایی که عضو شورای همکاری خلیج فارس هستند. برای اقدامات مختلف ویزای اقامت مانند تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف مانند خودرو ضروری می باشد. مشاوران شرکت داماک اطلاعاتی کامل در خصوص کلیه ویژگی های یک شهروند خارجی  بعد از گرفتن مجوز اقامت در امارات را به شما ارائه می دهند. داماک پرشین (  damacpersian.org) به شما مطالبی در زمینه شرایط اقامت امارات ارائه می دهند برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

یکی از رویایی ترین کشورهای جهان برای ایجاد کسب و کار و تجارت امارات متحده عربی می باشد اگر بخواهیم به طور کلی دریافت اقامت امارات را برای تان شرح بدهیم می‌توانیم به مواردی همچون اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت با خرید خانه، اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل و از طریق کار امکان پذیر است که در مقالات قبل تمام این موارد را برای شما توضیح داده ایم که می توانید به آنها مراجعه کنید.

تمام این موارد را لینک کرده ایم با زدن روی لینک های زیر می توانید توضیحات هر کدوم را بخوانید و اطلاعات کامل را بدست آورید.

5 روش اخذ اقامت امارات

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

اخذ اقامت در کشور امارات از طریق ثبت شرکت

از اینکه ما را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید سپاس گزاریم.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، ویدئو های ستارگان و مصاحبه آن ها و سایر ویدئو ها را مشاهده کنید

لینک اپلیکیشن داماک

ویزا های اقامتی به مدت دو سال اعتبار دارند و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد کشور امارات به دیگر کشورها می باشد ویزای اقامت هیچ گونه محدودیتی ندارد و قابل تمدید می‌باشد و این مورد را به خاطر داشته باشید شهروندانی که برای اخذ اقامت امارات بخواهند درخواست بدهند حق دارند که همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه با خود ببرند. شما با خرید ملک از شرکت داماک خیلی راحت می‌توانید اخذ اقامت دبی تو پاسپورت ایرانی را بدست آورید. همچنین کارت ملی امارات، حساب بانکی دلاری و درهمی، دسته چک اماراتی و جواز کسب دبی و سند مالکیت داماک رو حضوراً تحویل بگیرید. برای این که شما به مقیم امارات تبدیل شوید باید چگونگی اخذ اقامت به شرایط موجود در ایالات متحده عربی را ارزیابی کنید و مواردی مانند متاهل بودن و دانشجو بودن و ازدواج یا دیگر شرایط را تاکید می کنیم، مورد ارزیابی قرار دهید.

ویدئو های مربوطه:


فقط تا 9 مرداد اقامت دائم دبی را بدست آورید

اقامت دبی از طریق خرید خانه

اخذ اقامت دبی

اگر قصد مهاجرت یا سفر به این کشور را دارید حتما به شهر دبی که پر از مراکز تفریحی و گردشگری است سری بزنید و بازدید کنید.

اگر می خواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان آسان تر بشود. ما به شما شرکت داماک   ( damacgroup.org )که بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است را معرفی می کنیم،  با کمک این شرکت می توانید  صاحب خانه لوکس و لاکچری در بهترین مکان شهر دبی شوید و لذت واقعی را تجربه کنید.