اطلاعات تماس

در روز شنبه بیستم مارچ گروه املاک داماک با افتخار اعلام کرد: اولین رویداد دوچرخه سواری خود را در بزرگ ترین شهرک داماک، آکویا، برگزار خواهد کرد.

در تور دوچرخه سواری داماک، ورود برای عموم آزاد است و برای مسابقات بزرگسالان یک مسیر 60 کیلومتری خارج ازمحوطه شهرک در نظر گرفته شده است. همینطور در داخل شهرک نیز یک مسیر 6.8 کیلومتری برای مسابقات کودکان بین 5 تا 15 سال در نظر گرفته شده است.

دسته بندی های متفاوتی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است،این دسته بندی ها شامل: بانوان، آقایان، بانوان اماراتی و آقایان اماراتی است.

برنده هر یک از گروه ها صاحب 5.000 درهم وجه نقد، شمش طلا، جام و مدال خواهد شد و نفرات برتر نیز جام و مدال دریافت خواهند کرد. برندگان و نفرات برتر این مسابقات در رده کودکان جام و مدال دریافت خواهند کرد.

علاقمندان به شرکت در این رویداد می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند:

https://www.hopasports.com/en/event/damac-cyclethon-2021

کمیسیون ورزش دبی در بیانیه ای اظهار داشت: ” دبی به سرعت در حال تبدیل به قطب دوچرخه سواری برای در دو گروه حرفه ای و آماتور، همچنین دوستداران این ورزش است. امکانات ویژه ای که در دبی در دسترس علاقمندان به این ورزش قرار گرفته است از عوامل دخیل در این موفقیت اند. از جمله این امکانات می توان به مسیر دوچرخه سواری اطراف شهرک و مسیر پلکانی کوهستان های سنگی Hatta برای دوستداران هیجان، اشاره کرد.

این نهاد همچنین افزود: ” جمعیت عظیم و روز افزونی از علاقه مندان به دوچرخه سواری در امارات متحده عربی وجود دارد. برای جامعه دبی تور داماک یک رویداد جدید در تقویم ورزشی متنوع  این شهر و همچنین هدیه ای ویژه برای دوچرخه سواران است.  

این یک ابتکار جدید و خارق العاده در منطقه ای جدید و پر جنب و جوش از دبی است. کمیسیون ورزش دبی واقعاً از همکاری املاک داماک در رقم زدن این رویداد جدید و مهیج و تبدیل آن به یک رویداد به یاد ماندنی برای علاقه مندان به دوچرخه سواری و استعدادهای جوان خرسند است.”

آکویا جدیدترین و بزرگ ترین پروژه بزرگ داماک است که علاوه بر فضای سبز، امکانات روز دنیا در این مکان فراهم است. این مجتمع به مساحت 55 میلیون فوت، که 1.5 برابر سنترال پارک منهتن Park) Manhattan Central) است دارای ویلا های لوکس و آپارتمان های کم تراکم مدرن است که در اطراف باشگاه بین المللی ترامپ قرار دارند.

علی سجوانی، مدیر کل املاک داماک گفت: ” این شهرک بنابه سکوت و دوری از شلوغی شهر، مکان مناسبی برای این رویداد دوچرخه سواری است. دوچرخه سواران حین مسابقه می توانند از چشم انداز زیبای شهرک؛ پارک های سر سبز و دریاچه لذت ببرند.”

تور دوچرخه سواری 2021 داماک، تابع مقررات بهداشت و ایمنی تعیین شده و توسط کمیسیون ورزش دبی و سازمان مدیریت بحران و حوادث اضطراری دبی است. جدا از این ها، نیرو های امداد در اطراف زمین مستقر هستند تا در صورت بروز صوانح احتمالی، بموقع حضور یابند.

سجوانی اضافه کرد: “این مسابقه یک فرصت مناسب برای ساکنان است تا از هوای تازه و خنک لذت ببرند، آفتاب بگیرند و یک تمرین عالی داشته باشند. برگزاری یک رویداد در فضای باز از نظر ملاحظات Covid-19 به طور کلی ایمن تر از یک رویداد داخلی است. تعداد ثبت نام برای این رویداد بسیار زیاد بوده است. ما از برگزاری اولین دوره از این مسابقات بسیار خوشحالیم و امیدواریم که این رویداد را سالانه برگزار کنیم.”

داماک شرکت کننده همیشگی مسابقات تناسب اندام دبی است. در ماه نوامبر سال گذشته این شرکت با اطمینان و موفقیت، مجموعه ای از فعالیت های ورزشی و جلسات آگاهی از سلامتی و تناسب اندام را برای کارمندان خود برگزار کرد.

سجوانی گفت: “راه اندازی این رویداد دوچرخه سواری بطور سالانه بیانگر تاکید داماک بر موضوعات سلامتی و آمادگی جسمانی است، چرا که آمادگی جسمانی سلامت روان را نیز بهبود می بخشد. Covid-19 به نوعی بر سلامت روان ما نیز تأثیر مخرب گذاشت. امید ما این است که این مسابقه باعث دوری شرکت کنندگان از این قبیل تاثیرات منفی باشد.”

بعد از داماک هیلز، آکویا دومین پروژه بزرگ داماک است. هر دو شهرک با هدف فراهم کردن بهترین تجربه ها و امکانات به ساکنین طراحی شده اند. پروژه ممتاز آکویا با وجود ارائه انواع خدمات سرگرمی ، ورزشی و خرده فروشی، تمامی ویژگیات لازم برای یک زندگی ساکت و بی دغدغه را دارد.

سال گذشته اولین استخر وساحل درون شهرک، “مالیبو بی” به ارمغان آورنده لذت های ساحلی در محل اقامت ساکنین، در امارات در داماک هیلز افتتاح شد. بجز این ، این شهرک دارای اصطبل اسب ، پیست یخ ، پارک اسکیت ، دریاچه ماهیگیری و حتی باغ حیوانات اهلی است. باشگاه بین المللی گلف ترامپ، با فضای 500 هکتاری و 18 سوراخ گلف – مطابق با استاندارد های مسابقات قهرمانی ، گل سر سبد داماک هیلز است که در قلب شهرک قرار دارد.