اطلاعات تماس

  • دفتر مركزی داماک – دبی - بزرگراه شيخ زايد بيزنس بی – داماک پارک تاورز
  • Persian@damacgroup.com
  • 00971505023238
مجمع الجزایر جهان
2021 / 08 / 15

مجمع الجزایر جهان

دبی مثل همیشه یک جاذبه بسیار فوق العاده ای را توسعه بخشیده که مثل همیشه جهانی است، به مجمع الجزایر جهان خوش آمدید، مجموعه ای از 300 جزیره خصوصی به شکل قاره ها واقع در سواحل دبی، جهان را دوباره اختراع کرده و نهایت حریم خصوصی را ارائه می دهد. جاذبه ای جدید توسط نخیل که به رویاهای خیال انگیز سرمایه گذاری شما امکان تحقق بخشیدن را می دهد.

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک درمورد مجمع الجزایر جهان به شما مطالبی ارائه می دهد، برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

جهان یکی دیگر از پروژه های بصری از نخیل است که با هر پیشرفت پیشگامانه چشم انداز دبی را نشان می دهد. بزرگترین شرکت توسعه ای شهر، با اشتیاق و تخیل، بلند پروازانه شهر را تکرار می کند که مجموعه ای از پروژه ها را با باز تعریف خانه، تعطیلات و سرمایه گذاری ارائه می دهد.

جزایر جهانی مجموعه ای از جزایر ساخته دست بشر است که به شکل قاره های جهان در سواحل دبی در امارات متحده عربی واقع شده است. این جزیره شامل 300 جزیره مصنوعی کوچک خصوصی است که به چهار دسته تقسیم می شوند – خانه های خصوصی، خانه های مسکونی، استراحتگاه های رویایی و جزایر اجتماعی.

وسعت هر جزیره از 250،000 تا 900،000 فوت مربع (23،226 تا 83،613 متر مربع) و 50 تا 100 متر (164 تا 328 فوت) آب بین هر جزیره است. مساحت کلی آن 9 کیلومتر (5.4 مایل) طول و 6 کیلومتر (3.6 مایل) عرض دارد و توسط موج شکن بیضی شکل احاطه شده است. تنها وسیله حمل و نقل بین جزایر با حمل و نقل دریایی یا هوایی خواهد بود.

جزایر جهان در 4 کیلومتری ساحل جمیرا، نزدیک نخل جمیرا، بین برج العرب و بندر رشید در تقریبا 25 درجه 13 شمالی و 55 درجه 10 شرقی واقع خواهند شد. هر جزیره به توسعه دهندگان خصوصی منتخب فروخته می شود.

فرصت های بی نظیری که در جهان یافت می شود بدون آرامش مطلق کامل نخواهد بود. در حالی که جزایر برای حفظ حریم خصوصی و انحصاری ایجاد شده اند، زیرساخت های متفکرانه برای ایمنی و راحتی سرمایه گذاران، ساکنان و بازدیدکنندگان طراحی شده است – زیرساختی که به شما امکان می دهد استراحت کرده و سرزمین اصلی را پشت سر بگذارید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

خانه های خصوصی

رد پا در شن و ماسه فقط متعلق به شما و خانواده شما است. چرت زدن روز در چوپان شما با صدای آرامش بخش خلیج عربی همراه است. در اینجا در جزیره خصوصی خود، زندگی بسیار متفاوت است. یک خانه خانوادگی صمیمی یا محوطه وسیع طراحی کنید. اطراف خود را با شاخ و برگ گرمسیری یا آرامش باغ ژاپنی احاطه کنید. هر آرزوی خود را در  جهان معماری کنید.

خانه های املاک

یک جزیره را به توسعه خانه های املاک خصوصی برای آخر هفته ها یا ساکنان سال اختصاص دهید. یک سبک خانه متمایز یا ترکیبی از موضوعات طراحی ایجاد کنید – هر چه تصمیم بگیرید، مکان بی سابقه است.

انجمن

یک جزیره خصوصی از همسایگان ایجاد کنید که در آن خانواده ها می توانند به جامعه ای که فقط برای آنها ساخته شده است فرار کنند، یا زوجین به آپارتمان های زیبا در جزیره که در آن می توانند مجدداً متصل شوند و دوباره شارژ شوند. مکانی را تصور کنید که هیچ کس در آن غریبه نیست و تمرکز بر یک چیز است: آرامش.

استراحتگاه های رویایی

آخرین تجربه تفریحی در  جهان را مختص خودتان کنید تا به آرامش برسید و تجربه این حس را بدست آورید. مکانی عجیب و غریب و به یاد ماندنی و نشاط آوری است.

سوالات

جهان یک دعوت منحصر به فرد برای سرمایه گذاران است تا رویایی بزرگتر از آنچه تصور می کردند داشته باشند. این فرصت واکنش فوق العاده ای را ایجاد کرده است ، بنابراین نخیل به جزئیات مربوط به شرکت و اهداف سرمایه گذاری شما نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که جهان ترکیبی متعادل از توسعه تجاری و سرمایه گذاری خصوصی است. تنها سرمایه گذاران منتخب برای این فرصت منحصر به فرد و محدود در نظر گرفته می شوند.

داماک گروپ بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک