اطلاعات تماس

پارامونت یکی از مدرن ‌ترین برج های داماک
2021 / 08 / 16

پارامونت یکی از مدرن ‌ترین برج های داماک

شهر دبی شهری رونق و پیشرفت همراه با یک زندگی لاکچری با امنیت کامل به شمار می رود و همچنین به شهر کار معروف هست و کارشما هر چیزی که باشه بهتر آن با حقوق بالاتر آن وجود دارد. داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک درمورد ” کار در دبی ” به شما مطالبی را ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مشاغل دبی، کشف بهترین فرصت های شغلی در دبی و امارات متحده عربی. به عنوان یک شبکه اشتغال با تماس مستقیم با هزاران کارفرما در امارات متحده عربی. ما کارکنان و کارفرمایان را با خدمات استخدامی خود در زمینه هایی مانند مهندسی، فناوری اطلاعات، امور مالی، حسابداری، ساختمان سازی، مهمان نوازی، مراقبت های بهداشتی، مدیریت، فروش و بازاریابی و بسیاری دیگر از فرصت ها همراه کرده ایم.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

از سال 1994 خدمات ما به بسیاری از متخصصان، نیمه حرفه ای، کارگران ماهر و نیمه ماهر کمک کرده است تا در دبی، ابوظبی، عربستان سعودی، قطر، بحرین و کویت شغل ایجاد کنند.

مشاغل دبی یکی از بزرگترین و جامع ترین سایت های اشتغال با لیست مشاغل گسترده و خدمات آنلاین اشتغال است که شامل “دنباله” فرصت های شغلی در امارات متحده عربی است. ما می دانیم که هر شرایط جویای کار منحصر به فرد است، به همین دلیل ما خدمات اولویت را متناسب با نیازهای شما و نتیجه گیری ارائه می دهیم. ما رزومه توصیه شده را مطابقت داده و مستقیماً به کارفرمایان دبی ارسال کردیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد اقامت خود و اقامت خانواده به لینک های زیر مراجعه کنید.

پایگاه داده مشاغل دبی یکی از گسترده ترین پایگاه های صنعت محسوب می شود و به طور مداوم با موقعیت های جدید در اکثر مشاغل به روز می شود. برنامه های جویای کار از طریق فرایند انتخاب دستی ما انتخاب می شوند، زیرا اکثر سیستم های خودکار اطلاعات شخصی مهم را نادیده می گیرند. در امارات متحده عربی برنامه های انتخاب شده به کارفرمایان، ظرف 24 ساعت توصیه می گردد.

به عنوان یک رهبر صنعت، خدمات ما با هیچکس برابر نیست! با بیش از نه سال تجربه در صنعت اشتغال، ما به هزاران کار در یافتن شغل در دبی کمک کرده ایم.

لازم به ذکر است نکته خیلی مهمی رو با شما به اشتراک بگذاریم، شما با خرید خانه از شرکت داماک، بزرگ ترین، مشهور ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان؛ نه تنها صاحب خانه لوکس و لاکچری میشوید بلکه اقامت دائم دبی را هم به صورت رایگان دریافت می کنید، چه چیزی بهتر از این؟

داماک گروپ بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک