اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
بورسیه تحصیلی امارات در مقطع دکتری

بورسیه تحصیلی امارات در مقطع دکتری

برای تحصیل دکترا در امارات در کشور امارات هزینه های مربوط به زندگی و شرایط کاری پس از تحصیل در امارات مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد به دلیل نزدیک بودن کشور امارات متحده عربی به ایران، این کشور جهت تحصیل زندگی در مناطق دیگر ایران یک نکته محبوبی است که یکی از این نکته جالب در این زمینه و تحصیل در رشته های مختلف شعبه های دانشگاه های بسیار معتبر است و بیشتر کشورها در امارات وجود دارد که تمامی آنها به زبان انگلیسی می باشد.

داماک پرشین به شما مطالبی در مورد بورسیه تحصیلی امارات در مقطع دکترا ارائه می دهند برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.  دانشگاه ها و تمامی موسسه آموزش عالی در کشور امارات تقسیم بندی شده به دو دسته. یکی از دانشگاه ها و یا موسسات دولتی و یا دانشگاه‌ ها و موسسات خصوصی در امارات وجود دارد. دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل دکترا در امارات باید به نکاتی توجه داشته باشد که در این کشور تنها بعضی از موسسات دروس دکترا در این رشته ها را ارائه می دهند در امارات طول این دوره تحصیلی ۳ الی ۴ سال می باشد و بیشتر برای تحقیق مرد پژوهش تمام وقت استفاده می شود.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

پیام رسان واتساپ

صفحه اینستاگرام داماک

صفحه رسمی تلگرام داماک

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

بهترین رشته ها جهت تحصیل دکتری در امارات

با توجه به توضیحاتی که دادیم امکان تحصیل دکترا در امارات در برخی از دانشگاه های خاص و معتبر و برخی از رشته های تحصیلی در دبی امکان پذیر می باشد. در مقطع تحصیلی دکترا مجموعه رشته های تحصیلی در برخی از دانشگاه ها ارائه شده مانند زبان انگلیسی، حسابداری، کامپیوتر، نرم افزار، علوم و برنامه ریزی شهری مهندسی معماری و عمران و مهندسی صنایع.

گرفتن بورسیه تحصیلی و تحصیل دکترا در امارات

کشور امارات یکی از کشورهایی است که متقاضیان تحصیل دکترا در امارات می‌توانند از هزینه های تحصیلی ارائه شده در این کشور استفاده نمایند.  موضوعات و یکی از دغدغه هایی دارای اهمیت بسیاری برای دانشجویان و علاقمندان به تحصیل دکترا در امارات و هزینه های مربوطه به تحصیل و زندگی در این کشور می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دیگر بورسیه و اقامت های تحصیلی به مقاله های زیر مراجعه کنید:

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

  شرایط: برای ثبت این شرکت به یک شریک ضامن یا بیشتر و یا یک شریک محدود یا بیشتر نیاز است. برای دانشجویان در مقطع دکترا بورس تحصیلی در نظر گرفته می شود همچنین برای دریافت بورس تحصیلی در مقطع دکترا داشتن مدارک تحصیلی و سبک و داشتن سابقه علمی و پژوهشی با رشته تحصیلی مرتبط می باشد و مدرک معتبر زبان انگلیسی هم الزامی می باشد.

تحصیل در مقطع phd یا دکترا دبی

تحصیل در دبی در مقطع دکترا حدود سه تا چهار سال به طول می‌ انجامد. اگر دانشجویان به صورت کاملا تمام وقت به تحصیلات خود ادامه دهند؛ 9 یا 8 ترم، این رشته را به پایان می رساند  10 تا ۱۲ ترم به طول می‌انجامد.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید. اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک (Damacgroup.org) معرفی می کنیم، که در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

--> --> --> --> --> -->