اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
موارد های غیر منتظره در دبی که نمی دانید
2021 / 06 / 03

موارد های غیر منتظره در دبی که نمی دانید

ما در مقالاتی که در سایت داماک پرشین، به شما ارائه دادیم و راجب دبی صحبت کردیم شاید با خودتون بگید که صد در صد دیگه دبی رو میشناسید و با همه جای آن آشنا هستید اما نه این طور نیست. می‌ خواهیم در این مقاله شما را با غیر منتظره هایی آشنا کنیم کنیم. داماک پرشین مطالبی درمورد ” چیز های غیر منتظره در دبی ” به شما مطالبی را ارائه می‌دهد برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ماشین‌های پلیس در این شهر سرعت بسیار زیادی دارند


با وجود این همه ماشین های مدل بالا و لوکسی که در خیابان ها وجود دارد مشخص است که پلیس های دبی نمی‌توانند با ماشین های معمولی و به دنبال مجرمان بروند. به همین دلیل، پلیس های دبی سوار ماشین های فراری، لامبورگینی و بنتلی می شود و همچنین در سال ۲۰۱۳ اتومبیل مک لارن و در سال ۲۰۱۴ بوگاتی ویرون و هم؛ به خودروهای خود اضافه کردند. اتومبیل لامبورگینی می تواند در کمتر از ۳ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۶۰ برساند به دلیل اینکه موتورهای ماشین ها بسیار قوی است به قدری که بالاترین سرعت آن ۲۷۰ مایل در ساعت است.

اگر شما به دبی سفر کنید در مدتی که در آن شهر هستید ممکن است فقط یک اماراتی ببینید


مردم دبی معمولا در مکان های گردشگری و مهم زیاد آفتابی نمی شوند برای اینکه بخواهید با مردم اصیل دبی صحبت کنید، می توانید در سواحل آنجا آنها را ببینید و صحبت کنید. اغلب گردشگران در طول تعطیلات فقط یک اماراتی می‌بینند و آن هم کسی نیست جز فردی که بر روی پاسپورت آنها داخل فرودگاه مهر میزند.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

تعداد مردان در دبی بیش از زنان است.


از بین دو و نیم میلیون جمعیت دبی ۱.۷ میلیون یعنی ۷۰ درصد مرد هستند. طبق بررسی و شمارش های انجام شده فقط ۳۰ درصد جمعیت این شهر را زنان تشکیل می‌دهند. دلیل اصلی جمعیت زیاد مردان این است که بیشتر مردان مهاجران خارجی هستند که به شهر دبی آمده‌اند و بدون خانواده به این شهر سفر کردند. حدود ۵۸ درصد جمعیت این شهر بین ۲۵ تا ۴۴ سال است و اکثریت مردم بین سن ۲۵ تا ۴۴ سال می باشند و حدود ۱۵ درصد جمعیت آنان بالای ۴۵ سال هستند.


شهر دبی با غواصی مروارید ساخته شده است.


هزینه های این شهر قبل از اینکه صنعت گردشگری دبی فعال شود با نفت تامین میشد. اما ماهی گیری، مزرعه داری و غواصی مروارید کارهای اصلی مردم این شهر، قبل از نفت بود. ۳۰۰ قایق مخصوص در خور دبی برای غواصی مروارید وجود داشت که بر روی آنان بیش از ۷۰۰۰ ملوان کار می‌کردند.


از دستگاه فروش خودکار می توانید چیزهای زیادی بخرید


درون ماشین خودکار یک کامپیوتر وجود دارد که هر ۱۰ دقیقه قیمت ها را با نوسانات بازار موازی می کند و از دستگاه فروش خودپرداز می‌توانید لپتاپ، تبلت و دوربین یا حتی موبایل را هم خریداری کنید.

هتل گرند اکسلسیور دیره دبی

10 هتل برتر دبی

تور مجازی دبی