اطلاعات تماس

مصاحبه شبکه تلویزیونی داماک با بهنوش بختیاری

مجری:

امروز در جمع خانواده داماک افتخار حضور در کنار یکی از هنرمندان مردمی محبوب اکتیو پویا و همینطور با اخلاق خانم بهنوش بختیاری عزیز هستیم خیلی خوش اومدین خانوم بختیاری.

میهمان:
خیلی ممنون.

مجری:
واقعا ما خوشحالیم که شما رو در کنار خودمان داریم.
میهمان:

خیلی ممنون مرسی.
مجری:

سوالاتم رو یذره زودتر میپرسم که خیلی هم وقتتونو نگیرم. میخواستم ببینم خیلی حضورتون هم الان یه چند وقتیه تو تلویزیون کمرنگ هستش و واقعا مردم دوست دارند که شما رو تو تلویزیون ببینند.
میخواستم ببینم که فعالیتتون به چه صورت هست بیشتر توی سینمای خانگی یعنی مثل یه سری اپلیکیشن ها هستند بیشتر توی آنها حضور دارین، کار های تئاتر دارین یا الان برنامه ای است که ضبط شده باشه و بخواد مردم در آینده بتونن ببیننش.

میهمان:
من در حال حاضر که تلویزیون کمتر کار می‌کنم به دلیل اینکه پیشنهاد آنچنان به قول خودمون چشمگیر نیست یعنی چیزی که احساس کنم مردم دوستش داشته باشن خودم دوستش داشته باشم یا حرف دل مردم باشه نه اون چیزی نبوده که من به دل خودم بچسبد و وقتی به عنوان بازیگر به دلم نمیشینه قطعاً وقتی ام بازیش بکنم همون اتفاق برای مردم هم میافته. ولی بیشتر توی تئاتر فعالیت داشتم که قبل از کرونا واقعا نتونستم تمام اروپا را بگردم، اینور برم اونور برم، با مردم جهان و اشنا بشم با ایرانیانی که مقیم خارج از کشور هستتد آشنا بشم تئاتر بیشتر کمک کرد که یه خورده از نظر حرفه‌ای خودم رو تقویت کنم و بیشتر سینما. یه کاریم هستش که شبکه خانگی الان داریم کار میکنیم به نام نارگیل اونم پروژه بسیار زیبایه و امیدوارم که زودتر به ثمر بشینه.
مجری:

اصلا کلا تئاتر یه جای به خصوصی را داره برای شما درسته؟

میهمان:
اصلا تراپیه درمانه. برای من بازیگر زمانی که حال روحیم متعادل نیست. میرم تئاتر حالم خوب میشه انرژی حرفه ایم دوباره میاد بالا. نفس میکشم و ابعاد بازیگریم آپدیت میشه و بنظر خودم خیلی عالیه.
مجری:

تا اون قدری که من میدونم، میدونم که تئاتر خیلی سخته.

میهمان:
خیلی سخته.
مجری:

و واقعاً عشق به این کار رو باید داشته باشید وقتی که دارید این کار رو انجام میدید درسته؟

میهمان:
بسیار سخته  تئاتر اینکه هر روز ساعت ها باید تمرین بکنی راس ساعت مشخص و اینکه مبالغ بسیار اندکی به عنوان دستمزد بهمون داده میشه که اصلاً برای عاشقا اینا هیچی نیست. و درست مثل خانمی که میخواد بره با یه آقایی ازدواج کنه اگه دوستش داشته باشه پول نداشته باشه براش مهم نیست یعنی در مورد تئاتر این اتفاق می افتد. و دیگه سینما که خب بلاخره کم و بیش حضور داشتم و فیلم گورکن که الان جشنواره های مختلف جایزه های متعدد گرفته و تو جشنواره استایل امریکا هم که گروه بازیگرانمون جایزه گرفتن و فیلم بسیار خوبیه امیدوارم زودتر اکران بشه.
مجری:

منم همینطور، خانم بختیاری تا حالا کاراکتری بوده که خیلی دوسش داشته باشید از کارهایی که بازی کردید و واقعاً یه حالتی مثل فیوریتتون باشه خیلی دوسش داشته باشید.

