اطلاعات تماس

ویلا در دبی
2021 / 11 / 02

ویلا در دبی

در گذشته اغلب ویلاها یک طبقه ساخته می شد، اما پس از مدتی ویلاهای نیم دوبلکس، دوبلکس و تریپلکس طرفداران زیادی پیدا کرد و بسیار رواج یافت.

نوع ساخت ویلا بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار است، در ادامه با انواع ساختمان ویلا و جزئیات آن آشنا می شویم.

ویلا فلت با شرکت داماک

قدیمی ترین نوع ساختمان ویلا، ویلا فلت یا یک طبقه می باشد و پیشینه طولانی تری نسبت به ویلاهای تریپلکس یا دوبلکس دارند. اغلب ویلاهای فلت به دلیل تغییر سلیقه جمعی، تبدیل به ویلاهای دو الی سه طبقه شده و بازسازی شده اند. یکی از دلایل تبدیل ویلا فلت به دوبلکس یا تریبلکس را می توان گران شدن زمین دانست.

ویلا نیم پیلوت با شرکت داماک

تعدادی از ویلاها در دیگر مکان ها به ویلاهای نیمه ‌دوبلکس و یا نیم ‌پیلوت شهرت دارند. اختلاف طبقات در ویلا نیم پیلوت کمتر از حدی است که بتوان آن را ویلای دوبلکس نامید. در ویلاهای نیم پیلوت در طبقه اول با ایجاد چند پله، یک نیم طبقه را بوجود می آورند و برای مثال اتاق یا بخشی دیگر از ویلا را از طبقه اول جدا می سازند و از فضای زیرین آن برای مواردی مثل پارکینگ، موتور خانه و … استفاده می کنند. این کار هم موجب زیباتر شدن ویلا می شود و هم این امکان را به ما می دهد که از فضای موجود استفاده بهینه کنیم. این نوع ویلاها بین ویلاهای فلت و دوبلکس قرار دارند و قیمت آن ها از ویلاهای فلت بالاتر و از ویلاهای دوبلکس ارزان تر هستند.

ویلای دوبلکس با شرکت داماک

این ویلاها بسیار زیباتر از ویلاهای یک طبقه می باشند زیرا ایده های بسیار جالب تری را می توان در آن ها اجرا کرد. ویلاهای دوبلکس، به جز زیبایی، ویژگی های مثبت دیگری مثل امکان استفاده از چشم انداز و منظره خارج از ویلا را دارند که مشاهده ی آن بسیار دلچسب است. در صورتی که شما هم علاقمند به استفاده از این ویژگی ویلاهای دوبلکس هستید پیش از خرید ویلا، طبقه بالا را به خوبی بررسی کنید و مطمئن شوید منظره ی دلخواهتان را نظاره گر هستید.

بیشتر طراحان برای زیباتر و جذاب تر کردن ویلا، پله را در بخشی از ویلا قرار می دهند. قرار دادن پله در ویلا جلوه ای خاص به آن می بخشد. راه پله‌های گرد، سه طرفه، مارپیچ و یا نیم‌دایره انواعی از راه پله های رایج می باشند.

در این نوع ویلاها زرق و برق بیشتری وجود دارد و معمولا راه پله ها و سقف ها منبت کاری و تزیین شده اند، اما در ویلاهای مدرن طراحی تمام قسمت ها در ساده ترین حالت انجام می شود.

ویلا تریبلکس با شرکت داماک

ویلاهای تریبلکس از سه طبقه تشکیل می شوند و در مقایسه با ویلاهای دوبلکس و فلت مبالغ بالاتری را باید برای خرید آن ها بپردازید. این نوع ویلاها دارای چشم انداز زیباتر و جذاب تری هستند و به دلیل ارتفاع بیشتر به راحتی می توانید زیبایی های اطراف ویلا را نظاره گر باشید.

سبک ساخت ویلا در دبی و دیگر مناطق با سپری شدن زمان دچار تغییرات چشم گیری شده اند چه در طراحی نمای بیرونی و فضای خارجی چه در دکوراسیون و طراحی داخلی و بخصوص تعداد طبقاتی که برای ساخت مدنظر قرار می گیرد، اما در آخر، رایج ترین نوع آن ها ویلای دوبلکس می باشد. شرکت داماک این نوع طراحی هایی بی نظیری  که ذکر شد را بکار برده است.

شرکت داماک damac را که از معتبرترین و برند ترین سایت املاک دبی است را  به شما معرفی می کنیم. شرکت داماک بزرگترین و برندترین شرکت چند ملیتی جهان است با 33 هزار شعبه در 214 کشور که جز بهترین انتخاب شما در شهر دبی خواهد بود با اعتماد به شرکت داماک اطمینان و آسایش و رفاه را به خانه هایتان به ارمغان ببرید. شرکت داماک برای رفاه حال مشتریان خود از وام هایی با بهره بسیار پایین استفاده کرده که بتوانید صاحب املاک لوکس و لاکچری خود شوید . اقامت خود و خانوادتان را ظرف 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک پرشین در ارتباط  باشید.

با تشکر از حسن انتخاب و همراهی همیشگی شما عزیزان با داماک پرشین

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک