اطلاعات تماس

مجمع الجزایر جهان
2021 / 08 / 15

مجمع الجزایر جهان

دبی مثل همیشه یک جاذبه بسیار فوق العاده ای به نام مجمع الجزایر برپا کرده است و این مجمع الجزایر جهانی شده و معروف شده به مجمع الجزایر جهان.

به مجمع الجزایر جهان خوش آمدید.

مجموعه ای از 300 جزیره خصوصی به شکل قاره های مختلف در سواحل دبی بوجود آمده است. مجمع الجزایر جهان، نهایت حریم خصوصی را ارائه می دهد. جاذبه ای جدید توسط نخیل که به رویاهای خیال انگیز سرمایه گذاری شما امکان تحقق بخشیدن را می دهد.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک درمورد مجمع الجزایر جهان مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بزرگترین شرکت توسعه ای شهر، با اشتیاق و تخیل بلند پروازانه به شهر، توسعه می بخشد و مجموعه ای از پروژه ها را با باز تعریف خانه، تعطیلات و سرمایه گذاری ارائه می دهد.

مجمع الجزایر جهان مجموعه ای از جزایر ساخته شده در دست بشر است که به شکل قاره های جهان در سواحل دبی، امارات متحده عربی قرار گرفته است. این جزیره شامل 300 جزیره مصنوعی کوچک خصوصی است که به چهار دسته تقسیم می شوند – خانه های خصوصی، خانه های مسکونی، استراحتگاه های رویایی و جزایر اجتماعی.

وسعت هر جزیره از 250،000 تا 900،000 فوت مربع (23،226 تا 83،613 متر مربع) و 50 تا 100 متر (164 تا 328 فوت) آب بین هر جزیره است. مساحت کلی آن 9 کیلومتر (5.4 مایل) طول و 6 کیلومتر (3.6 مایل) عرض دارد و توسط موج شکن بیضی شکل احاطه شده است. تنها وسیله حمل و نقل بین جزایر با حمل و نقل دریایی یا هوایی خواهد بود.

جزایر جهان در 4 کیلومتری ساحل جمیرا، نزدیک نخل جمیرا، بین برج العرب و بندر رشید تقریبا 25 درجه 13 شمالی و 55 درجه 10 شرقی قرار گرفته است.

هر جزیره به توسعه دهندگان خصوصی انتخاب شده فروخته می شود. فرصت های بی نظیری که در جهان یافت می شود بدون آرامش مطلق کامل نخواهد بود. در حالی که جزایر برای حفظ حریم خصوصی و انحصاری ایجاد شده اند، زیرساخت های متفکرانه برای ایمنی و راحتی سرمایه گذاران، ساکنان و بازدیدکنندگان طراحی شده است و زیرساختی که به شما امکان می دهد استراحت کرده و سرزمین اصلی را پشت سر بگذارید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

صفحه آپارات داماک

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

خانه های خصوصی

رد پا در شن و ماسه فقط متعلق به شما و خانواده شما است. چرت زدن روز برای شما با صدای آرامش بخش خلیج عربی همراه می شود. در این جزیره خصوصی خود، زندگی بسیار متفاوت است؛ یک خانه خانوادگی صمیمی یا محوطه وسیع طراحی کنید. اطراف خود را با شاخ و برگ گرمسیری یا آرامش باغ ژاپنی احاطه کنید. هر آرزوی خود را در جهان معماری کنید.

خانه های املاک

یک جزیره را به توسعه خانه های املاک خصوصی برای آخر هفته ها اختصاص دهید. یک سبک خانه متمایز یا ترکیبی از موضوعات طراحی ایجاد کنید.

انجمن

یک جزیره خصوصی از همسایگان ایجاد کنید که در آن خانواده ها می توانند به جزیره ای که فقط برای آنها ساخته شده است وارد شوند، یا زوجین به آپارتمان های زیبا در جزیره که در آن می توانند مجدداً متصل شوند و دوباره شارژ شوند. مکانی را تصور کنید که هیچ کس در آن غریبه نیست و تمرکز بر یک چیز است: آرامش.

استراحتگاه های رویایی

آخرین تجربه تفریحی در جهان را مختص خودتان کنید تا به آرامش برسید و این حس را تجربه کنید. مکانی عجیب و غریب و به یاد ماندنی و نشاط آوری است. مجمع الجزایر جهان یک دعوت منحصر به فرد برای سرمایه گذاران است تا رویایی بزرگتر از آنچه تصور می کردند داشته باشند. این فرصت واکنش فوق العاده ای را ایجاد کرده است، بنابراین مکان به جزئیات مربوط به شرکت و اهداف سرمایه گذاری شما نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که جهان ترکیبی متعادل از توسعه تجاری و سرمایه گذاری خصوصی است. تنها سرمایه گذاران منتخب برای این فرصت منحصر به فرد و محدود در نظر گرفته می شوند.

داماک بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک