اطلاعات تماس

خودروهای بدون سرنشین در دبی
2021 / 04 / 25

خودروهای بدون سرنشین در دبی

شهر آسمان خراش های غول آسا این بار شاهد برنامه ریزی جدید دبی برای توسعه هرچه بیشتر اقتصادی خواهد بود. توسط خبری که شیخ محمد راشد آل مکتوم عنوان کرد، تا سال 2030 میلادی، 25 درصد از مسافرت های انجام شده در این جاده های شهر، از خودرو های بدون راننده استفاده خواهند کرد.

داماک پرشین شما را به دریافت اطلاعات درمورد ” خودروهای بدون سرنشین در دبی ” دعوت می کند. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در شهر دبی به دلیل علاقه بسیار زیاد مردم به سوپر خودروها، با بیش از ثبت 1.5 میلیون خودرو و مشاهده ماشین فراری در پشت چراغ راهنما اصلا چیز عجیبی نخواهد بود. این شهر در حال حاضر سیستم متروی بدون راننده  نیز دارد که در سال 2015 میلادی چیزی در حدود 178 میلیون مسافر جا به جا کرده است.

تکنولوژی خودروهای هوشمند

این خودرو ها بسیار متعدد هستند و رشد آنها بسیار سریع است که می تواند رانندگان تاکسی را به آرزویشان برساند که در میان آسمان خراش های سر به فلک کشیده در پایتخت امارات مسافران را جابه جا کنند.

شیخ محمد می گوید: « طرحی دارم که می توانم منجر به کاهش هزینه ها و به دنبال آن کاهش تصادفات شود. »

این طرح امکان عملی شدن نیست مگر، سرمایه گذاری مشترک میان راه و ترابری دبی و بنیاد آینده دبی انجام شود.

ممنون از همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک گروپ

اپلیکیشن داماک

 او می گوید: « امروز ما سیاست جدیدی را با اهداف مشخص در زمینه هوشمندسازی حمل و نقل  و به‌منظور شکل‌دهی یکی از ساختارهای پیشتاز اقتصاد پایدار در امارات متحده عربی، در پیش گرفتیم. »

برج خلیفه که در حال حاضر به عنوان بلند ترین ساختمان جهان با ارتفاع 828 متر معروف شده است در سال 2020 میزبان رویداد جهانی می باشد.

مدیر کل و رئیس اداره راه و سازمان حمل و نقل دبی عنوان کرده، برنامه ای را به منظور آزمایش این خودرو ها ترتیب داده و با تعدادی ازشرکت های فروشنده خودرو های بدون راننده تماس گرفته است.

به دنبال آن قرار داد همکاری میان این سازمان و یک شرکت فرانسوی فعال در زمینه تولید خودرو های بدون راننده با عنوان EasyMile منعقد شده است. این خودرو ها می توانند 10 سرنشین را حمل کنند. EasyMile در حال بررسی عملکرد باتری های خود در شرایط آب و هوایی سخت و تاقت فرسا و گرمای شدید دبی است که در اکثر موارد بالا تر از 400 درجه سانتی گراد می باشد.

مسئولان دبی اعلام کرده اند راهکار استفاده از خودرو های بدون راننده نه تنها برای خودرو های شخصی، بلکه برای تاکسی ها، اتوبوس ها و دیگر وسایل حمل و نقل نیز در دستور کار قرار داده اند.

امیدواریم با مشاهده کردن ویدئو های ما، در وبسایت داماک پرشین ( Damacpersian.org ) لذت ببرید.

اگر میخواهید در دبی خانه ای بخرید، اجاره کنید و یا بفروشید، باید یک مشاور املاک داشته باشید تا روند انجام کارهایتان ساده تر شود. ما به شما شرکت داماک ( Damacgroup.org ) معرفی می کنیم، در این شرکت می توانید در هر نقطه از دبی  صاحب خانه لوکس و لاکچری دربهترین نقطه از شهر شوید.

مطالب دیگر:

شرایط جدید صدور ویزای توریستی دبی

برنامه امارات در توسعه فضایی