میهمان:
کارایی که بازی کردم. ببین من کارهایی رو دوست دارم که مردمم از همه بیشتر دوست دارن. فکر می کنم مردم سریال برره رو دوست داشتن شیرین بود دلچسب بود حرف دل مردم بود و جامعه دوست داشت اون حرفی رو که در برره زده میشد. من الان مثلا میگم اون سریال برای ۱۲ سال پیشه اما حرف الان مردمه یعنی اینکه اون نویسنده چقدر قوی بوده. و و برره رو به‌ خاطر مردم خیلی دوست دارم ولی کاری که خودم خیلی دوستش داشتم بازی کردم فیلم سینمایی من بود به کارگردانی سهیل بیرقی. که چهار پنج تا سکانس بود. بله ولی من اونجا هم کاندید سیمرغ شدم هم کاندید انواع منتقدین هم کاندید خانوم. سینما و با چهار پنج تا سکانس این کار یک کار سختی بود یک خانم جلسه ای خیلی با حجاب و اینا بود که خیلی از خودم دور بود ولی خوب براش یه خورده زحمت کشیدم.
مجری:

آره منم دیدم خیلی قشنگ بود.

میهمان:
اره خودمم اون نقشو خیلی دوست دارم.
مجری:

حالا که یه ذره از بررسی صحبت شد یه ذره از مردم و حالت های اجتماعی و اینا یه سوال دیگه می خوام ازتون بپرسم من میدونم که شما سالیان سال هست که از ترنس ها حمایت می کنید . یه اتفاقی که همین چند روز گذشته افتاده بود و واقعا خیلی تاثیر زیادی توی عملکرد روند پیشرفت حمایت از ترنس ها توی ایران و واقعا هر چقدر ما بیشتر پیش میریم و و اتفاقاتی که می‌افتد اینو بر میگردونه به عقب. من میگم شما به عنوان یه حامی از ترنس ها و یه ذره برای ما اگه صحبت کنید که مردم چون شما رو دوست دارند. میدونم که تاثیر خیلی خوبی خواهد داشت.

میهمان:
من سالهاست که از انجمن ترنس ها توش حضور داشتم هم به عنوان سفیر شون و سالهاست که حمایت می کنم البته در تهران در ایران به شدت به مشکل برخوردم .راجع به ترنس نباید صحبت بکنم و دلیلش را نمی دونم چرا چون فتوایی داده شده و گفته شده تغییر جنسیت این عزیزان چیز بدی نیست. قانونیش، عرفیش شرعی هر جوری که بخوای فکر کنی هیچ مسئله ای ندارن بچه های خیلی غریبی از مظلوم و متاسفانه به تازگی هم که این اتفاق افتاد یکی از دوستانی که یکی از هموطنانی که طرفا گرایش داشت به جنس موافق خودش که خب گرایش جنسیشه همه جای دنیا تعریف شدس این مسئله و حتی به عملیم نرسیده یعنی به ارتباطی نرسیده بوده فقط این عنوان کرده که من احساس میکنم یه همچین گرایشی دارم توسط خانوادش متاسفانه به قتل رسیده این اتفاق خیلی اتفاق بدیه من دیدم حتی بعضی از اعضای هالیوود هم نظر دادن و اظهار تاسف کردن راجع به این موضوع. سالهاست که از ترنس ها حمایت می کنم خیلی‌ها اصلا هنوز مفهوم ترنس رو نمیدونن جنس سوم گرایش اختلال هر چیزی که هست وجود داره و حداقل اگه یه نفر داره حمایت میکنه جلوشو نگیریم دیگه این کمترین چیزه. امیدوارم که این مسائل اصلاً مسائل این باشه که ما بخواهیم راجبش حرف بزنیم. مثل این میمونه که بگم من خانومم راجع به خانم بودنم توضیح بدم یا یه آقا. به همین راحتی. امیدوارم حل بشه.
مجری:

ایشالله… امیدوارم.

میهمان:

 ممنونم.

مجری:

ممنون از شما. اگه حرفی دارید میخوای با بینندگان ما در میون بذارید به عنوان حرف آخر حرف بزنید.

میهمان:
خواهش می کنم من می خواستم از مجموعه شما تشکر کنم از داماک که این همه تشریفات و زحمت کشیدند و ما را به اینجا دعوت کردند بسیار به من خوش گذشت روحیه و خیلی بالا بود برد و همینطور عید فطر را می‌خواستم به تمام مسلمان های عزیز بخصوص کسانی که ایرانی هایی که در دبی زندگی می کنند تبریک عرض کنم و امیدوارم بار دیگر هم این فرصت پیش بیاد که من بتونم در خدمت شما باشم.
مجری:

خیلی ممنون خیلی لطف کردید که به برنامه ما اومدید بازم مرسی از لطفتون.

میهمان:
ممنون از شما.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک