اطلاعات تماس

مصاحبه با بهزاد رحیم خانی

مجری:

 نوروز رو و تبریک میگم به همه هم وطنان عزیزم الخصوص ایرانیان مقیم امارات. در خدمت جناب آقای رحیم‌خانی هستیم یکی از هنرمندان عزیز کشورمان خیرمقدم میگم خدمتتون آقای رحیم خانی. خیلی خوش اومدین باعث افتخار منه که در خدمت شما هستم.

بهزاد رحیم خانی: با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما که نمونه‌ای بارز از ایرانی هایی هستید که در کارتون موفقید. آفرین هر جا که ایرانی باشند نام ایران را واقعا خوب جلوه می دهد خیلی خوبه منم مباهات می کنم از اینکه منم ایرانی هستم. من اسمم بهزاد فامیلیم رحیم خانی از اینکه در این جرگه ای که بیشتر ایرانی هستند مباهات می کنم و امیدوارم که همیشه در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشید. در ضمن من عید سعید رو بهتون تبریک میگم. من می خوام بگم تمام ایرانیان در اقسام اروپا کل دنیا که این همه زحمت می کشند و دقیقا ایرانی بودنشون یعنی تکیه می کنم دقیقاً روی واژه‌ای که شما فرمودید روی بخش ایرانی بودن. بهتون تبریک میگم و انشالله که همیشه موفق و موید باشید.

مجری: مچکر خواهش میکنم! ما هم متقابلاً تبریک میگم خدمتتون. سفر چطور بود آقای رحیم خانی.

بهزاد رحیم خانی: اولا از این تمهیدات که  در نظر گرفته بودین خیلی خوب بود. حالا مدیریتی که این کار رو شکل می داد ما از زمانی که قرار شد که بیایم اینجا و به عرض مبارک برسونم که میهمان شما باشیم همه مسائل به خوبی و آرامش و بدون تنش شکل گرفت و الانم که در محظر شما هستیم.

مجری: شما کلا سفر کردن و دوست دارین آقای رحیم خانی

بهزاد رحیم خانی: من عاشق سفرم

مجری: واقعا؟

بهزاد رحیم خانی: اره سفر و دوست دارم بله، می خوام یه چیزی بگم که خدایی نکرده توهین نشه به برادران و خواهران ایران. من از دیروز تا حالا ما اومدیم این هتل، همین هتلی که شما در نظر گرفتین برای ما! پاناروما، درست میگم دیگه؟

مجری: پارامونت

بهزاد رحیم خانی: پارامونت ببخشید. پارامونت که در نظر گرفتین، من غذا نمی خوردم همکارام میدونن. چون من هر سفری یا هر کشوری که میرم نمی تونم غذای اونجارو بخورم ینی نیمتونم و خانم من یکی از مشکلاتش با من همین غذا خوردنمه، بنده خدا میگه هرچی من درست می کنم تو خوشت نمیاد. میگم عزیزم من غذا های سنتی خودمونو دوست دارم و اینکه امروز اومدیم اینجا و اون چلو کبابه بود و حالا دلتون نخواد ولی بسیار غذای خوشمزه ای بود و از هر نظر به ما لطف کردن.

مجری: نوش جانتون، خاطره ای چیزی دارین آقای رحیم خانی، در سفر هایی که داشتین با توجه به اینکه خیلی مسافرت کردن و دوست دارین، یه خاطره ای که در ذهنتون به یادگار مونده باشه.

بهزاد رحیم خانی: والا چه عرض کنم، ولی من فکر می کنم خاطره قشنگ تر، خاطره بهتر از اینکه آدم می بینه که این مسئله ایست که ما ایرانی ها داریم که شمام ایرانی هستید، میگن آدم به روی باز میره نه که به….

مجری: دقیقا همینطوره

بهزاد رحیم خانی: دقیقا، همین روی بازی که همه عزیزان با هم هستن. همه واقعا برادران ما، خواهران ما به ما لطف نشون دادن و همین که سفره رنگینی داشتند، تشکر می کنم.

مجری: خواهش میکنم باعث افتخاره ماست حضور شما. آقای رحیم خانی به عنوان هر تبریک یا هرفرمایشی که برای ایرانیا بخواهیم داشته باشیم. علی الخصوص ایرانی هایی که داخل دبی و امارات هستند چه پیامی دارین؟ چه فرمایشی دارین براشون.

بهزاد رحیم خانی: خواهش می کنم. بچه های من وقتی صحبت می کنم، میگم آفرین به شما، آفرین به شما که نام ایرانی رو در تمام جای دنیا زنده نگه میدارین، خدا به من یه نوه داده.

مجری: خدا حفظشون کنه

بهزاد رحیم خانی: زنده باشین دقیقا 6 ماهه میگم آفرین به پسرم می گم آفرین خداروشکر که نام رحیم خانی رو این بچه یدک کششونه و این خیلی خوبه. من اینم میخوام به شماها بگم شمام باید.. من سنم بالاست من الان 76 سالمه

مجری: ماشالا

بهزاد رحیم خانی: میخوام بگم که آفرین به شما که نام ایرانی رو دارید به دوش می کشید. سعی کنید همیشه بزرگواری خودتون رو در هرجای دنیا بالاخص در دبی و امارات هستیم حفظ کنید که همه جا مراعات کنید بگید که من ایرانی ام

مجری:  واقعا همینطوره درسته! ما به عنوان یادگار یه هدیه از طرف شرکت داماک از بخش فارسی به جناب آقای رحیم خانی تقدیم می کنیم به یادگار بمونه برای شما، یک سکه طلا اماراتی هست.

بهزاد رحیم خانی: میتونم ببینم؟

مجری: بله خواهش می کنم

بهزاد رحیم خانی: بله

مجری: مبارکتون باشه

بهزاد رحیم خانی: زنده باشین

مجری: آرزو می کنیم که انشاالله شاد باشین

بهزاد رحیم خانی: مچکرم

مجری: و آرزو می کنیم که باز هم ببینیم شمارا و بقیه هنرمندان را اینجا در خدمتتون باشیم.

بهزاد رحیم خانی: ممنونم، خوشبختی موفقیت و صد سال دیگه ام شاد و خندان شمارا ببینم.

مجری: خیلی مچکرم بزرگوارید شاد باشید.

ممنون از شما همراهان گرامی که مارا در فضای مجازی دنبال می کنید.

صفحه رسمی تلگرام داماک

صفحه اینستاگرام داماک

پیام رسان واتساپ

کانال یوتویوب داماک

صفحه آپارات داماک گروپ

همچنین شما میتوانید از طریق اپلیکیشن داماک، از ویدئو های ما دیدن کنید.

اپلیکیشن داماک

داماک گروپ بزرگ ترین شرکت سازه جهان

داماک پرشین بزرگ ترین رسانه تصویری داماک