اطلاعات تماس

Malibu Bay، اولین استخر مواج محلی امارات متحده عربی افتتاح شده و بر سر زبان‌ها افتاده است.

برای اولین بار در امارات عربی متحده، دبی جهت رفاه بیشتر ساکنان خود از اولین استخر مواج محلی خود رونمایی کرد.

استخر مواج رایگان Malibu Bay، با وجود اینکه در مجتمع اختصاصی داماک هیلز واقع شده و تنها بیست دقیقه تا نزدیک‌ترین ساحل دبی فاصله دارد، این مزیت را دارد که به شما حال وهوای در ساحل بودن را می‌دهد.

این استخر به مساحت 24.700 فوت مربع، 1.5 برابر یک زمین حرفه‌ای هاکی روی یخ است. این موج‌ها توسط یک توپ عظیم موج که از بلژیک آورده شده، ایجاد می‌شوند که در یک فضای محاصره شده در مرکز استخر به بالا و پایین پرتاب می‌شود.

Niall McLoughlin نایب رئیس املاک داماک اظهار داشت: « با وجود جزایر مصنوعی فراوان در امارات متحده عربی، تا بحال مانند استخر مواج Malibu Bay که بی‌شک در نوع خود منحصر بفرد است را ندیده بودم ».

« از منظر خلاقیت، شما با وجود فضای سبز بکر، درخت‌های نخل اطراف استخر، هنرهای گرافیکی و تخته‌های موج سواری، فکر می‌کنید واقعا در Malibu Bay کالیفرنیا هستید ».

او افزود: « همهمه هیجان‌انگیزی ساکنان را فرا گرفته و افتتاح این پروژه نقطه عطف بزرگی برای مجتمع داماک هیلز است که همواره جاذبه‌های منحصر بفردی را به ساکنین خود ارائه می‌کند ».

این استخر، همانطور که از نامش پیداست، با شباهت به نشان سبک کالیفرنیایی، تنها جاذبه Malibu Bay نیست، بلکه رستوران‌های سیار، فعالیت‌های تفریحی مانند تنیس روی میز و پارک آبی کودکان از جمله امکانات این پروژه به وسعت 72.000 فوت مربع می‌باشند. پارک بزرگ داماک هیلز همچنین امکاناتی مانند پارک اسکیت، اصطبل اسب، پیست یخ، باغ‌وحش حیوانات اهلی، پارک سگ‌ها و دریاچه‌های ماهیگیری را دارا می‌باشد.