اطلاعات تماس

تخصیص 1 میلیون درهم بودجه به کمپین” 10 میلیون وعده غذائی” در امارات توسط بنیاد حسین سجوانی – داماک

بنیاد حسین سجوانی – داماک از کمک مالی یک میلیون درهمی برای تامین 125 هزار وعده غذائی برای جوامعی که تحت تاثیر ویروس کورونا در امارات متحده عربی قرار گرفته‌اند، به عنوان بخشی از بزرگترین انگیزه توزیع مواد غذایی در کشور خبر داد.

کمپین 10 میلیون وعده غذائی که در روز یکشنیه آغاز شد، افراد و موسسات را قادر می‌سازد تا با کمک‌های مالی و نوعدوستانه به تهیه وعده‌ها یا بسته‌های غذائی به افراد و خانواده‌های کم درآمد در سراسر کشور در طول ماه مبارک رمضان کمک کنند.

این کمپین در اولین روز‌های برگزاری، کمک‌های مالی زیادی را از اقشار مختلف جامعه جذب کرد.

حسین سجوانی، بنیانگذار و رئیس املاک داماک گفت: « پشتیبانی از کمپین 10 میلیون وعده غذائی برای هر نهاد و موسسه یک افتخار است، زیرا این امر به رفع بحران گرسنگی کمک می‌کند. این کمپین نیاز اساسی زندگی را که باعث ایجاد احساس امنیت و اطمینان در افرادی می‌شود که بیشتر اوقات با عدم اطمینان مالی مواجهند، فراهم می‌آورد ».

سجوانی افزود که درگیر كردن تمام اقشار جامعه امارات متحده عربی از شركت‌ها و موسسات گرفته تا عموم مردم، باعث تقویت همبستگی و انسجام اجتماعی شده و این امکان را برای همگان فراهم می‌کند تا در حالی كه در خانه خود از ایمنی برخوردارند، به دیگران یاری برسانند.

جناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، نائب رئیس و نخست وزیر امارات و حاکم دبی، روز یکشنبه از راه اندازی کمپین “10 میلیون وعده غذایی” بمنظور تهیه بسته حمایتی مواد غذایی برای خانواده‌ها و افراد آسیب دیده‌ای که در اثر همه‌گیری COVID-19 با بیکاری و کاهش درآمد روبروشده اند، خبر داد.

همسر وی، شیخا هند بنت مکتوم بن جمعه آل مکتوم، رئیس هیئت امنای بانک غذا در امارات متحده عربی این کمپین را اداره می‌کند.

ابتکارات فراگیر جهانی محمد بن راشد آل مکتوم (MBRGI) با همکاری صندوق همبستگی اجتماعی بر نحوه عملکرد کمپین ’10 میلیون وعده غذایی’ در تقابل با COVID-19 نظارت خواهد کرد.