اطلاعات تماس

اقامت امارات
2021 / 07 / 19

اقامت امارات

کشور امارات متحده عربی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که به عروس خلیج فارس مربوط می باشد زبان رسمی این کشور عربی است اما زبان‌های رایج دیگری هم در این کشور استفاده می شود مانند زبان انگلیسی، فارسی، اردو و هندی.

امارات متحده عربی شامل هفت شیخ نشین کوچک می باشد جمعیت این کشور بیش از ۹ میلیون نفر و مساحت آن بیش از 83600 کیلومتر مربع میباشد.

شهروندان ملیت های مختلف هنگام سفر به دبی باید درخواست بدهند به غیر از کشورهایی که عضو شورای همکاری خلیج فارس هستند. برای اقدامات مختلف ویزای اقامت مانند تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف مانند خودرو ضروری می باشد. مشاوران شرکت داماک اطلاعاتی کامل در خصوص کلیه ویژگی های یک شهروند خارجی بعد از گرفتن مجوز اقامت در امارات را به شما ارائه می دهند.

یکی از رویایی ترین کشورهای جهان برای ایجاد کسب و کار و تجارت امارات متحده عربی می باشد اگر بخواهیم به طور کلی دریافت اقامت امارات را برای تان شرح بدهیم می‌توانیم به مواردی همچون اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت با خرید خانه، اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل و از طریق کار امکان پذیر است که در مقالات قبل تمام این موارد را برای شما توضیح داده ایم که می توانید به آنها مراجعه کنید.

تمام این موارد را لینک کرده ایم با زدن روی لینک های زیر می توانید توضیحات هر کدوم را بخوانید و اطلاعات کامل را بدست آورید.

5 روش اخذ اقامت امارات

اخذ اقامت امارات، از طریق قرار داد کاری

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

اخذ اقامت در کشور امارات از طریق ثبت شرکت

ویزا های اقامتی به مدت دو سال اعتبار دارند و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد کشور امارات به دیگر کشورها می باشد ویزای اقامت هیچ گونه محدودیتی ندارد و قابل تمدید می‌باشد و این مورد را به خاطر داشته باشید شهروندانی که برای اخذ اقامت امارات بخواهند درخواست بدهند حق دارند که همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه با خود ببرند. شما با خرید ملک از شرکت داماک خیلی راحت می‌توانید اخذ اقامت دبی تو پاسپورت ایرانی را بدست آورید. همچنین کارت ملی امارات، حساب بانکی دلاری و درهمی، دسته چک اماراتی و جواز کسب دبی و سند مالکیت داماک رو حضوراً تحویل بگیرید. برای این که شما به مقیم امارات تبدیل شوید باید چگونگی اخذ اقامت به شرایط موجود در ایالات متحده عربی را ارزیابی کنید و مواردی مانند متاهل بودن و دانشجو بودن و ازدواج یا دیگر شرایط را تاکید می کنیم، مورد ارزیابی قرار دهید.

اگر قصد مهاجرت یا سفر به این کشور را دارید حتما به شهر دبی که پر از مراکز تفریحی و گردشگری است سری بزنید و بازدید کنید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک